Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
5
Favori
204.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birisi kaydetsede uploadlasada izlesek, bir alman kanalı derken reklam yapmak istemedinmi yoksa bilmedigimiz bi alman kanalımıHos torrentte bulunur sanırımda indirip sole mp4 ayarında bikac part la sunsanız iyi olur almanca bilen biriside alt yazı ekler dinleyerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunterx

Birisi kaydetsede uploadlasada izlesek, bir alman kanalı derken reklam yapmak istemedinmi yoksa bilmedigimiz bi alman kanalımıHos torrentte bulunur sanırımda indirip sole mp4 ayarında bikac part la sunsanız iyi olur almanca bilen biriside alt yazı ekler dinleyerek

mcpower1 den alintidir:
    "23 mayıs cuma saat 21:00 arkadaşlar.http://www.game-tv.com/programm/mode/2/shID/2660/allvatar-TV.html

araştırmaya devam"

kanal allvatar uydudan izleyebilirsem izlerimde bende kayit etcek donanim yok malisef. Bir gonullu arkadasimiz varsa kayit ederse cok guzel olur.AionTR Forumunada bir sormak lazim. İyi fikir hunterx.

• Hehe aslında su mp4 sitelerinden birine yazıp sunu istiyorum rica etsem su tarihte su saatte kayıt edip izlenebilir bir formatta uploadıyla ugrasırmısınız demek lazım icimizden birini bulamassak ufak ufak bolumler youtubede filan olur yinede kendi fan sitelerinde filanda olur oradan alıp koyarsın ama full cekipte yayınlamak daha iyi olur hem bize yarar hem reklam olur
  • quote:

Hehe aslında su mp4 sitelerinden birine yazıp sunu istiyorum rica etsem su tarihte su saatte kayıt edip izlenebilir bir formatta uploadıyla ugrasırmısınız demek lazım icimizden birini bulamassak ufak ufak bolumler youtubede filan olur yinede kendi fan sitelerinde filanda olur oradan alıp koyarsın ama full cekipte yayınlamak daha iyi olur hem bize yarar hem reklam olur

Galiba internetten izlemek icin bir link buldum :P Televizyondan kaydetmek daha guzel olur tabikide. Ve elbet bole onemli bir seyi kaydedip youtube a koycaklardir.
    http://www.allvatar.com/index.php?p=si

• konu assalara inmis ^^

Bu arada dh video portalina kucuk bir aion video su ekledim
  • oyun çıktı mı?
  • Hee cıktı okumaktan aciz arkadasım bak yırtınıyor adma bilgi vermeye okadar paylasım yapıyolar sadece ilk sayfayı oku yeter cok isin var sanki soylenen seyleri sorup ogreniyorsun zaman kazanmak icn bi cok bilgi var cıkıs zamanı(tahmini) yanında bir cok bilgide edinirsin belki 4 gozle bekleyenler kervanına katılıp fan sitelerinide arastırırsın nasıl olur?Uzun zamandır buradasın ama forumun nasıl isledigini daha ogrenemeyip hazırcılıga devam ediyorsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 20 Mayıs 2008; 14:50:15 >
  • quote:

Hee cıktı okumaktan aciz arkadasım bak yırtınıyor adma bilgi vermeye okadar paylasım yapıyolar sadece ilk sayfayı oku yeter cok isin var sanki soylenen seyleri sorup ogreniyorsun zaman kazanmak icn bi cok bilgi var cıkıs zamanı(tahmini) yanında bir cok bilgide edinirsin belki 4 gozle bekleyenler kervanına katılıp fan sitelerinide arastırırsın nasıl olur?Uzun zamandır buradasın ama forumun nasıl isledigini daha ogrenemeyip hazırcılıga devam ediyorsun...

kardeşim sen neden son zamanlarda beni tersleyip duruyosun dh potalına video koydum diyince çıktı sandım tamam ben gerizekalıyım yanlış anlamışım özür.... oldumu istediğin
  • Son zamanda sen denk geliyorsun demekki kendine hakaret etmene gerek yok forumun durumunu biliyorsun eskilerde boyle yaparsa okumadan biseyler yazarsa yeniler ne yapsın biraz anlayıslı olun arastırmacı olun kendinizde(N) biseyler katın su foruma sırf somurmeye gelmeyin yaa...
  • quote:

Son zamanda sen denk geliyorsun demekki kendine hakaret etmene gerek yok forumun durumunu biliyorsun eskilerde boyle yaparsa okumadan biseyler yazarsa yeniler ne yapsın biraz anlayıslı olun arastırmacı olun kendinizde(N) biseyler katın su foruma sırf somurmeye gelmeyin yaa...

geçen gün requiemda update sorunu devam ediyormu diye sordum sorduğuma pişman ettin böyle bi sebepten dolayı fırçalanırmı allah aşkına koskoca 15 küsür sayfalık bölümün bir mesajını attım diye bu kadar sinirlenirmi bi insan allah aşkına
  • .
  • Konu baya assalara dusmus ^^.

Oyun daha cikmadi. DH Video portalina CBT2 kapanisinda cekilen PVP videosunu koydum. Foreweer a video icin tesekkurler. Daha cok video koyabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wingo119

quote:

Son zamanda sen denk geliyorsun demekki kendine hakaret etmene gerek yok forumun durumunu biliyorsun eskilerde boyle yaparsa okumadan biseyler yazarsa yeniler ne yapsın biraz anlayıslı olun arastırmacı olun kendinizde(N) biseyler katın su foruma sırf somurmeye gelmeyin yaa...

geçen gün requiemda update sorunu devam ediyormu diye sordum sorduğuma pişman ettin böyle bi sebepten dolayı fırçalanırmı allah aşkına koskoca 15 küsür sayfalık bölümün bir mesajını attım diye bu kadar sinirlenirmi bi insan allah aşkına

Bazı sorunları kendinde arasan iyi olur.Arama yapmaktan o kadar cayiz insanlar varki artık bıttık hep aynı konular üstünde konuşmaktan.

• Sabırsızlıkla beklediğim bir online oyun çıksın kesinlikle alıp oynıyacağım nede olsa oyunu koreliler yapıyor kesin ortaya güzel eğlenceli bir oyun çıkar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: foreweer

quote:

quote:

Bazı sorunları kendinde arasan iyi olur.Arama yapmaktan o kadar cayiz insanlar varki artık bıttık hep aynı konular üstünde konuşmaktan.

• ya arkadaşlar halen kesin bir tarih yokmu caba çıkış zmanı ile ilgili oyunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassins -- 26 Mayıs 2008; 14:49:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Assassins

ya arkadaşlar halen kesin bir tarih yokmu caba çıkış zmanı ile ilgili oyunun

Böyle birşey olsa sizden niye saklıyalım ki ? Malesef yok :(
  • quote:

bekle sen birazdan hunterx den bi çuval laf gelir
  • quote:

quote:

fatih terimin bir lafı var ben ders almam ben ders veririm

bende fırça yemem fırça atarım meslek icabı
  • quote:

quote:

Neden durduk yere laf atsın ki!Sadece saçma sorulara ve sözlere karşı,haklı olarak cevap veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.