Şimdi Ara

Ratio Nedir Nasıl Yükseltilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
23.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Uttorent kullanıyorum arenabg'den ratio'm 0.11 yani kötü peki ben bunu
    nasıl yükseltebilirim ?

teşekkürler şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RafiQ_Shia -- 21 Ocak 2008; 16:37:35 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

http://forum.donanimhaber.com/m_12297647/mpage_1/key_//tm.htm#12297647

Bu işini görür sanırsam

sağol ama ben burayada bakmıştım gerekli bilgileri bulamamıştım benim istediğim arenabg üzerinden
    ratiomu yükseltmem nasıl yükselticem

• Ratio yükseltmek için seed yapmanız gerekir.Üye olduğunuz sitenin koşulları nedir bilmem ama genelde yaptığınız seedler birileri faydalanırsa geçerli olur.Ayrıca utorrentte üye olduğunuz site yasaklı olmamalı ki dosyalara kaynak sağladığınız siteye ulaşabilsin.Benim anladığım kadarı ile ratio yükseltmek kolay bir iş değil.Yani indirdiğiniz dosyayı hemen silmeyeceksiniz.Başkalarının almasını ve iyice faydalanmalarını bekleyeceksiniz.Tabii bu sürede bilgisayar açık olacak.Benim tavsiyem siteden 2 3 tane üyelik alın(eğer bilgisayarı açık bırakma imkanınız yoksa; ama varsa kesinlikle açık tutun)
  • bazı torrent sitelerinde altın torrent ler var.bunlarda yaptıgın download ın kaydı tutulmaz sadece yaptıgın upload kayda geçer böylece ratio nu yükseltebilirsin.arkadaşın dediği gibi ya da indirdiğin dosyayı hemen silmeyeceksinki upload yapabilesin.
  • napıcam ben şimdi ya eskiden 90 kb inerdi bu siteden şimdi 10kb
  • Hocam burayı hortlatmak mümkün müdür? arenabg'de değil de Iptorrents'de aynı durumdayım. Yardıma ihtiyacım var...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.