- x
Herbalife' ın zararları hakkında bilgi lütfen..
236 Cevap150442 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2888 Mesaj
20 Ocak 2008; 0:06:44 

Bu ilacın zararlarını araştırıyorum. Bu forumda da mutlaka bilgi sahibi olanlar vardır.
Zararları hakkında bilgi lütfen

2604 Mesaj
20 Ocak 2008; 0:51:21 

quote:

Orjinalden alıntı: F0NDiP

Bu ilacın zararlarını araştırıyorum. Bu forumda da mutlaka bilgi sahibi olanlar vardır.
Zararları hakkında bilgi lütfen

Bu hani diyet bakımından milletin satmaya çalıştığı ve meyva suyuna karıştırılıp içilen ilaçmı?

Petrol ve Doğalgaz Mühendisi | 2006 |İstanbul Teknik Üniversitesi]
"Kimse kimseyi küçümseyecek kadar büyük değildir bilmelisin ve bilmelisin ki küçümsediğin her şey için gün gelir önemsediğin bir bedel ödersin.."

2888 Mesaj
20 Ocak 2008; 1:14:52 

evet o

2888 Mesaj
20 Ocak 2008; 13:35:12 

Topiğin canlanmasını bekliyodum.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Ocak 2008; 14:52:44 

Pazarlama üsulu olan her şeyden huysuzlanıyorum.Kullanmanızı tavsiye etmem.

2888 Mesaj
20 Ocak 2008; 15:15:56 

Pazarlama usülü olduğu konusunda şüphe yok.
Ama değer verdiğim biri kullanıyor ve bıraktırmam lazım

2558 Mesaj
20 Ocak 2008; 16:50:19 

quote:

Orjinalden alıntı: F0NDiP

Pazarlama usülü olduğu konusunda şüphe yok.
Ama değer verdiğim biri kullanıyor ve bıraktırmam lazım

O Zamn Vakit Kaybetme.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

2888 Mesaj
20 Ocak 2008; 17:42:07 

quote:

Orjinalden alıntı: ßaTıKaN

O Zamn Vakit Kaybetme.

haklısın vakit kaybetmemek lazım.
zaten bende aranızda kullanmış vardır maksadıyla burdayım. ya da kullanmış bi yakınınızdan edinidiğiniz izlenimleri anlatabilirsiniz

2604 Mesaj
21 Ocak 2008; 0:34:50 

quote:

Orjinalden alıntı: ßaTıKaN

O Zamn Vakit Kaybetme.

okuldan bir arkadaşım bu işi yapıyodu. Çok methediyodu ama bence yapılan bikaç seminerde verilen yüksek oranda gazdan kaynaklanıyodu. Bende tavsiye etmem.!

"Kimse kimseyi küçümseyecek kadar büyük değildir bilmelisin ve bilmelisin ki küçümsediğin her şey için gün gelir önemsediğin bir bedel ödersin.."

1490 Mesaj
21 Ocak 2008; 10:11:05 

quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

okuldan bir arkadaşım bu işi yapıyodu. Çok methediyodu ama bence yapılan bikaç seminerde verilen yüksek oranda gazdan kaynaklanıyodu. Bende tavsiye etmem.!

O seminerlerden bir tanesine gitmiştim istanbul akgün otelinde, vatan caddesinde oluyor.
Seminer çok hareketliydi. Rambonun müziği çalıyor, herkese hareketliydi. Müthiş bir ortam vardı.
Nerdeyse katılacaktım bu herbalife dünyasına.
Kısaca anlatayım
Saat 11.00 de otele vardım ve konferans salonuna girdim. Ortam güzel, şık insanlar vardı. Bunlar daha çok sponsor denilen adamlar. Benimde sponsorum vardı. Bayan olduğu için eğer işi kabul edersiniz görüşelim diyordu. Biraz çekiniyordu galiba.

İlk önce açılış konuşması yaptılar. Sonra herbalife üyeleri kendi hikayelerini anlattılar. Muyluyuz, enerjiğiz havası vardı. Benim gibi sakin adamı bile coşturmaya yetti de arttı.

İşin içeriğini dahada çok anlatmak için -daha doğrusu ciddiyeti olan, etkilenen insanları görmek için - 10 ytl verip moladan sonra kalabilirsiniz dediler. giden gitti bende meraktan para verdim bir sonraki bölüme geçtik.

Orda kazancı, ne kadar kar, kim ne kadar kazanıyor. Bu işte çok para kazanıp kendilerine lüks araçlar eve alanlar varmış. Diyorum ya o andada insanın gözünü para bürüyor.

Ürünün özelliği zaıyıflatmak, formda tutmak veya kimileri için kilo aldırmayı umuyor. Seminerin sonrasında ilk önce siz bu üründen alın kullanın faydasını görün sonra milleti ancak anlatabilirsiniz dediler.

Ürünün 2 yıl önceki fiyatı 150 ytl idi. Sonra partiye davet ettiler. Peki parti girişi ne kadardı dersiniz?? Tam 100 ytl. Eh bu kez iyice falan oldum.
Sponsorum yapacakmısın bu işi dedi. Düşüneyim dedim ama hiçte akıl işi değil.

Kısa dedim uzun oldu kusura kalmayın arkadaşlar.

Birilerinin menfaatine ters düşmediğin için seviliyorsan, Bırak nefret etsinler!!!!

Hareket etmezsen, zincirlerini farkedemezsin

2604 Mesaj
22 Ocak 2008; 4:46:37 

quote:

Orjinalden alıntı: caiz2005

O seminerlerden bir tanesine gitmiştim istanbul akgün otelinde, vatan caddesinde oluyor.
Seminer çok hareketliydi. Rambonun müziği çalıyor, herkese hareketliydi. Müthiş bir ortam vardı.
Nerdeyse katılacaktım bu herbalife dünyasına.
Kısaca anlatayım
Saat 11.00 de otele vardım ve konferans salonuna girdim. Ortam güzel, şık insanlar vardı. Bunlar daha çok sponsor denilen adamlar. Benimde sponsorum vardı. Bayan olduğu için eğer işi kabul edersiniz görüşelim diyordu. Biraz çekiniyordu galiba.

İlk önce açılış konuşması yaptılar. Sonra herbalife üyeleri kendi hikayelerini anlattılar. Muyluyuz, enerjiğiz havası vardı. Benim gibi sakin adamı bile coşturmaya yetti de arttı.

İşin içeriğini dahada çok anlatmak için -daha doğrusu ciddiyeti olan, etkilenen insanları görmek için - 10 ytl verip moladan sonra kalabilirsiniz dediler. giden gitti bende meraktan para verdim bir sonraki bölüme geçtik.

Orda kazancı, ne kadar kar, kim ne kadar kazanıyor. Bu işte çok para kazanıp kendilerine lüks araçlar eve alanlar varmış. Diyorum ya o andada insanın gözünü para bürüyor.

Ürünün özelliği zaıyıflatmak, formda tutmak veya kimileri için kilo aldırmayı umuyor. Seminerin sonrasında ilk önce siz bu üründen alın kullanın faydasını görün sonra milleti ancak anlatabilirsiniz dediler.

