Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
5
Favori
204.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fitivi

böyle oyun mu olur ya konuşmak için bile altın paket istiyo
    beyler oyun kaç gb öyle yav stage 4ü indiriyor klasördeki boyutu 24gb olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: whatever13

27,8 gb kardeş 4 gb'a yakın daha indiricek sonra açılır oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitivi

quote:

Orijinalden alıntı: whatever13

27,8 gb kardeş 4 gb'a yakın daha indiricek sonra açılır oyun

Alıntıları Göster
    aklıma takılan birkaç şey daha var
    birincisi bazı skiller kullanılmıyor '' available when you equip melee weapon '' yazıyor.
    ikincisi de bugün elleri sarı yanıyordu sonradan geçti. yanmasına sebep olan şey neydi ? bunu ilk başta karahan veya 12sky2 oynayanlar bilir belirli seviyeye gelince elleri değişik renklerde yanardı bunda da öyle bir sistem var diye düşünmüştüm.

üçüncüsü iksirleri nereden alacağızzzz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One More Light -- 9 Eylül 2014; 20:16:10 >

• Uxun zamandir oynamiyorum . Saldiri aninda elleri yaniyor sabit renk degismiyor. Gorevleri atlamadan ilerlemeni oneririm onlar sana neyin nerede oldugunu ogretecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: pr3v10u5

Uxun zamandir oynamiyorum . Saldiri aninda elleri yaniyor sabit renk degismiyor. Gorevleri atlamadan ilerlemeni oneririm onlar sana neyin nerede oldugunu ogretecek

Aion Online - Genel Konu

bunu kastetmiştim ben, bu daha önce sarıydı.
    görevleri genelde hepsini yapmaya çalışıyorum ama çok fazla görev biriktiğinden bazılarını yapmadığım oluyor
  • O dp puanı dolunca oluyor. Oyun turkce olacak diyolardı bi ara olmamış galiba herşey ing. Yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pr3v10u5 -- 14 Eylül 2014; 19:52:22 >
  • quote:

O dp puanı dolunca oluyor. Oyun turkce olacak diyolardı bi ara olmamış galiba herşey ing. Yazıyor

anladım sağolasın
    gameforge da türkçesi varmış. başta bunu bilmediğimden direk ncsofttan indirdim. şimdi de tekrar indirmeye üşeniyorum birde ingilizce pratik yaparım diye burada takılacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One More Light -- 14 Eylül 2014; 21:20:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: One More Light

quote:

O dp puanı dolunca oluyor. Oyun turkce olacak diyolardı bi ara olmamış galiba herşey ing. Yazıyor

anladım sağolasın
    gameforge da türkçesi varmış. başta bunu bilmediğimden direk ncsofttan indirdim. şimdi de tekrar indirmeye üşeniyorum birde ingilizce pratik yaparım diye burada takılacam.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar knight gibi çok para yiyor mu bu oyun yani itemiydi takısıydı filan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain Sword

Arkadaşlar knight gibi çok para yiyor mu bu oyun yani itemiydi takısıydı filan ?

Alıntıları Göster
    arkadaslar 16 level verteron haritasında tolbasda naia die bi allahın belası kadın var bu kadının takıları çalınmıs şuan bile içimden sövüyom dukakiler var tolbasın yakınnda dukaki maden ocağı kolye bilezik yüzük bula basınca hertarafta mavi yuvarlaktan çıkıo tam bi yer yok simdi kolyeye tıklıyorum diyoki dukaki savasçısından düşer gittim kestim düştü evet sonra bilezike basıom dio dukaki muhafızından düşer Lan heryeri taradım aradım 2 saat dukakş muhafızı diye bişey yok şuan elim ayağım titriyor sonra sonuncu olana yüzüğe tıkladım bunu bulmak için kendine sorman lazım dukakilere yemek pisiren kisi öyle saçma sapan bişey yazıyor 2 saatten fazla zamanımı dukakilerin orda bi yukarı bi aşşağı gezdim öldürdüm alayını çıkmadı allah belasını versin böyle oyun yapanların bu yüzden görevli oyun istemiyorum lütfen bilen biri söylesin nasıl olacak bu görev oyunu silmeyi düşünüyorum 16 dakka aralıksız sövdüm oyunu yapanlara

