Şimdi Ara

Hangi Saç Kesme Makinesi? (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.750
Cevap
51
Favori
510.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bf

Dün itibari ile panasonu er-gc70 modelini aldım ve ilk saç traşımı oldum makine kullanışlı ve güzel

nerden aldiniz acaba ben de almak istiyorum panasonic er-gc70-s503
    internet sitesi yada magaza soyler misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyrazor -- 6 Aralık 2013; 0:04:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazor

quote:

Orijinalden alıntı: bf

Dün itibari ile panasonu er-gc70 modelini aldım ve ilk saç traşımı oldum makine kullanışlı ve güzel

nerden aldiniz acaba ben de almak istiyorum panasonic er-gc70-s503
    internet sitesi yada magaza soyler misiniz

Stoktangelsin.com du sanırım hepsiburada da falan da olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesekkurler gold dan alicam
  • Arkadaşlar bende sizler gibi traş makinası önerilerine bakıyodum sürekli herkes bi şey söylüyodu açıkcası işin içinden çıkamıyodum sonra gittim belkide çogunuzun hiç duymadığı babylis marka makina aldımhttp://www.vatanbilgisayar.com/Erkek%20ve%20Bayan%20Bak%C4%B1m%20%C3%9Cr%C3%BCnleri/babyliss-e-836xe-e-836xe-cok-amacli-vucut-tuyu,sac-ve-sakal-duzeltme-seti/productdetails.aspx?I_ID=54949 açıkcası 2 yıldır kullanırım ne yagladım ne bı sey sadece temızlerım o kadar mükkemmeldir vücut veya birçok aparatı mevcut başlıkları çok iyi ama sunuda söylim ben sakal düzeltme şekil ve birde ense kılları için aldım eğer bu şekilde alacaklar varsa şu bu diye hiç bakmasınlar pişman olmıycaklarına emin olsunlar saç için çok kullanmadım 1 kere kullandım saça biraz zayıf onuda söylim ama diğer her seyiyle mükemmel ötesi kablolu kablosuz kullanılabilir özel taragı sayesınde sakalınızı ıstedıgınız sekılde kısaltabılır sekıl verebılırsınız

• moser 1884 kullanan varmı yada panasonic er 1611 ile kıyaslayacak olan
  • Merhabalar

sadece saç kesimi için bir makine önerirmisiniz, şöyle yarı yolda bırakmayacak. Saçlarım dalgalı ve kalın telli olduğundan korkuyorum böyle aletlerden genelde 3 numara yapıcam saçları..

var mı fiyat performans oranı yüksek olan alet?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burkak kullanıcısına yanıt
    Kısa saç için philips 5115 vatanda % 30 indirim ile 56. Tl çok iyi bir makine

• Bu nasıl ?
    http://www.wahlglobal.com/united-kingdom/wahl/professional-hairdressing/corded-clippers/super-taper.html
    -
    Philips'ler deli gibi sesli çalışıyor. Sanki kafamda traktör geziyor !..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

moser 1884 kullanan varmı yada panasonic er 1611 ile kıyaslayacak olan

bunu bende merak ediyorum feci kararsız kaldım
  • Arkadaşlar ben bazı yorumları okudum ancak bu tip makinelerden çok anlamadığım için bir kez daha sormak zorundayım. Ben saçtan çok sakal kısaltmak ve burun kılları almak için bir makine arıyorum. Saçlar biraz dökük olduğu için öyle şekilli falan kesmeyeceğim. Sadece kılları çekmesin yeter. Bu şartlarda hangi makineyi önerirsiniz ?
  • Moserin 60-70 tllik modelinden alin. 35-40 tlye de fakirin burun, kulak, yanak kili alma makinesi var ben kullaniyorum gayet kaliteli. Ama burun icin kullanmani onermem. Onun icin kucuk makaslardan al. Makine burun ici dokusuna zarar veriyor, kanatiyor ve iltihaba neden oluyor.
  • Panasonic ER-GC70S503 Yıkanabilir Saç Kesme Makinesi , bu makineyi almak istiyorum bilen kullanan varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: junana

Arkadaşlar ben bazı yorumları okudum ancak bu tip makinelerden çok anlamadığım için bir kez daha sormak zorundayım. Ben saçtan çok sakal kısaltmak ve burun kılları almak için bir makine arıyorum. Saçlar biraz dökük olduğu için öyle şekilli falan kesmeyeceğim. Sadece kılları çekmesin yeter. Bu şartlarda hangi makineyi önerirsiniz ?