Ürünün 2 yıl önceki fiyatı 150 ytl idi. Sonra partiye davet ettiler. Peki parti girişi ne kadardı dersiniz?? Tam 100 ytl. Eh bu kez iyice falan oldum.
Sponsorum yapacakmısın bu işi dedi. Düşüneyim dedim ama hiçte akıl işi değil.

Kısa dedim uzun oldu kusura kalmayın arkadaşlar.

enim arkadaşta aynı bunları anlattı valla.

Uzaklaştırılmış
22 Ocak 2008; 5:29:57 

kandırmaca

1340 Mesaj
22 Ocak 2008; 19:09:27 

@Raistlin kullanıyordu bir ara ona danış bayagı övüyordu

436 Mesaj
22 Ocak 2008; 19:34:45 

Hiçbir anlamlı yararı olmadığından eminim, ama zararı olduğunu zor ispat edersin.
En büyük zararı cüzdanınıza...

2432 Mesaj
22 Ocak 2008; 22:48:56 

bence mutlaka yararı vardır ama abarttıkları kadar da cdeğil bitkisel yani sonuçta...

2888 Mesaj
24 Ocak 2008; 11:24:12 

sağlıklı kalmak için ne idüü belirsiz bitkileri içip bunun gerçek olduğu yalanına kanmayın.
sağlıklı kalmak istiyosan az ye ama düzenli ye. spor yap egzersiz yap. allah allah ne gereği var bu saçmalıkların.

Uzaklaştırılmış
25 Ocak 2008; 15:56:28 

abim satışını yapıyodu ama kendi de kullanıyodu,annem de

bilmem yani

1490 Mesaj
25 Ocak 2008; 16:14:42 

quote:

Orjinalden alıntı: ***ceylo***

abim satışını yapıyodu ama kendi de kullanıyodu,annem de

bilmem yani

peki faydasını gördülermi

Birilerinin menfaatine ters düşmediğin için seviliyorsan, Bırak nefret etsinler!!!!

Hareket etmezsen, zincirlerini farkedemezsin

Uzaklaştırılmış
26 Ocak 2008; 13:26:32 

quote:

Orjinalden alıntı: caiz2005

peki faydasını gördülermi

bilmem,abim eve gelsin,sorarım ona

748 Mesaj
26 Ocak 2008; 23:02:49 

kullanmayın bi halta yaramıor....düzgün beslenmek ve spor herşeyin ilacı...

HTC DESIRE S S-OFF,ROOT VE CUSTOM ROM YÜKLEME İŞLEMLERİ İÇİN TIKLA

723 Mesaj
27 Ocak 2008; 19:00:16 

bizim bi tanıdık kullanıyodu vücudunun her yerinde yaralar çıktı bi süre sonra kadın hastanelik oldu şuan çok zayıf ilaç işe yaramış ama verdiklerinin yanında aldıklarıda fazla öncelikle sürekli kullanılacağı için karaciğere zarar veriyo...sonrada karaciğer dayanamazsa sivilceler yaralar çıkıyo vücutta..

bıraksın o tanıdığın kimse.... diyetisyene gitsin spor salonuna gitsin oturduğu yerden kilo vermek zor biraz....

Uzaklaştırılmış
27 Ocak 2008; 21:15:09 

quote:

Orjinalden alıntı: djdigy5

kullanmayın bi halta yaramıor....düzgün beslenmek ve spor herşeyin ilacı...

abim bu işte, herbalife'ın satışını yapan kişi yani

6 Mesaj
21 Mayıs 2008; 15:31:47 

merhaba herkese herkesin düşüncesi kendine yazılanları okudum ve yanlış düşüncelere sahip olduğunuzu gördüm bende herbalife ürünleri ile 3 aydır besleniyorum ve 22 kg verdim ürünlerden önce bel ağrısı,böbrek ağrısı gibi başlıca rahatsızlıklarım vardı bunların hepsi ortadan kalktı zararlı olsa bu rahatsızlıklarımın dahada ilerlemesi gerekmiyormuydu sizce diyorsunuzki abd de yasaklanmış,o zaman la galaxsi takımı oyuncuları ve david backham neden kullanıyor,madem zararlı almanyada neden cocuklara ek gıda takviyesi olarak kullanılıyor herbalife şu an ankarada bir bayanın cocuğu annesinin karnında ürünleri kullanmaya başlamış ve şu an 2 yaşında olmasına rağmen çok zeki olan bir cocuk var madem zararlı bu cocuk neden kullandı ve cocuk neden aşıları dışında doktor yüzü görmüyor ve hastalanmıyor inanmayanlar varsa ankaraya yolunuz düşerse cocuğu gösterebilirim size birde 2 günlük eğitim ücreti yemek ve parti dahil 70 ytl dir.

djdigy5 e sorum bir halta yaramadığı kanısına nerden vardın kullandınmı peki ürünleri

saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi my_secret -- 21 Mayıs 2008; 15:33:32 >

ZAYIFLIK ÖZGÜRLÜKTÜR

1217 Mesaj
21 Mayıs 2008; 18:34:07 

3 ayda 22 kg çok fazla ve sağlıksız tabii obez değilsen. bu ürünler genelde meobolizma hızınızı aniden arttıran ürünler spor da yapıyorsanız bu ürünle beraber kalp ritminizin çok hızlı olması sağlık sorularına neden olabilir. Peki metobolizma hızınız bunlar vasıtasıyla artarsa ne olur (uzun vadede. maksimumkullanımı 6haftaolmalı) ? uyku tutmaz , el ve bacakta istemsiz sallamalar , dişleri birbirine sürterek gıcırdatmalar ve en fenası panik atak. Salondaki arkadaşlarımızdan biri bu yüzden panik atak oldu ve spor hayatını bitirmek zorunda kaldı. Bir diğer yönü vücuttan hızlı biçimde su atılması bu da siz tartıya çıkınca :" aaa bak bilmem kaç kilo vermişim" dersiniz yalaan vücudunuzda litre litre su gitti de kilo kaybettiniz . Bu sadece herbalife değil piyasada satılan benzer şeylerl alakalı. Bunlar gibi metobolizma tetikleyiciler yerine L-carnitine ve Cla gibi yağ yakıcıları seçin tabii sağlam diyet ve kardiyovasküler çalışma ile birlikte. hebaLİFE yerine sadece sporculara yönelik hizmet veren ülkemizde de bulunan Weider , universal , ultimate , muscletech gibi firmaların ürünlerine yönelin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3RS!N -- 21 Mayıs 2008; 18:34:00 >

769 Mesaj
21 Mayıs 2008; 20:28:18 

quote:

Orjinalden alıntı: my_secret

merhaba herkese herkesin düşüncesi kendine yazılanları okudum ve yanlış düşüncelere sahip olduğunuzu gördüm bende herbalife ürünleri ile 3 aydır besleniyorum ve 22 kg verdim ürünlerden önce bel ağrısı,böbrek ağrısı gibi başlıca rahatsızlıklarım vardı bunların hepsi ortadan kalktı zararlı olsa bu rahatsızlıklarımın dahada ilerlemesi gerekmiyormuydu sizce diyorsunuzki abd de yasaklanmış,o zaman la galaxsi takımı oyuncuları ve david backham neden kullanıyor,madem zararlı almanyada neden cocuklara ek gıda takviyesi olarak kullanılıyor herbalife şu an ankarada bir bayanın cocuğu annesinin karnında ürünleri kullanmaya başlamış ve şu an 2 yaşında olmasına rağmen çok zeki olan bir cocuk var madem zararlı bu cocuk neden kullandı ve cocuk neden aşıları dışında doktor yüzü görmüyor ve hastalanmıyor inanmayanlar varsa ankaraya yolunuz düşerse cocuğu gösterebilirim size birde 2 günlük eğitim ücreti yemek ve parti dahil 70 ytl dir.

djdigy5 e sorum bir halta yaramadığı kanısına nerden vardın kullandınmı peki ürünleri

saygılar

Reklam mı yapıyorsunuz Parti ve yemeğe katıldığınıza göre siz de satıcısınız.

