- x
buderus u52 termostat bağlantısı
1 Cevap3986 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

49 Mesaj
21 Ocak 2008; 16:42:13 

arkadaşlar buderus u52 kombinin bağlantı şemasını veya kombide hangi sokete bağlayacağımızı bilen varsa yardımlarını bekliyorum...

10 Mesaj
16 Aralık 2011; 11:42:59 

quote:

Orijinalden alıntı: b.topsakal

arkadaşlar buderus u52 kombinin bağlantı şemasını veya kombide hangi sokete bağlayacağımızı bilen varsa yardımlarını bekliyorum...

Arkadaşlar forumda yeteri kadar cevap alamadım.Ama kendim tahmin ettiğim yere taktım.Sorunsuz bir şekilde çalışıyor.Bunuda forumla paylaşmak istiyorrum.Buderus U052 24k kombiye buderus analog oda termostatı yada honeywell T6360A oda termostatı (ikisi aynı termostat) bağlantısı şöyle oluyor.2*0,75 kablonun bir ucunu termostattaki 1 ve 3 nolu uçlara diğer ucunu kombideki şebeke elektrik bağlantısının olduğu klemens grubunda kısa devre edilmiş iki uç var.Lr ve Ls yazan uçlar.Kısa devreyi söküyorsunuz yerlerine termostattan gelen iki ucu takıyorsunuz.Başka bir şey yapmanıza gerek yok.Kombide petek sıcaklık ayarını 50 de tutun.Termostat ayarını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.Kombideki bağlantı yeri kombinin klavuzunda tele kontrol bağlantı noktası diye yazılmış.Bahsettiğim yer burası.Buderus servislerinin teknik bilgidir veremeyiz yada onun şifresi var gibi bahanelerle vermek istemediği bilgi budur.Yani diğer kombilerden bağlantı olarak bir farkı yok.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.141