Şimdi Ara

200 ytl ye alabilceğim 5+1 sistemler için önerileriniz VARMII???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşalr ayırdığım para 200 ytl civarı ve bilgisayarı bi ses sistemi bakıyorum...SubWofer ın güçlü olması en büyük dileğim.Hani çok profosyonel olmasın ama istediğim zmanda odamı titretiyim....Bide metal müzik dinlerim ben:)..belki bu durum önerileri etkiler diye dedim..

herkese iyi akşamlar

• Creative G500 almada ne alırsan al.
  • Senin yerinde olsam philips (modelini hatırlamıyorum) ya da x540 alırdım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Edebiyatci_15

Creative G500 almada ne alırsan al.

ya hocam saçmalama ya daha setin bağlatısını bilmiyosun kesin ses kartı ayarlarında sorun var gelip sete çamur atıyosun az mantıklı ol öyle yoarum yap senin yaptığın yorumu burada herkes okuyo tavsiye ettiğin set bişe olsa gam yemicem
  • forumda pek beğenilmese de ben sana philips mms460 tavsiye ediyorum.evde mms430 ve x540 var müzik konusunda mms430 umun yanına yaklaşamıyor x540.bassları fena değil yumuşak vuruyor filmlerde falan iyi ses veriyor ama müzik için alıyorsan at çöpe gitsin
  • Araştırmalarıma göre ses kalitesi istiyorsan Microlab X23 alabilirsin.Çok araştırdım yorumları çok güzel

Not:X23 ü hiç dinlemedim sadece genel olarak yorumları dile getirdim
  • MMS 430 hakkında söylentiler nedir peki?
  • Bide arkadaşlar şöle bi tezim var..nasılolsa ben bu seti sadece pc de kullanıcam..hani öle film seyreden biri diilim pcde sadece müzik dinlemek için..ozman diyorumki acaba aynı fiyata daha iyi bir sistemin 2+1 ni almalıyım nedersiniz?
  • forumu araştırır isen çok bilgi karşılaştırma mevcut.
  • Bence kaliteli bir 2.0 al. Yalnız yüksek paralar vermediğin sürece 2.0 veya 2.1 ses sisteminde fazla seçenek yok diye biliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre6128

quote:

Orjinalden alıntı: Edebiyatci_15

Creative G500 almada ne alırsan al.

ya hocam saçmalama ya daha setin bağlatısını bilmiyosun kesin ses kartı ayarlarında sorun var gelip sete çamur atıyosun az mantıklı ol öyle yoarum yap senin yaptığın yorumu burada herkes okuyo tavsiye ettiğin set bişe olsa gam yemicem

Doğru söylüyorsun kardeşim haklısın özür dilerim. Bir sinirle çıktı ağzımdam şey klavyemden :) G500 gerçekten mükemmel. Onboardla bile yıkıyor evi. Maşallahı var yani. Arkadaş 200 ytl lik bir şey istiyor. Mükemmel bir şey aramaması lazım öyle değil mi?

• hayır g500 alma x540 al diyosun x540 g500 ün yanında hiçbişe ben x-fi xtreme music ile x540 ıda kullandım gerçekten fiyatına göre çok güzel set ses kalitesi yerinde
  • Doğru canım g500 ile karşılaştırılmaz bile
  • İkinci el bölümünde megaworks thx 550 + audigy2 zs ikisi 200 YTL'ye satılıyordu hala duruyorsa düşünmeden al derim.
  • bugüne kadar reserve idi ve sırada bekleyen bir sürü kişi varmış hatta daha fazla para teklif edip bana sat diyenlerde varmış bize kısmet değilmiş
  • kards 200ytl ye alabılıcegın 5+1 ler Logitech x540 var philips mms460 var ve creative t7900 du zanıtım modeli yanlıs olabılır creatıve ın 7+1 var ama benden sana bı oneri muzik dinliceksen microlab ın solo7 modeli mukemmel derim alt komsum philips mms460 kullanıyor ve her seferınde bana kolonlarımın ne kadar kaliteli ses verdigini söyluyor benden sana tavsiye git dinle belki begenirsin. . 2 tane 75 watt gucunde hoparlore sahıp stereo sistem midleri ve tisleri harika basslarda cok hoş kulak agrıtmıyor.. dedigim gibi gidip dinle ve karar ver ben vatandan 204ytl ye almıştım solo 7 yi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre6128

bugüne kadar reserve idi ve sırada bekleyen bir sürü kişi varmış hatta daha fazla para teklif edip bana sat diyenlerde varmış bize kısmet değilmiş

Megaworks karaborsası şu seti nasıl üretimden kaldırdılar anlamak mümkün değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.