Farkında mısınız, şu sıralar "herkes şişman!" Sanki uzaylılar gelip (!) herkesin gözlerine lunaparktaki dev aynasından yerleştirdi! Ben buna başka türlü "anlamlı" bir açıklama bulamıyorum çünkü. Neredeyse 36 beden olanlar "şişman" kabul edilirken, 40 ve üstü beden giyinenler sanki yüzüne bakılacak insan değil! Tüm dünya bir diyet çılgınlığı yaşarken, artık kemikleri sayılan yepyeni bedenler ortada dolaşıyor! Genç kızlar sıfır beden kıyafetlerin içine girebilme peşinde. Sonuç olarak, herkesin kendini şişman olarak gördüğü bir dönemde yaşıyoruz. O kadar ki bu kış sezonu için tasarımcılar, sıfır beden kadınlardaki artıştan ilham alarak aşırı hacimli, yumurta modelli, kadını kalçalı gibi gösteren (!) kıyafetler tasarladılar. Balon gibi elbiseler ve çırpı bacaklar pek 'in' anlayacağınız... Zayıflığı kafasına takanların yapmayacakları şey yok! Kimi yemiyor, kimi yediklerini kusuyor; yeme isteğini tutamadığını söyleyenlerin kaçış noktası ise tokluk hissi veren besin takviyeleri. Dost sohbetlerinde, diyetisyen isimleriyle birlikte Avrupa'dan yeni gelen diyet hapları konuların başını çekiyor. Hele bir eczaneye girip raflara bakmayagörün, zayflamaya yarayan içecekler, suya karıştırılan toz halinde besin takviyeleri, su atıcı haplar, tok tutan diğerleri...
Aslında obezite tedavisinde kullanılan yağ atıcı ya da tok tutucu ilaçlar da eczanelerde reçetesiz satılıyor, onları deneyenlerimizin sayısı da azımsanacak gibi değil. Ancak şimdilerde asıl artış besin takviyesi olarak adlandırılan ve ilaç olarak kabul edilmeyen ürünlerde.
Beslenme Destekleyicileri Derneği'nin (BesDesDer) yaptığı açıklamaya göre, diyet veya kilo kontrolüne yönelik ürünler 3 farkl? sınıfta inceleniyor. Metabolizma yükseltmeyi hedefleyen ürünler, egzersiz yardımcıları ve diyet yardımcıları. Metabolizma yükseltici ürünler, vücudun yağ yakma kapasitesini ve harcadığı kaloriyi yükseltmeyi amaçlıyor, egzersiz yardımcısı ürünler egzersiz sırasında yakılan yağ miktarını arttırmaya yardımcı oluyor. Diyet yardımcıları ise tokluk hissini arttırarak açlık ve atıştırma isteğini azaltmayı hedefliyor.
Bu tarz ürünler sektöründeki ani çeşitlilik son bir yılda gerçekleşti. Çünkü son bir yıldır ithalat izni Sağlık Bakanlığı yerine Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından veriliyor.
E çeşit bu kadar hızla artınca kafalar da karıştı haliyle... Hangisini, kim kullanmalı? "Bitkisel" ibaresi olunca güvenilir oluyor mu? Peki ya bu hapları/suları içip titreme, hiperaktivite, bayılma gibi sorunlar yaşayan çevremizdeki insanlar? Elbette bir diğer tarafta da gerçekten incelmeyi başaranlar var.

Amerikan Diyetisyenler Derneği Türkiye Temsilcisi Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez, yapılan araştırmalarda, ergenlik çağındaki sağlıklı erkeklerin üçte birinin, kızların ise yarısı kendilerini şişman bulduklarını söylüyor. "Bu nedenle özellikle ergenlerin, "kan şekerini ayarlar/tokluk hissi sağlar" gibi vaatlerde bulunan besin takviyelerini tükettiklerini belirtiyor.
Diyet yaparken zayıflama hapı/besin takviyesi kullanımı hakkında ne düşündüğünü bu kez diyetisyen Taylan Kümeli'ye soruyorum. "Bu ürünlerin kullanımı dünyada ve ülkemizde maalesef oldukça yaygın. Önceden, adı mucizevi(!) olan yöntemler kullanıp kilo vermiş, ama sonradan kilolarını fazlasıyla geri almış ve daha da önemlisi sağlık durumları kötüleşmiş (kan şekeri dengesizliği, böbrek fonksiyon bozukluğu, kas kaybı vb.) pek çok danışanımız bulunuyor. Bu tarz ürünlerin kullanımı gerekli değil. Çünkü kilo vermek çok zor değil. Bunu yapmak için pek çok yöntem bulunuyor. Önemli olan kilo vermekten çok 'sağlıklı kilo vermek' ve bunu 'korumak'tır" diye yanıtlıyor beni.
Peki ya söz konusu ürünler "bitkisel" ibaresi içeriyorsa, diye soracak oluyorum... "Bu ürünlerin özellikle satışını desteklemek için kullanılan 'bitkisel' ibaresi kullanılabilir olduğunu göstermez. Sağlığı tehlikeye atabilecek, kanunlarla üretimi ve satışı yasaklanmış, pek çok bitki bulunduğunu hatırlatmak isterim" oluyor yanıtı.

Dr. Muzaffer Kuşhan ise besin desteği adıyla piyasaya sunulan ürünlere çok karşı. "İncelmek düşünceyle başlar/açlık hissine son/48 saatte çözüm gibi sloganları olan ürünlerin içinde genellikle yeşil çay, siyah çay, zencefil, arpa, frenk üzümü, hindiba, yulaf özü var. Bana göre bunlar, davultozu minare gölgesi! Bunların zayıflatmada hiçbir etkisi yoktur! Şişmanın iki zaafı vardır: Yediklerinden vazgeçmek istemez ve tembeldir, hareketi sevmez. Bu uyanıklar, bunları kullanarak insanları kandırıyorlar. Bunların ne faydası ne zararı var. Besin desteği olarak ithal ediliyorlar ve sadece kiloluların cebini zayıflatıyorlar!"
Bu arada Dr.Kuşhan, Amerika'da yapılan bir araştırmayı referans göstererek, kilo vermek isteyenlerin yüzde 95'inin "aldatmaca" olarak nitendirdiği bu yöntemlere başvurduğunu da söylüyor. Ayrıca yan etkilerini gözeterek zayıflamada hiçbir ilacın yerinin olmadığını da ekliyor.
Şu anda bir diyet furyası var, diyen uzman diyetisyen Selahattin Dönmez ise Amerika'da özellikle alternatif tedavi kullanım sıklığının 1990'da yüzde 33 iken 1997'de yüzde 42.1'e çıktığı bilgisini veriyor. Diyet destekleyicilerini en fazla kullanan ülke ise Almanya. Halkın yüzde 50'si kullanıyormuş. "Amerikan Diyetisyenler Derneği diyet destekleyicilerin sağlıklı beslenme içinde yer almayacağı görüşünde.