• Artix1 A kullanıcısına yanıt
    Valla ilk kez boyle bise duyuyorum. Gorevler genelde acik anlasilirlar. 2 saat aramaktansa gorevin adini google a yazdigin anda resimli olarak anlatan siteler cikar. Bazen olur ya gozunden kaciyor insanin yaz hemen sonucu cikiyor. Zamanina yazik olmus :)
  • Aionu açmaya çalışırken ıd ve şifremi yazınca kimlik doğrulama sunucusuna bağlanılamadı diyor o neden??
  • Artix1 A kullanıcısına yanıt
    Hocam siz yine 2 saat uğraşmışsınız ben 6 saat uğraşmıştım zamanım yok diye bıraktım oyunu şuan tekrar indiriyorum eğlenme amaçlı grind yapcam.. Aion ın görevleri oldukça zor oluyor gönül isterki hep grupla oynayalım
  • FreePlay kullanıcısına yanıt
    Çok saçma olacak ama modeme res atıp öyle denermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klozeth

Çok saçma olacak ama modeme res atıp öyle denermisiniz?

Olmadı .(
  • FreePlay kullanıcısına yanıt
    Şunu denermisin, telefonundaki 3G yi paylaşımlı yap ve PC den 3G ye bağlan. tekrar login olmayı dene. böylece farklı bir IP den giriş yapacaksın. aynı hatayı vermeyecek muhtemelen çünkü IP adresinle ilgili bir engelleme var gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senjido

Şunu denermisin, telefonundaki 3G yi paylaşımlı yap ve PC den 3G ye bağlan. tekrar login olmayı dene. böylece farklı bir IP den giriş yapacaksın. aynı hatayı vermeyecek muhtemelen çünkü IP adresinle ilgili bir engelleme var gibi.
    S.a arkadaşlar benim sizlere bir sorum olcaktı ben aiona başlıcam da türkiye serverinin kapanma olsalıgı varmıdır ? diger sorum ise sizce türkiyedemi başlayayim Yoksa diger yabancı serverlerdemi ? 3. sorum ise türkiye serverinde gerçekten çok fazla oyuncu varmı ? 4. sroum ise ben oyunu indirdim oyun tamamen türkçe eger yabancı bir servere girersem o yabancı server türkçe olurmu yazıları görevleri felan yoksa direk inglizce felanmı yapar oyunu şimdiden saolun iyi forumlar..
  • Repaer kullanıcısına yanıt
    - Oyun dili EU'daki bütün sunucularda geçerlidir.
    - Oyuna ilk defa başlıyorsan EU sunucuları seni süründürür.
    - Zubaba'nın kapanma ihtimali kesinlikle yok Gameforge sözleşmeyi yeniledi
    - Zubaba çıkan en son sunucudur kapanırsa ilk sunucular kapanır en son Zubaba kapanır. Ve en çok revaçta Türklerin olduğu daha doğrusu Türk sunucusu Zubaba'dır gerisi tavsiyem değil. Oyunu öğrenmen zor olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LETHARIN

- Oyun dili EU'daki bütün sunucularda geçerlidir.
    - Oyuna ilk defa başlıyorsan EU sunucuları seni süründürür.
    - Zubaba'nın kapanma ihtimali kesinlikle yok Gameforge sözleşmeyi yeniledi
    - Zubaba çıkan en son sunucudur kapanırsa ilk sunucular kapanır en son Zubaba kapanır. Ve en çok revaçta Türklerin olduğu daha doğrusu Türk sunucusu Zubaba'dır gerisi tavsiyem değil. Oyunu öğrenmen zor olur.
    Oyun şuanda ücretli mi acaba? Araştırdım ama tam bir bilgi bulamadım

Ücretsiz ise eğer bazı özellikler kısıtlı tarzında bişeyler yazıyordu bilgilendirebilecek varsa sevinirim.

• WaGNeRL0vE kullanıcısına yanıt
    Bir defaya mahsus Gold Pack satın alır iseniz kalan Gold Pack süreniz içerisinde oyundaki mahzenlerden diğer alacağınız Gold Packlerin parasını çıkarabilirsiniz.

Oyun ücretsiz fakat bir takım giderler karşılanmak adına Gold Pack gibi bir yola başvurulmuş. Oyunda hiçbir şekilde size ek özellik, güç, item ya da başkalarının avantajına kullanabileceğiniz itemler satılmamakta.

Satılan şeyler genel olarak;
    Eşya toplayıcı Pet (Oyuna para vermeyip oyun içerisinde kastığınız kinahla satın alabilirsiniz.)
    Gold Pack (Oyuna para vermeyip oyun içerisinde kastığınız kinahla satın alabilirsiniz.)
    Silah veya zırh görünüşleri (Oyuna para vermeyip oyun içerisinde kastığınız kinahla satın alabilirsiniz.)
    Mahzenlere giriş biletleri (Oyuna para vermeyip oyun içerisinde kastığınız kinahla satın alabilirsiniz.)
  • Bilgilendirme için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.