Şimdi Ara

arkadaşlar kafama takıldı bu konu ile ilgili üst konuda göremedim sormak istedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi youtube kapandı biz bunu internet üzerinden başka bir site kullanarak açıyoruz bu bir suç mu suşsa anlaşılır mı bir de daha önce kapanan siteleride acdık bu site ile bunlarda aynı suça girermi yani yakalanma yüzdemiz kaç ve ceza ne

• quote:

Orjinalden alıntı: baris01

şimdi youtube kapandı biz bunu internet üzerinden başka bir site kullanarak açıyoruz bu bir suç mu suşsa anlaşılır mı bir de daha önce kapanan siteleride acdık bu site ile bunlarda aynı suça girermi yani yakalanma yüzdemiz kaç ve ceza ne

Hayır suç deil. Eğer telekom bunu suç diye her kullananı şikayet etse insan kalmaz dışarda

Başka bir site kullanmak yerine DNS'Lerini deiştir bence daha rahat
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

şimdi youtube kapandı biz bunu internet üzerinden başka bir site kullanarak açıyoruz bu bir suç mu suşsa anlaşılır mı bir de daha önce kapanan siteleride acdık bu site ile bunlarda aynı suça girermi yani yakalanma yüzdemiz kaç ve ceza ne

Hayır suç deil. Eğer telekom bunu suç diye her kullananı şikayet etse insan kalmaz dışarda

ya ne bileyim mahkeme engellemiş biz aciyoz biraz tırsdım bide daha önce engellenen bi kaç site var onuda açdım da inş bişey olmaz
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

ya ne bileyim mahkeme engellemiş biz aciyoz biraz tırsdım bide daha önce engellenen bi kaç site var onuda açdım da inş bişey olmaz

İçin rahat olsun hiçbişe olmaz
  • quote:

Suç olsa ne yazar ki? Türkiye'de kim hangi internet suçundan ceza yemiş? Geçiniz, geçiniz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.