Hafta içi saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün,saat 14:00'ten sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Perşembe saat 14:00'ten sonra ve Cuma - Cumartesi - Pazar günleri gelen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

4644 Mesaj
21 Mayıs 2008; 20:38:14 

Kilo vermek isteyen spor ve az tüketim yapsın
Homini gırtlak ondan sonrada kilo vermeye gelince spor ve az yemek kimsenin işine gelmiyor nedense

6 Mesaj
22 Mayıs 2008; 9:36:57 

quote:

Orjinalden alıntı: 3RS!N

3 ayda 22 kg çok fazla ve sağlıksız tabii obez değilsen. bu ürünler genelde meobolizma hızınızı aniden arttıran ürünler spor da yapıyorsanız bu ürünle beraber kalp ritminizin çok hızlı olması sağlık sorularına neden olabilir. Peki metobolizma hızınız bunlar vasıtasıyla artarsa ne olur (uzun vadede. maksimumkullanımı 6haftaolmalı) ? uyku tutmaz , el ve bacakta istemsiz sallamalar , dişleri birbirine sürterek gıcırdatmalar ve en fenası panik atak. Salondaki arkadaşlarımızdan biri bu yüzden panik atak oldu ve spor hayatını bitirmek zorunda kaldı. Bir diğer yönü vücuttan hızlı biçimde su atılması bu da siz tartıya çıkınca :" aaa bak bilmem kaç kilo vermişim" dersiniz yalaan vücudunuzda litre litre su gitti de kilo kaybettiniz . Bu sadece herbalife değil piyasada satılan benzer şeylerl alakalı. Bunlar gibi metobolizma tetikleyiciler yerine L-carnitine ve Cla gibi yağ yakıcıları seçin tabii sağlam diyet ve kardiyovasküler çalışma ile birlikte. hebaLİFE yerine sadece sporculara yönelik hizmet veren ülkemizde de bulunan Weider , universal , ultimate , muscletech gibi firmaların ürünlerine yönelin.

3 ayda 22 kilo neden fazla doktora gittiğimde sağlığımın gayet yerinde olduğu çıktı ortaya buna ne demeli peki neyse sağlıklı yada sağlıksız onun kararı bana kalmış geçelim diğer dediklerine nedense ürünlerden önce uyuyamazdım ama nedense uyku sorunum kalmadı buna ne demeli diğer dediklerinin hiç bir belirtiside yok demekki konuşulan yada kulaktan duyma sözlerle olmuyormuş önce sağlıklı beslenme yolunda öğrenilecek çok şey olduğunu unutmayın

peka'ya cevap ben reklam yapmıyorum reklam yapacak çok yöntem varken neden burda bi tartışma ortamında reklam yapmaya çalışayım cevap ver yazıyı nerden kopyaladıysan güzel olmuş neyse fazla kafanızı ağrıtmayım herkes düşüncesinde özgürdür isteyen istediği gibi düşünür ama burda bu yazıları yazanlar bir gün herbalife kullanır ve burada savunucu bir yazı yazarsa o zaman gülerim işte herkese iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi my_secret -- 22 Mayıs 2008; 9:36:54 >

ZAYIFLIK ÖZGÜRLÜKTÜR

769 Mesaj
22 Mayıs 2008; 12:42:36 

quote:

3 ayda 22 kilo neden fazla doktora gittiğimde sağlığımın gayet yerinde olduğu çıktı ortaya buna ne demeli peki neyse sağlıklı yada sağlıksız onun kararı bana kalmış geçelim diğer dediklerine nedense ürünlerden önce uyuyamazdım ama nedense uyku sorunum kalmadı buna ne demeli diğer dediklerinin hiç bir belirtiside yok demekki konuşulan yada kulaktan duyma sözlerle olmuyormuş önce sağlıklı beslenme yolunda öğrenilecek çok şey olduğunu unutmayın

peka'ya cevap ben reklam yapmıyorum reklam yapacak çok yöntem varken neden burda bi tartışma ortamında reklam yapmaya çalışayım cevap ver yazıyı nerden kopyaladıysan güzel olmuş neyse fazla kafanızı ağrıtmayım herkes düşüncesinde özgürdür isteyen istediği gibi düşünür ama burda bu yazıları yazanlar bir gün herbalife kullanır ve burada savunucu bir yazı yazarsa o zaman gülerim işte herkese iyi günler

Reklam yaptığınızı söyleyen @peka değil benim Yazıyı kopyaladığım yer ise bir sağlık sitesi,yazıda sorular sorulan ve cevap veren kişiler ise uzman doktorlar,demek ki pek de kulaktan duyma sözler değil bunlar Neticede sizin görüşlerinizin zıttını iddia eden kişiler uzman doktor,onların değil de sizin görüşlerinize güvenmek ne kadar mantıklı bilemiyorum

Ek olarak,üye olduğunuz gün 27 Ocak 2008 tarihinden beri mesaj atılmamış bir konuyu bulup çıkarmanız ve sadece o konuya mesaj yazıyor olmanız düşündürücü ama tabi ben eminim ki reklam yapmıyorsunuz!

Hafta içi saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün,saat 14:00'ten sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Perşembe saat 14:00'ten sonra ve Cuma - Cumartesi - Pazar günleri gelen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

2245 Mesaj
22 Mayıs 2008; 13:06:01 

Herbalife ve benzerleri beyine yanlış sinyal gönderirler; "tokum". Vücut besine ihtiyaç duymasına rağmen gönderilen bu yanlış sinyal açlık hissini geciktirir ya da önler. Bu yöntem ile zayıflanabilir ancak sağlıklı değildir. Vücut direnci zamanla kırılır, hastalıklara daha kolay yakalanır insan. Cilt bile bozulabilir. Önemli olan doğal ve sağlıklı yollarla zayıflamaktır. Beyni kandırarak bu iş olmaz.

Yüksek farkındalık, stabil simetri; üstte Betelgeuse, karşı uzağında Rigel, ortada Alnitak, Alnilam, Mintaka ve sol alt çaprazında M42...

