Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
5
Favori
204.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Assassins

daha ne kadar kaldı acaba beyler ??

Belli değil ama şu anda fuarda olanlar oyunu oynayabiliyorlar. Oyunun büyük bir bölümü bitti planlari neyse bekletiyorlar

Bu arada aionsource da güzel haberler var. Mark in dedigine gore oyuna koyulcak bir özellik var ve Mark i baya şasırtmıs. Hadi hyrlisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 23 Ağustos 2008; 22:00:15 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Assassins

daha ne kadar kaldı acaba beyler ??

• Konu yükselsin azcik

29 unda Oyun Amerikada PAX ta hayranlarila buluşucak meraklılara duyrulur.

Dedigim gibi avrupa testleri 2009 da başlıcak takip etmeyenlere duyrulur.

Yakinda Korede OB başlıcak Accountuna almayanlara duyrulur. Nasil alincagini merak edenler. Google a Aion Korea yazip türkçe sayfalarda aratsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 27 Ağustos 2008; 20:48:13 >
  • Warhammer oldu benim seçimim son trailerını da görünce kopamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: floo

Warhammer oldu benim seçimim son trailerını da görünce kopamadım

Hehe hayirli olsun. Ama seçimler değişebilir
  • Hayırlısı bakalım.
  • Güncel.
  • ya ben halen secemedım ya warhammer mi aion 1 secim yapmam lazim ıkısınde deneyemem wow bıraktım sıktı artık bır yerden sonra hedefim wahhamerdi ama aion gördüm kararsiz kaldim yani
  • bence site bi anket yaptırsak ıyı olur ya kararsızlar ıcın aion mu warhammer online yada hiç biri yada kararsizim diye bence güzel olurdu kendi görüşüm tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: TAMIK

bence site bi anket yaptırsak ıyı olur ya kararsızlar ıcın aion mu warhammer online yada hiç biri yada kararsizim diye bence güzel olurdu kendi görüşüm tabi

yapmak istersen yap tabi ama baskalarina bakarak karar vermen dogru degil. Nasil bir oyun oynamak istedigini once belirle kafanda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeVeL

quote:

bence site bi anket yaptırsak ıyı olur ya kararsızlar ıcın aion mu warhammer online yada hiç biri yada kararsizim diye bence güzel olurdu kendi görüşüm tabi

yapmak istersen yap tabi ama baskalarina bakarak karar vermen dogru degil. Nasil bir oyun oynamak istedigini once belirle kafanda.

oyun tarzi var rpg istiyorum ama wahmmer online de cok önerdi reklam olaylari cok aion online bence reklam problemi var sanki birazcık coğunluk için soyluyorum 1 kere secim yapmam lazim sonucta wow 3 yıldır oynuyorum baya guzel ama sıkıltı benı bu 2 3 ay bende kappatim ıkı oyunda oynayıs tarzlarini bilmiyorumlarim wow gıbıyse ikiside o zaman karar zorlasiyor guild wars var baya güzel halende oynuyorum aion onun gibi olursa ıyı olur alirm o zaman :D:D:D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAMIK -- 31 Ağustos 2008; 1:25:26 >

• quote:

quote:

quote:

oyun tarzi var rpg istiyorum ama wahmmer online de cok önerdi reklam olaylari cok aion online bence reklam problemi var sanki birazcık coğunluk için soyluyorum 1 kere secim yapmam lazim sonucta wow 3 yıldır oynuyorum baya guzel ama sıkıltı benı bu 2 3 ay bende kappatim ıkı oyunda oynayıs tarzlarini bilmiyorumlarim wow gıbıyse ikiside o zaman karar zorlasiyor guild wars var baya güzel halende oynuyorum aion onun gibi olursa ıyı olur alirm o zaman :D:D:D:D

Aion un bazi yonleri wow a benzemekte bazilarida lineage2 ye ama Aion aiondur. Aion ile ilgili yazilari oku oynamak istiyorsan ona gore kararini ver.

• up
  • Uzun supedir uplanmiyordu baya dusmus herhalde
  • quote:

Uzun supedir uplanmiyordu baya dusmus herhalde

• Bu ayki oyungezer dergisinde Aion'un 2 sayfalık ufak incelemesine yer verilmiş. Okumak isteyenlere duyurulur ^^
  • Bilmiyorum bilmeyenler varmi.

Oyunun beklenen Korea OB si yakinda gelicektir. Betayi avrupa sirketleri gibi ucretli yapacaklarini pek zannetmiyorum ama bir bilgide yok. Ncsoft oyunlarinda ip ban kullanmamakta Aion icin kullanirmi oda belirsiz.

Oyunun Avrupa / America Versionlarinin ilk örneklerini fuara gitmemissek 2009 da görücez. 2009 a fazla bisi kalmadi zaten. AionTR de 1 yasina basicak 2009 da

edit:

Ben beklerken private serverlarda UO oynuyorum merak edenler icin server UO Kings.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 13 Eylül 2008; 3:39:32 >
  • LeVeL hocam ne yaptın yav.2009'a ha?Yav ben oyunsuzluktan ne yapacam.Sistem kuruyorum,uçarlı kaçarlı,aoc boxlar beni seç beni seç diyor ben nefsime hakim olup aion aion diyorum.Neyse en iyisi single playerlara dönüş yapmak.Güzel oyunlar çıkmış,onları bitirene kadar açılır aion herhalde yani inşallah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXCELANCEE28

LeVeL hocam ne yaptın yav.2009'a ha?Yav ben oyunsuzluktan ne yapacam.Sistem kuruyorum,uçarlı kaçarlı,aoc boxlar beni seç beni seç diyor ben nefsime hakim olup aion aion diyorum.Neyse en iyisi single playerlara dönüş yapmak.Güzel oyunlar çıkmış,onları bitirene kadar açılır aion herhalde yani inşallah.

Kesinlikle .

Az biraz disimizi sıkcaz idare etcez artik Aion cikana kadar.
  • UP

Aion çıkana kadar zorlicaz kendimi bazen şu fuardaki asmodian kız rüyalarıma giriyor

hadi goçum güçlü gladyatorum göster kendini gibisinden konusuyor güzel şeyler vaad ediyor ama 2009 a kadar beklemesi yokmu ahh
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.