Şimdi Ara

internet bir var beş yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ne iş anlamadım doğrusu bir kaç site açılıyorsa diğer siteler açılmıyor yani rezalet diz boyu bendemi sorun var acaba yoksa sizdede problem varmı bir site açıyorum ikinci sayfasını açmak istediğimde zaman aşımından düşüyor of

• Merhaba,

Dns değiştirmeyi deneyelim belki çözüm olabilir.

Orjinalden alıntı: kamilinsan

Başlat > Denetim Masası > Ağ Bağlantıları > Yerel Ağ Bağlantısı yolunu izliyoruz

yerel ağ bağlantısı ekranında özelliklere tıklıyoruz

açılan bolumde İnternet Erişim Kuralları (TCP/IP) seçiyoruz

Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullanı seçiyoruz ve boşluklara sırasıyla ;

208.67.222.222
    208.67.220.220

değerlerini giriyoruz

kolay gelsin

• quote:

208.67.222.222
    208.67.220.220

İşe yarıyor bunlar...
  • @kamilinsan Airtites modemin kurulum ayarlarında net iletişim kuralları bölümü için ''DNS sunucu adresini otamatik olarak al'' şıkkını seçin diyordu.
    Ancak ben senin dediğin gibi ayarları değiştirdim. İnşallah sorun düzelir.
    Bende de modemin internet ışığı bir yanıyor iki yanmıyor. Sıklıkla hattan düşüyorum. Sayfalar açılmıyor.
    İnsanı krize sokuyor bu durumlar... Bu olayın sorumlusu Telekom ve onun iğrenç altyapısı mı?
  • @electronica

Hattan düşüyor olman , ve adsl ışığı sabit olmadığı için hattınla alakalı bir problem gibi görünüyor.Dns değiştirmek çözüm olmaz bu yüzden.Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlat hattını kontrol etsinler.
  • quote:

@electronica

Hattan düşüyor olman , ve adsl ışığı sabit olmadığı için hattınla alakalı bir problem gibi görünüyor.Dns değiştirmek çözüm olmaz bu yüzden.Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlat hattını kontrol etsinler.

Teşekkür ederim.
  • @kamilinsan

o dnslerle ben youtubea giremiyorum gerçi mahkeme kararı filan demiyor siteyi açmıyor sorun bende mi yoksa sitede mi acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: syskey

@kamilinsan

o dnslerle ben youtubea giremiyorum gerçi mahkeme kararı filan demiyor siteyi açmıyor sorun bende mi yoksa sitede mi acaba?

bende de o sorun var. bende opendns kullanıyorum ama youtube a giremiyorum şu an. sayfa görüntülenemiyor diyor sürekli
  • şu an OPENDNS den youtube açılmıyor bende de.. düne kadar sorun yoktu ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: antique

şu an OPENDNS den youtube açılmıyor bende de.. düne kadar sorun yoktu ama

bende sabahta sorun yoktu. dokuza kadar rahat rahat giriyordum. ama akşam saatlerinde girilmiyor nedense

• Bir de ilginçtir ilk defa 78 le başlayan bir ip vermiş bana telekom,hayırdır inşallah bu akşam bağlantı da çok nazlı.Yine bi işler peşinde galiba telekom
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.