Uzaklaştırılmış
22 Mayıs 2008; 14:31:30 

quote:

saygılar

djdigy satışını yapmıştı bi süre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .ceylan. -- 22 Mayıs 2008; 14:30:24 >

6 Mesaj
22 Mayıs 2008; 16:43:20 

ben normalde bu şekilde yorum yazmazdım ancak yazılanlar dikkatimi çekti ve yorum yapmak istedim neyse sorun değil isteyen istediğini düşünmekte özgür peki hiç araştırma yaptınızmı herbalife ın bilimsel danışma kurulundaki doktorlara bir araştırın kimi göreceksiniz orda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi my_secret -- 22 Mayıs 2008; 16:43:09 >

ZAYIFLIK ÖZGÜRLÜKTÜR

769 Mesaj
22 Mayıs 2008; 17:37:50 

quote:

ben normalde bu şekilde yorum yazmazdım ancak yazılanlar dikkatimi çekti ve yorum yapmak istedim neyse sorun değil isteyen istediğini düşünmekte özgür peki hiç araştırma yaptınızmı herbalife ın bilimsel danışma kurulundaki doktorlara bir araştırın kimi göreceksiniz orda

Herbalife'ın bilimsel danışma kurulundaki doktorlarının ne kadar maaş aldıklarını araştırdınız mı peki? Siz de lütfen bunu araştırın

6 Mesaj
23 Mayıs 2008; 15:42:15 

quote:

Orjinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

Herbalife'ın bilimsel danışma kurulundaki doktorlarının ne kadar maaş aldıklarını araştırdınız mı peki? Siz de lütfen bunu araştırın

kimin ne kadar maaş aldığı beni ilgilendirmez ben sadece danışma kurulunda türkiyeden bir doktor olduğunu görmenizi istedim o kadar Yrd.Doç.Dr.ALİ KOCAİLİK binlerce açık kalp ameliyatı yapmıştır kendisi araştırabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi my_secret -- 23 Mayıs 2008; 15:44:49 >

ZAYIFLIK ÖZGÜRLÜKTÜR

987 Mesaj
24 Mayıs 2008; 3:42:50 

Banada çok dediler sende kullan diye... iyiki de kullanmamışım. bana kullan diyen tanıdıklarım, bunun sayesinde verdikleri kiloların hepsini,bırakınca geri aldılar
en iyisi doğal yolla zayıflamak...

Uzaklaştırılmış
24 Mayıs 2008; 10:00:35 

BiLgiLer İçin SağoLun.

412 Mesaj
24 Mayıs 2008; 20:12:39 

Arkadaşlar bende bu ürünün satışını yapıyorum. Kullanıyorumda. Sağlık açısından hiçbir sorunu yok. Kesinlikle işe yarıyor. +Konuyu açan arkadaşın endişelenmesine gerek yok, ürünlerin hiçbir zararı yoktur.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

6 Mesaj
25 Mayıs 2008; 0:31:27 

quote:

Orjinalden alıntı: Mori

Banada çok dediler sende kullan diye... iyiki de kullanmamışım. bana kullan diyen tanıdıklarım, bunun sayesinde verdikleri kiloların hepsini,bırakınca geri aldılar
en iyisi doğal yolla zayıflamak...

valla ürünleri kullanıp bırakan bir çok kişi tanıyorum ki hiç biri verdiği kiloyu daha almadı nedense ürünleri kullanıp bırakan kişiler demekki kilosunu sabitleme proğramını uygulamamışlar uygulasalardı verdikleri kiloyu geri almazlardı

ZAYIFLIK ÖZGÜRLÜKTÜR

55 Mesaj
29 Mayıs 2008; 2:26:58 

my secret,

ben imzanızdaki ifadeye takıldım "zayıflık özgürlüktür" çevresel baskı sizi fazlasıyla üzmüş olmalı ki böyle bir ifade kullanmışsınız. yukarıda bir arkadaşım eskiden zayıf kabul edilen kişilerin de şimdilerde şişman sayıldığından bahsetmişti. sanırım bizde böyle bir bilinçaltı yaratan şey de bu çevresel baskı.

benim de yaklaşık 12-13 kilo fazlam var ve elimden geldiğince yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum. düzenli spor yapmaya çalışıyorum. çevresel baskı henüz bende "zayıflık özgürlüktür" etkisi yaratmadı. buna sonuna kadar direneceğim. çünkü ben yaşamanın, nefes almanın, hayattan zevk almayı becerebilmenin bir özgürlük olduğunu düşünüyorum.

kaygım, my secret gibi bir bilinçaltı oluşmuş arkadaşlarımızın zayıflayacağım diye kendilerine zarar vermeleri. bence bu konu tartışılmaya değer. aramızda konunun uzmanı arkadaşlar var ise onların değerlendirmeleri bizim için çok önemli.

hoşçakalın.

Geliyoruz!

1870 Mesaj
29 Mayıs 2008; 8:35:40 

Kullananlardan biride ben kullandığım ürün Besleyici shake karışımı.
iki kere kullandım dahada kullanmadım.bende halsizlik yaptı.ee tabi bir öğün besini bir bardak sütle almak ne kadar sağlıklı olabilir

6 Mesaj
31 Mayıs 2008; 17:23:59 

quote:

Orjinalden alıntı: bizimev

my secret,

ben imzanızdaki ifadeye takıldım "zayıflık özgürlüktür" çevresel baskı sizi fazlasıyla üzmüş olmalı ki böyle bir ifade kullanmışsınız. yukarıda bir arkadaşım eskiden zayıf kabul edilen kişilerin de şimdilerde şişman sayıldığından bahsetmişti. sanırım bizde böyle bir bilinçaltı yaratan şey de bu çevresel baskı.

benim de yaklaşık 12-13 kilo fazlam var ve elimden geldiğince yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum. düzenli spor yapmaya çalışıyorum. çevresel baskı henüz bende "zayıflık özgürlüktür" etkisi yaratmadı. buna sonuna kadar direneceğim. çünkü ben yaşamanın, nefes almanın, hayattan zevk almayı becerebilmenin bir özgürlük olduğunu düşünüyorum.

kaygım, my secret gibi bir bilinçaltı oluşmuş arkadaşlarımızın zayıflayacağım diye kendilerine zarar vermeleri. bence bu konu tartışılmaya değer. aramızda konunun uzmanı arkadaşlar var ise onların değerlendirmeleri bizim için çok önemli.

hoşçakalın.

neden imzama kafayı taktığını anlamadım çevremde hiç bir şekilde baskı oluşturmadı kilolu olmaktan mutluysanız sizin tercihinizdir bu hiç birşeye kaygı duyma heleki benim zayıflamam konusunda gayet sağlıklı bir şekilde kilolarımı veriyorum geçenlerde doktora gittiğimde tahlil sonuçlarımın gayet temiz çıktığınıda belirteyim diyeceksiniz doktora neden gittin sadece eski hastalıklarımın ne durumda olduğunu öğrenmek için nedense eski hastalıklarımdan eser kalmamış olduğunu gördüm sağlıklı beslenmemden dolayı gerisini siz düşünün....

bizimev 12-13 kilo fazlam var diyorsun yakın zamanda o kilolarım sorun olmaya başlayınca zayıflığın özgürlük olduğunu anlayacaksın

selametle kalın

ZAYIFLIK ÖZGÜRLÜKTÜR

12 Mesaj
12 Haziran 2008; 22:34:19 

ben 13 yaşındayım her gün 1 litre kadar içiyorum ama ben yemek de yiyiyorum yani aşırı zayıflıktan kullanıyorum tadı chok güseell zayıflatıyomu bilmem ama çok güzell şişmanlatıyo
3ay kadar önce 32 kiloydum şimdi 47 kiloyum

2 Mesaj
7 Nisan 2009; 20:08:29 

Yaşım 21
Adım Onur AYDIN
Herbalife ürünlerini tam 3 aydır kullanıyorum. Bu ürünler tam anlamıyla ek gıda takviyesidir ve kesinlikle diyet ürünleri değildir. Kullanış amacına göre sonuç aldırır.

