Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 3870 X2 Avrupa Fiyat Listelerine Girmeye Başladı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
4.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ATi Radeon HD 3870 X2 Avrupa Fiyat Listelerine Girmeye Başladı ##

AMD-ATi'nin 55nm üretim teknolojisi ile üretilen ve Radeon HD 3870 modeline güç veren RV670XT gpu'sunun iki tanesine sahip olan R680 kod adlı yeni performans kartı Radeon HD 3870 X2 modeli herhangi bir son dakika değişikliği olmazsa eğer 23 Ocak'ta resmi olarak duyurulmuş olacak. Çift grafik işlemcili ve 1GB GDDR3 bellek ile gelen ekran kartının ülkemiz fiyatı ile ilgili olarak ATi'nin önemli partnerlerinden birine ait olan modelin ülkemiz satış fiyatının 519$ olacağını ifade etmiştik. Bu arada kart Avrupa fiyat listelerine de girmeye başladı. 399 Avro'luk fiyat ile Avrupa'ya girmesi muhtemel gibi gözüken kart 24 Ocak itibariyle satış noktalarından temin edilebilecek. AMD-ATi'ye yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre çift grafik işlemcisi ile özel bir model olan R680 için ilk etapta herhangi bir temin sorunu yaşanması beklenmiyor yani firma yaptığı projesikyonları karşılayacak miktarda kartı pazara sunacak gibi görünüyor.

ATi Radeon HD 3870 X2 ile ilgili dünyada ilk defa bizim yayınladığımız resmi teknik özellik tablosu ve diğer önemli detaylara forumlarımızda arama yaparak ulaşabilirsiniz. Fiyat bilgisi için ise ilgili adres;
    http://www.dollarshops.eu/product_info.php/products_id/2778

• merak ediyorum performansı çok fazla istedikleri miktar
  • sonuçları, beklicez ve görücez, bu miktara değer mi??? (Biraz balta sapı gibi, uzun olmuş. baktımda tam 4 kilo. Anakarta yazık olacak )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rocknet -- 19 Ocak 2008; 22:05:39 >
  • Ben anlamıyorum 8800 ulturaya millet milyarlar verirken ondan daha iyi olan bu karta 519$ nasıl çok fazla oluyor... 8800 GTX i bile bu fiyatlarabirsürü insan aldı... bu karta pahalı demek bence haksızlık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: NorthShield

Ben anlamıyorum 8800 ulturaya millet milyarlar verirken ondan daha iyi olan bu karta 519$ nasıl çok fazla oluyor... 8800 GTX i bile bu fiyatlarabirsürü insan aldı... bu karta pahalı demek bence haksızlık...

Ultranın ucuz olduğunu kim söylediki ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ROCKNET©

quote:

Orjinalden alıntı: NorthShield

Ben anlamıyorum 8800 ulturaya millet milyarlar verirken ondan daha iyi olan bu karta 519$ nasıl çok fazla oluyor... 8800 GTX i bile bu fiyatlarabirsürü insan aldı... bu karta pahalı demek bence haksızlık...

Ultranın ucuz olduğunu kim söylediki ???

+1
  • yaw almayın şu son performan şeyleri paranıza yazık alın teri var o parada yedirmeyin şunlara ya alın 2600xt neyine yetmiyo 2 yıl önce 1800gto aldım hala kullanyıom crysisi felan hala canavar gibi oynuyom ------- (damar girdim kusura bakmayın)

Fx5200
  • Amerikada 399$a girecek demektir. 8800gtx 800ultra bu fiyata sakata gelir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: shanke

yaw almayın şu son performan şeyleri paranıza yazık alın teri var o parada yedirmeyin şunlara ya alın 2600xt neyine yetmiyo 2 yıl önce 1800gto aldım hala kullanyıom crysisi felan hala canavar gibi oynuyom ------- (damar girdim kusura bakmayın)

Fx5200

Bende Nvidia 6200 ile herşeyi canavar gibi oynadığımı zannediyordum ama 2 gün önce HD 3850 aldım. Senelerdir sürünüyormuşuz da benim haberim yokmuş. Walla bu fiyat gayet iyi biraz düşmesi beklenilebilir ama kuruşuna kadar hak ediyor bence !!!
  • Güzelde ultradan ucuz olabilir ama kullanımı çift çekirdek olmasından dolayı aynı verimi vermez herhalde!!!
  • 1800 e lafım yokta 6200ün kemikleri bile çürüdü be hocam...zaten 6200 hiçbir zaman perf kartıda olmadı
  • 4.4 ghz p4 650 ile x1900gt 615/1710 mhz 1280*1024 aa ve aaf kapalı high mod da daha yeni bitirdim oldukçada akıcı bir şekilde
  • bence kart pahalı değil
  • quote:

yaw almayın şu son performan şeyleri paranıza yazık alın teri var o parada yedirmeyin şunlara ya alın 2600xt neyine yetmiyo 2 yıl önce 1800gto aldım hala kullanyıom crysisi felan hala canavar gibi oynuyom ------- (damar girdim kusura bakmayın)

Fx5200

bu saatten sonra ınsanlara 2600xt tavsiye etmek pek iyi bir fikir değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

Güzelde ultradan ucuz olabilir ama kullanımı çift çekirdek olmasından dolayı aynı verimi vermez herhalde!!!

Çift çekirdek tanımı pek doğru olmaz gel biz ona çift gpu'lu diyelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Fx5200

bu saatten sonra ınsanlara 2600xt tavsiye etmek pek iyi bir fikir değil

Evet en azından 3850 tavsiye edilmesi gerekir

• Ben 3 ay önce 8600gt aldım (ondan önce 5200 vardı ) Şimdi 3870 aldım. Hayatımda ilk defa bir ekran kartına bu adar para verdim. yaşım 30

Ama bence aldığım kart parasını hakediyor. Biraz daha bekleyip ucuzlayıncada alınabilrdi ama işte fırsatları değerlendirdik..
  • şimdi benim anlamadığım olay bu ekran kartı piyasasının yeni kral serisimi tahtı bu kartmı ele geçirdi 8800 serisinden daha iyimi biri birşeyler yazarsa bizde bilgileniriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radikal1 -- 19 Ocak 2008; 23:12:09 >
  • GDDR4 deel miydi yaw..
  • işin içine o kaddaar çok şey girdiki ne iyi kötü karıştı gitti..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.