2 yıldır remington pg200c kullanıyorum. tık demedi.
    olumlu yanları:
    şarjının uzun süre gitmesi. henüz bu konudaki performansında bi düşüş görmedim.
    ele oturabilmesi çok iyi
    sıfır kesebilmesi ve en az jiletle kesmiş kadar derinden alması(buna rağmen ciltte en ufak bir tahriş meydana gelmemesi)
    parçalarının konabildiği kutusu var.
    hafif
    hala bıçaklarda körelme olmadı.
    motor performansı ilk günküyle aynı

daha yeni teknosada 59 tl(%49 indirimli) idi. ben 75 tlye almıştım zamanında.

• quote:

Geç oldu hocam kusura bakmayın ama neden iyi olduğunu söylediniz? kendiniz kullanıyor musunuz?
    babam philips servisinde çalışıyor ona sorduğumda Philips'in ucuz ürünleri çok kullanışlı olmadığını söyledi yinede kararsız kaldım

Sık saç için traş makinesi tavsiyesi olan varmıdır seçenek bolluğu olsun diye soruyorum?
    60_70tl civarı öğrenci işi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: burkak

quote:

Geç oldu hocam kusura bakmayın ama neden iyi olduğunu söylediniz? kendiniz kullanıyor musunuz?
    babam philips servisinde çalışıyor ona sorduğumda Philips'in ucuz ürünleri çok kullanışlı olmadığını söyledi yinede kararsız kaldım

Sık saç için traş makinesi tavsiyesi olan varmıdır seçenek bolluğu olsun diye soruyorum?
    60_70tl civarı öğrenci işi

ben 5 senedir philipsin bir modelini kullanıyorum artık kabloda sorun çıktı onuda yaptım kullanmaya devam ediyorum , şimdi yurt dışında 5390 modeli var o türkiyede olsa kesin alırdım

• beyler dün vatandan braun cruzer 6 aldım nasıldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajukaju

Moserin 60-70 tllik modelinden alin. 35-40 tlye de fakirin burun, kulak, yanak kili alma makinesi var ben kullaniyorum gayet kaliteli. Ama burun icin kullanmani onermem. Onun icin kucuk makaslardan al. Makine burun ici dokusuna zarar veriyor, kanatiyor ve iltihaba neden oluyor.

Mesela hangi model sac icin. Uc numara- bir numara keserim saclarimi, uygun olur mu?

• Moserin kutu içerisinde satılan klasik 1400 bordro serisi ile (00278) vakumlu paket içerisinde satılan lacivert (00276) modeli arasında ne gibi farklar var bilen var mı?
    her ikisi de 1400 modeli ve pakette aynı aparatlar var gibi. Ama vakumlu olan 20-30 TL gibi daha yuksek fiyatlı. Sadece paket ve renk farkı mı acaba?
  • Vakumlu paket içerisinde satılan modeli Ankara Sıhhiye'den İlkiz sokaktan 85TL'ye elden aldım. Pazar gunu olması nedeniyle dükkanların çoğu kapalıydı, belki daha ucuza bulunabilir.
    Satıcının söylediğine göre bıçak ağzı bordo renkli olandan biraz daha kısaymış.
    Cihazı deneyecek kadar saçım uzun değil henüz. Ama hakikaten kaliteli duruyor.
    Onca yıldır ve onca yeni makineye rağmen hala satıyor ve satar da daha.
    Askerde kullanırlardı bunu koca bölüğü koyun kırkar gibi traş ederleri bana mısın demezdi.

Set olmayan modele 60 TL diyorlar dükkanda. Ulus'ta işportacıda da vardı. 60'tan 40 TL'ye kadar düştü eleman. Burdan almak risk tabi.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.