Saygılar

piyade

4374 Mesaj
21 Nisan 2009; 11:20:39 

Ben de bir süre kullandım ve kullandığım süre içerisinde çok yararını gördüm. İnsan kendini iyi hissederek kilo veriyor, daha ne isteyebilir ki. Ürünler düzenli kullanıldığında etkisi çok büyük, istediğiniz kilonuza ulaştıktan sonra bir süre daha farklı dozlarda kullanmak gerekiyor ki, bulunduğunuz durumda kalasınız. Ancak hala görüyorum ki, kullanmadan, yok öyledir, yok böyledir diyen o kadar çok kişi var ki.

"Önyargıları yok etmek, atomu parçalamaktan zordur."
A. Einstein.

Saygılar.

Linguist Jr. [DEU 2006]

0 Mesaj
25 Nisan 2009; 21:15:51 

arkadaşlar okadar çok yorum yapan varki biri cıksın HERBALIFEDEN ZARAR GÖRDÜM DİYEN VARMI HERKEZ HER ŞEYE CAMUR ATMASI DAHA KOLAY BU ÜRÜN NEDİR BUNU HAZIRLAYANLAR KİM BUNLARI ÖNCE ARŞTIRIN KİMLERİN HAZIRLADINI ÖNCE Bİ ARAŞTIRIN ÖYLE YORUM YAPIN BEN BU ÜRÜNLERİ 1.5 AYDIR KULLANIYOM VE AŞA KİLO KONTUROLÜM 4.5 KİLO VE HALİMDENDE COK MENMUNUM KENDİMDEKİ DEGİŞİKLER BENİ TATMİN ETMEYE YETERDE ARTAR Beslenme Danışma Kurulu Beslenme biliminde önde gelen ve yenilikçi ürünler geliştirme taahhüdünün arkasında duran Herbalife, araştırma ve geliştirme sürecinde yol gösterecek seçkin bilim adamları, doktorlar ve beslenme uzmanlarından oluşan güçlü bir ekip oluşturmuştur Profesör David Heber, Beslenme Danışma Kurulu Başkanı ve UCLA İnsan Beslenmesi Merkezi Yöneticisi Louis Ignarro, Nobel Ödülü Sahibi ÖNCE ARAŞTIR SONRA YORUM YAPIN DERİM

selam

0 Mesaj
25 Nisan 2009; 21:20:11 

bakın bizim insanımız aynı böyle

Cam Tavan Sendromu

"Bir şeyin imkânsız olduğuna inanırsanız, akliniz bunun neden imkânsız olduğunu size ispatlamak üzere çalışmaya baslar.
Ama bir şeyi yapabileceğinize inandığınızda, gerçekten inandığınızda, akliniz yapmak üzere çözümler bulma konusunda size yardım etmek için çalışmaya baslar"

Dr. David J. Schwartz

Bilim adamları pirelerin farklı yükseklikte zıplayabildiklerini görürler.

Birkaçını toplayıp 30 cm yüksekliğindeki bir cam fanusun içine koyarlar.

Metal zemin ısıtılır. Sıcaktan rahatsız olan pireler zıplayarak kaçmaya çalışırlar ama başlarını tavandaki cama çarparak düşerler. Zemin de sıcak olduğu için tekrar zıplarlar, tekrar başlarını cama vururlar. Pireler camin ne olduğunu bilmediklerinden, kendilerini neyin engellediğini anlamakta zorluk çekerler. Defalarca kafalarını cama vuran pireler sonunda o zeminde 30 santimden fazla zıpla(ya)mamayı öğrenirler. Artik hepsinin 30 cm zıpladığı görülünce deneyin ikinci aşamasına geçilir ve tavandaki cam kaldırılır. Zemin tekrar ısıtılır.

Tüm pireler eşit yükseklikte, 30 cm zıplarlar! Üzerlerinde cam engeli yoktur, daha yükseğe zıplama imkânları vardır ama buna hiç cesaret edemezler.

Kafalarını cama vura vura öğrendikleri bu sınırlayıcı 'hayat dersi' ne sadik halde yasarlar. Pirelerin isterlerse kaçma imkânları vardır ama kaçamazlar. Çünkü engel artik zihinlerindedir. Onları
sınırlayan dış engel (cam) kalkmıştır ama kafalarındaki iç engel (burada 30cm'den fazla zıplanamaz inancı) varlığını sürdürmektedir.
Bu deney canlıların neyi başaramayacaklarını nasıl öğrendiklerini göstermektedir.

Bu pirelerin yasadıklarına 'cam tavan sendromu' denir. Bir insanin gelebileceğine inandığı en üst nokta, onun cam tavanıdır

selam

2 Mesaj
30 Mayıs 2009; 22:59:09 

selam arkadaşlar
konuya şöyle bir göz attım. ben de Herbal-life kullanan 2 kişi tanıyorum.
1. arkadaşım fazla kilolu değildi sadece biraz daha zayıf olmak istiyordu. 22 yaşındaydı. 4 günde 4 kilo vermişti. hergün beraber aerobiğe gidiyorduk.
2. arkadaşım gerçekten çok kiloluydu. 3 milyarlık herbal-life almıştı bütün fazlalığını verebilmek için. 35 yaşındaydı ve herbal-life onda aşırı çarpıntı ve uykusuzluk yaptı. hemen bırakmak zorunda kaldı.
* bu bahsettiğim kilolu arkadaşım bu günlerde Elma-krom yutuyor. 10 gündür herhangi bir zayıflama olmamış. her gün 3 kilometre yürüyor. kendini çok mutlu hissettiğini ve hiperaktif olduğunu söylüyor. Elma-krom'dan mı bilmiyorum ama karaciğer şikayetleri var ve vücudunda kaşıntılı kırmızı şeyler çıktı. daha önceden bilmediği alerjiler buldu doktorlar. ne çıkarsa deniyor. sırta yapıştırılan bantları da denemişti, sonuç alamamıştı.

Bu arada ben de en az 5 kilo vermek istiyorum. beden kitle endeksine göre normal kilonun üst seviyelerindeyim ama doktorum bi rahatsızlığımdan dolayı 55 olsan iyi olur demişti. motivasyon eksikliği var. çok şey biliyorum ama uygulayamıyorum. canım sıkılınca sıkıntımı abur cuburla gidermeye çalışıyorum ya da düzensiz besleniyorum. 3 kilo verip geri alıyorum tekrar 3 kilo veriyorum. yıllardır böyle sürüp gidiyor.

