Şimdi Ara

İnternet baglantısı var ama Sayfa acilmiyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
148.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kesin çözüm :

1 ) IE ( internet explorer ) girin

2) internet seçenekleri

3 ) Gelişmiş

4) Sıfırla. ayarları sıfırlayın , pc restart atın düzelicek.

2 saattir bununla uğraşıyorum allah belasını versin.. eğer olursa bir hayır duanızı eksik etmeyin
  • arkadaşlar benim bilgisayarımda internet bağlantısı var ama internet sayfası açılmıyor,diğer tarayıcıları da denedim olmuyor.Yardımcı olurmusunuz nasıl açılır?
  • arkadaşalr işyerindeki airties modem arızalandı, bilgisayarcı tplink modem getirdi, şuan download yapabiliyorum, ama internet sayfaları (hiçbiri) açılmıyor, 10 dk sonra falan sayfalar açılıyor, ama 30 dk sonra gidiyor, sonra böyle değişik dakikalarda gidiyor geliyor (bu arada download hep var)

neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

merhaba,

Sayfa görüntülenemiyor hatası alan arkadaşlar.Dns değiştirmeyi deneyelim büyük ihtimalle çözüm olacaktır.

Orjinalden alıntı: kamilinsan

Başlat > Denetim Masası > Ağ Bağlantıları > Yerel Ağ Bağlantısı yolunu izliyoruz

yerel ağ bağlantısı ekranında özelliklere tıklıyoruz

açılan bolumde İnternet Erişim Kuralları (TCP/IP) seçiyoruz

Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullanı seçiyoruz ve boşluklara sırasıyla ;

208.67.222.222
    208.67.220.220

değerlerini giriyoruz

kolay gelsin

Cepten bağlanıp laptoptan giremiyordum dns hatası veriyordu sürekli bağlantı kopuyordu ttnet aradım teknik birim ilgilenecek dedi

Senin dediğini yaptım oldu teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarkartop

quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

merhaba,

Sayfa görüntülenemiyor hatası alan arkadaşlar.Dns değiştirmeyi deneyelim büyük ihtimalle çözüm olacaktır.

Orjinalden alıntı: kamilinsan

Başlat > Denetim Masası > Ağ Bağlantıları > Yerel Ağ Bağlantısı yolunu izliyoruz

yerel ağ bağlantısı ekranında özelliklere tıklıyoruz

açılan bolumde İnternet Erişim Kuralları (TCP/IP) seçiyoruz

Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullanı seçiyoruz ve boşluklara sırasıyla ;

208.67.222.222
    208.67.220.220

değerlerini giriyoruz

kolay gelsin

Cepten bağlanıp laptoptan giremiyordum dns hatası veriyordu sürekli bağlantı kopuyordu ttnet aradım teknik birim ilgilenecek dedi

Senin dediğini yaptım oldu teşekkürler

Taa 2008 yılında attığım mesaj işinize yaramış hocam ne mutlu bana :)

• Arkadaşlar bende d var yeni format attım evde diğer bilgisayarlar telefonlar baglandigindan sorun yok benimki balaniyor ama siteler açılmıyor sadece msn.com a giriyor

• Benzer sorunu bende yaşadım. İnternetde hiçbir yerde bulamamıştım. Sorunun çözümü şu şekildedir. MTU (Maksimum İletim Birimi) birimini ben 1492 yaptım. Daha farklı değerlerde yazılabilir bunun için internet servis sağlayıcınızla görüşebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yerel alan komutda network bağlantınızın adını doğru olarak girmeniz gerekiyor. Ben "Yerel Ağ Bağlantısı" olarak girdim.

Konut satırını admin olarak çalıştırıp aşağıda yer alan komut satırını çalıştırınız. Böylelikle sorun çözülebilir.

netsh interface ipv4 set subinterface "Yerel Ağ Bağlantısı" mtu=1492 store=persistent
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.