0 Mesaj
3 Haziran 2009; 22:17:49 

arkadaşlar bi kere bu ilaç değil ki zararı ya da yan etkisi olsun.. kesinlikle kimyasal madde içermiyor,ha pardon yanetkisi var 1 AY ÖNCE TAKIM ELBİSE ALDIM ŞİMDİ YENİ BİR TANE ALMAM GEREKECEK,bir arkadaşımın ısrarı ile aldım kullandım 20 gün de 5cm ve 7 kilo verdim.ben bile şok oldum satmamı ve para kazanacağımı da söylediler ama henüz oma karar vermadim,yalnız kilo sorunu ve enerji sorunu olan arkadaşlra şiddetle tavsiye ederim,bu fOrumun bir üyesi olarak şahsımda test ettiğim bir gıdayı sizlerle paylaşmak istedim,isteyen arAyabilir, 533 2141900 ve 543 2141900 telefon numaralarım

768 Mesaj
4 Haziran 2009; 18:40:18 

quote:

Orjinalden alıntı: fersefone

selam arkadaşlar
konuya şöyle bir göz attım. ben de Herbal-life kullanan 2 kişi tanıyorum.
1. arkadaşım fazla kilolu değildi sadece biraz daha zayıf olmak istiyordu. 22 yaşındaydı. 4 günde 4 kilo vermişti. hergün beraber aerobiğe gidiyorduk.
2. arkadaşım gerçekten çok kiloluydu. 3 milyarlık herbal-life almıştı bütün fazlalığını verebilmek için. 35 yaşındaydı ve herbal-life onda aşırı çarpıntı ve uykusuzluk yaptı. hemen bırakmak zorunda kaldı.
* bu bahsettiğim kilolu arkadaşım bu günlerde Elma-krom yutuyor. 10 gündür herhangi bir zayıflama olmamış. her gün 3 kilometre yürüyor. kendini çok mutlu hissettiğini ve hiperaktif olduğunu söylüyor. Elma-krom'dan mı bilmiyorum ama karaciğer şikayetleri var ve vücudunda kaşıntılı kırmızı şeyler çıktı. daha önceden bilmediği alerjiler buldu doktorlar. ne çıkarsa deniyor. sırta yapıştırılan bantları da denemişti, sonuç alamamıştı.

Bu arada ben de en az 5 kilo vermek istiyorum. beden kitle endeksine göre normal kilonun üst seviyelerindeyim ama doktorum bi rahatsızlığımdan dolayı 55 olsan iyi olur demişti. motivasyon eksikliği var. çok şey biliyorum ama uygulayamıyorum. canım sıkılınca sıkıntımı abur cuburla gidermeye çalışıyorum ya da düzensiz besleniyorum. 3 kilo verip geri alıyorum tekrar 3 kilo veriyorum. yıllardır böyle sürüp gidiyor.

4 günde 4 kilo mu? Ersininde dediği gibi bu ürünlerin vücuttaki suyu attığına emin olmaya başladım. 4 günde 4 kilo ne demek ya...

394 Mesaj
8 Haziran 2009; 15:09:46 

Bana yarın için kahvaltı seti gelecek. Denerim sonuçları arkadaşlara aktarırım

Valla bana kahvaltı seti mantıklı geldi. Sabah kahvaltısının en önemli öğün olduğu herkesin malumu. Kendi adıma söyleyeyim sabahları sağlıklı bir kahvaltı için ( sağlıklı kahvaltı tabii ki poğaça börek değil ) hiç ama hiç vaktim yok. Belki hafta sonları kahvaltı yapıyorum o da 11-12 de brunch olayına giriyorum. Dolayısıyle sabaha kadar aç kalan vücut öğle yemeğiyle huzura kavuşuyor. Sabah doyamayacağını bildiği içinde akşam ekstra bir açlık hissiyle sofraya oturuyorsunuz. Vücut otomatik olarak biriktirme olayına giriyor.

Verilen üründe ise sabah kahvaltıda alınması gereken enerji, protein ( pek anlamam ) bilumum mevcutmuş. Pek bir zararı olacağını sanmıyorum. Çünkü daha çok sabah kahvaltıyı destekleyen ekstra zayıflama sunmayan bir ürün. Gelişmeleri paylaşırım.

Bedenimiz aklımızı değil, aklımız bedenimizi yönetsin...

585 Mesaj
16 Haziran 2009; 3:50:56 

quote:

saygılar

my_secret Sen bu yazdıklarını külahıma anlat...
Arkadaşlar inanmayın bu insanlara...Yukarıdaki my_secret in yazdıklarına inanırsanız, Herbalife ı sanki Lokman Hekimin Ölümsüzlük ilacı..
Bunların hepsi titan saadet zinciri gibi birşey...
My_secret te bu ürünleri, insanları kandırarak Satan Firma yetkilisidir..
Herbalife Sağlığa son derece zararlı bir zehirdir..
Okuyun
http://www.cnnturk.com/...nde/503483.0/index.html

SİSTEMİM..:)
İşlemci: AMD X2 5600+ ,Anakart: GİGABYTE MA69G-S3H ,Ram: OCZ 1GB GOLD EDITION DDR2 800Mhz ,Hardisk:WD3200AAKS 16 mb SATA II, DVD-RW: SAMSUNG SH-S203N SATA ,Ekran Kartı: ATI™ Radeon™ X1250(Onboard) ,Kasa:
Termaltake VG8400BNS(400W) ,Monitor:AOC 19" 916Swa ,Vista Ultimate x64 Bit Türkçe.

0 Mesaj
20 Haziran 2009; 2:54:12 

ya bırakın bu ıslerı kım naparsa yapsın millet nıe anlatıosunuzkı bu ürünün faydalarını zararlarını kallanmadıktan sonra neye yarar kımse kımseyı anlayamaz böle sacma sapan ılerı gerı konusurlar neyse 3 gunluk kullanımdan bısı olmuyo herkes kullansın denesın hıssetsın ondan sonra yorumlarını yapsın mrk etmeyın eger sıze bısey olursa cenaze masraflarınızı ben karsılarım:P:P:P

933 Mesaj
22 Haziran 2009; 21:17:14 

Bakın, bir tane distribütör konuyu gördü ve diğer arkadaşlarını çağırdı, siteye üye oluyorlar bu konuya mesaj atmak için...

İşsiz kalmış insanlar çaresiz... Bir otobüs durağında el ilanı buluyor yada arkadaşı aracılığıyla kendisi kullanıyo yararını görüyo vbvb... Distribütör oluyor.
Toplantılara katılıyor azcık deterjanla tamam bu iş...

Toplantılarda, insanlara para kazanma hırsı aşılanıyor, bu işle iyi biyerlere gelineceği hikayeleri anlatılıyor inanmadınız mı kazananlar sahneye çıkartılıyor ben şukadar kazanıyorum ben bukadar alkış kıyamet (olayı anlayan anladı)

Bu iş pazarlama işi değil deniyor ama toplantıda tüm klasik pazarlama teknikleri anlatılıyor...

Ürünlerimiz hap değil ki yan etkisi olamaz tabi tabi olamaz(yorum yok)

Hap değil ki sağlık bakanlığı onaylasın zaten tarım ve köyişleri bakanlığı onaylı (sonuçta sağlıkla ilgili bişey ve yiyiyorsun)

Amannnn kim yanetki görmüş o internette bulduklarınız yalan, rakip firmaların karalamaları (rakip kim doktorlar mı?)

Hem bizim firmada doktor var doktor onaylı sorun yok (doktorlarımıza sağlığımızı emanet ediyoruz yanlış yapmaz olnar????? )

Düşünme fonksiyonuna deterjan kaçmış olan beyin yargılamadan tabi tabi der.

(Arkadaşın titan saadet zinciri benzetmesini çok beğendim ufak bi farkı var ortada mal var geri kalan herşey aynı... )

Sonuçta noluyor en üstte olanlar kazanıyo altta olanlar üste çıkmak için ürün satmaya çalışıyo, çıkıyo-çıkamıyo bi miktar kazanıyo(bıkıyo toplantıya gidiyo yeniden gaza geliyor tekrar tekrar) ( tabi bu işi kıvıramayanlarda çok) yani adamın malı satılıyo; bu boş şey için (insanların parası bi yana) dünyanın dövizi uçup gidiyo...

İnsanları hep zayıf noktalarından vuruyorlar çaba sarfetmeden biryerlere gel,bişeyler yap...

Sağlıklı yaşamak mı istiyosun? Doktora git, biraz çaba göster...

Bass gitarlar: Carvin LB 70, Yamaha RBX 375(satılık)
Elektro: Washburn N1(satılık)
Midi Klavye: Samson Carbon 61(satılık) - iPad 3rd gen. Garage Band
PC: i5 4590, 8gb ram, dahili GPU
oto: Honda City, Opel Ascona, Opel Combo
moto: Mobylette :D

1 Mesaj
26 Haziran 2009; 14:13:40 

Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. gıda yerine geçen karışımı. durum şöyle;
sabah kahvaltısı yerine bir öğün bu karışım.
öğle yemeğinde istediğimi yiyorum. (mümkün olduğunca sağlıklı öğünler seçmeye çalışıyorum.)
akşam yemeği yerine bir öğün için bu karışım.
sabah ve akşam bu karışım dışında başka bir şey yemiyorum. ancak çok su içiyorum. Çünkü, bu tür karışımların böbreği çok zorluyor. Bu anlamda böbreğin işlevine yardımcı olması için su tüketiyorum.
başladığım günden bu yana 1 kg verdim.
ilk bir kaç gün başımın ağrımasını bu karışıma bağlamıştım. şu anda baş ağrısı çekmiyorum.
Düzensiz olan uykum da düzene girdi. zamanında uyuyabildiğim için uykumu almış dinlenmiş oluyorum.
Diğer taraftan bu karışımı normal öğünlerinin yanına ek olarak ta kullanılıyormuş. kilo almak için.
Bunu bilip, karışımı içtikten sonra bir şeyler yersem kilo alacağım korkusu ile insan elini hiç bir abur cubura süremiyor.
Yani en azından bende böyle oluyor.

Bir hafta sonra yeniden durum ile ilgili bilgi vereceğim.

Sevgiler....

795 Mesaj
26 Haziran 2009; 21:01:19 

quote:

Orjinalden alıntı: firatcamli

Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. gıda yerine geçen karışımı. durum şöyle;
sabah kahvaltısı yerine bir öğün bu karışım.
öğle yemeğinde istediğimi yiyorum. (mümkün olduğunca sağlıklı öğünler seçmeye çalışıyorum.)
akşam yemeği yerine bir öğün için bu karışım.
sabah ve akşam bu karışım dışında başka bir şey yemiyorum. ancak çok su içiyorum. Çünkü, bu tür karışımların böbreği çok zorluyor. Bu anlamda böbreğin işlevine yardımcı olması için su tüketiyorum.
başladığım günden bu yana 1 kg verdim.
ilk bir kaç gün başımın ağrımasını bu karışıma bağlamıştım. şu anda baş ağrısı çekmiyorum.
Düzensiz olan uykum da düzene girdi. zamanında uyuyabildiğim için uykumu almış dinlenmiş oluyorum.
Diğer taraftan bu karışımı normal öğünlerinin yanına ek olarak ta kullanılıyormuş. kilo almak için.
Bunu bilip, karışımı içtikten sonra bir şeyler yersem kilo alacağım korkusu ile insan elini hiç bir abur cubura süremiyor.
Yani en azından bende böyle oluyor.

Bir hafta sonra yeniden durum ile ilgili bilgi vereceğim.

Sevgiler....

Aynen bende 4 gün oldu ve yarım kilo verdim. Bende senin gibi günde 2 öğün sabah ve akşam olarak ve bol bol su içiyorum. Gelişmeleri bende aktarırım artık...

0 Mesaj
22 Temmuz 2009; 17:43:16 

merhaba bn buraya ynei kayıt oluorm bnde herbalife kullanmak istiyorum bnu satan bir distürübtörm war ona inanıorm ve yormları okdktan sonra içm rahat sadece biraz destek ve cesaret almam yeterli olur fakat babam bnların sonradan kaslarla ve eklemlerle ilgili bir problem yarattığını söylüor ona inanmıorm ama dedklerni düşünüorm aynı zmnda lütfen bana yardm edn kulllanmalımym:??

0 Mesaj
29 Temmuz 2009; 22:23:45 

merhaba yazdığınız yazıların hepsini okudum
ben 1.5 yıldır bu ürünlerle besleniyorum hem kilolarımdan sağlıklı biçimde kurtuldum ne cildim düzeldi ki inanılmaz bir sivilce problemim vardı onlardan kurtuldum
BURAYA YAZAN İNSANLAR BU ÜRÜNÜN FAYDASINI GÖRMEDEN BOL KESEDEN ATIOLAR
BU ÜRÜNLERİ KULLANDIKTAN VE İSTEDİĞİNİZ KİLOYA ULAŞTIKTAN SONRA KORUMA PROGRAMINI UYGULUYOSUNUZ BİDAHA SİZE DÜNYALARI VERSELER YEMİYORSUNUZ BEN DENEDİM GÖRDÜM YAŞIYORUM ANNEM GÜNDE 26 ADET İLAÇ KULLANIYORDU BÜTÜN İLAÇLARINI BIRAKTI SAĞLIĞINA KAVUŞTU BU SORUYU SORAN ARKADAŞIMA TEK DİYECEĞİM BİŞEY VAR YE YAŞA GÖR EMİN OL ÖLMEDİM BU ÜRÜNLERDE ÖLDÜRMÜYOR DAHA UZUN YILLAR YAŞAYACAĞIMA DA EMİN OLUN
BU ARADA MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR

d.deniz

0 Mesaj
3 Ağustos 2009; 15:42:22 

ben daha önce buraya birşeyler yazdım
büütün suçlamaları çürüten bir yazıydı sanırım işinize gelmedi ve sildiniz
ARKADAŞLAR
BU ÜRÜNLER İLAÇ DEĞİL GIDA TAKVİYESİDİR
KULLANMADAN KONUŞAN KULLAKTAN DOLMA SAÇMA SAPAN LAFLARLA GELMEYİN CAHİLLİĞİNİZ ABARTMADAN SIRITIYOR
EĞER BİLGİ ALMAK İSTİYOSANIZ BOŞ İNSANLARIN BOŞ BOĞAZLIĞIYLA KENDİ FİKİRLERİNİZİ ÇÜRÜTMEYİN İLLA BİLGİ İSTİYORSANIZ www.herbalife.com ziyaret edin

220 Mesaj
5 Ağustos 2009; 13:53:13 

nedense konu başlığına ürünle ilgili olumlu yorum yazan arkadaşların mesaj sayları 0.. zayıflamak isteyen arkadaşların yerinde olsam böle sağlıksız şeyler yerine günlük sporumu (koşu-yürüyüş-mekik-şınav-barfix vs vs.) yaparım yediklerime dikkat eder sağlıklı beslenirim... hem eskiden herbalife mı varmış eski zamanların insanlarına göre günümüz insanları neden daha fazla şişman acaba ? tembelliklerinden ve hazıra alışmış olmalarından olmasın... benim tavsiyem ne olduğu belli olmayan şeylere bulaşmayın sağlıklı şekilde beslenin yediklerinize dikkat edin ve spor yapın...