Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
5
Favori
204.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100e yakın free server var , ben en iyi 2 serverdan biri olan İnfinite AION da oynuyorum sıfır lag ve 450+ player var her girdigimde tavsiye ederim benim gibi kredi kartı olmayan yada ödeme yapmak istemeyen arkadaşlara duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thathurts

100e yakın free server var , ben en iyi 2 serverdan biri olan İnfinite AION da oynuyorum sıfır lag ve 450+ player var her girdigimde tavsiye ederim benim gibi kredi kartı olmayan yada ödeme yapmak istemeyen arkadaşlara duyurulur

Sağolasın hacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plunder

quote:

Orijinalden alıntı: Thathurts

100e yakın free server var , ben en iyi 2 serverdan biri olan İnfinite AION da oynuyorum sıfır lag ve 450+ player var her girdigimde tavsiye ederim benim gibi kredi kartı olmayan yada ödeme yapmak istemeyen arkadaşlara duyurulur

Sağolasın hacı

rica ederim bu mükemmel oyunu paralı-parasız şekilde herkes oynamalı ,

özellikle benim gibi önceden Lineage II oyuncuları mest olacak

• arkadslar su girme olayı duzeldi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NSA

arkadslar su girme olayı duzeldi mi ?

Evet bütün serverlara sıra beklemeden girebiliyorum.
  • peki arkadslar 128mb ekran kartı ve 512 mb ram ile oynayabilirmiyim notabook alana kadar bende olan notebook'la idare ediyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: NSA

peki arkadslar 128mb ekran kartı ve 512 mb ram ile oynayabilirmiyim notabook alana kadar bende olan notebook'la idare ediyorum da

Minimum sistem gereksinimleri :
    Pentium 4 2.8GHz, AMD Athlon 2800; 1 GB RAM; GeForce 6600, Radeon X1550; Hard Drive 30GB; DirectX 9.0c

Önerilen sistem gereksinimleri :
    Pentium Dual Core, AMD Athlon 64 X2; 2 GB RAM; GeForce 7600, Radeon X2600 Hard Drive 30GB; DirectX 9.0c
  • Ekran karti sorun değilde , en az 2gb ram şart .
  • baskabaharakaldı artık
  • Arkadaşlar şu Broker'da arama fonksiyonunu kullanabilen var mı allah aşkına? İtem in veya aradığınız başka bi şeyin adını full yazdığınızda asla bulmuyor. Bi kaç yerde itemlerin kelimelerinin baş harfleri ile arama yapıldığı yazıyor denedim bazılarında olumlu sonuç veriyor ama tek kelimelik bişey ararsak ne olacak peki? Bakıyorum material lerin içinde capriona var mesela ama search a yazınca bişey bulmuyor! şimdi bunu nasıl bulucaz milyon tane sayfaya tek tek tıklamadan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

Arkadaşlar şu Broker'da arama fonksiyonunu kullanabilen var mı allah aşkına? İtem in veya aradığınız başka bi şeyin adını full yazdığınızda asla bulmuyor. Bi kaç yerde itemlerin kelimelerinin baş harfleri ile arama yapıldığı yazıyor denedim bazılarında olumlu sonuç veriyor ama tek kelimelik bişey ararsak ne olacak peki? Bakıyorum material lerin içinde capriona var mesela ama search a yazınca bişey bulmuyor! şimdi bunu nasıl bulucaz milyon tane sayfaya tek tek tıklamadan?

Büyük harflere dikkat et. Veya mesela Manastone: Magic Boost +16 arayacaksın. Aramaya "M B +16" yazarsan çıkar. Yani itemin baş harflerini kullan.
  • Evet bazı aramalarda olumlu sonuç alınıyor fakat tek kelimelik birşey aramak istiyorum mesela genelde material lerden. O zaman bir sonuç alamıyorum.
  • arkadaşlar ayın 1 inde benim oyun sürem doluyor game card işlemini nasıl yapıcaz bilgisi olan varmı.plaync nin sitesinden baktım ben bulamadım..başka siteden almamız gerekiorsa güvenilir bi site varmı kou hakkında yardımlarınızı esirgemeyiniz...şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bachelor45

arkadaşlar ayın 1 inde benim oyun sürem doluyor game card işlemini nasıl yapıcaz bilgisi olan varmı.plaync nin sitesinden baktım ben bulamadım..başka siteden almamız gerekiorsa güvenilir bi site varmı kou hakkında yardımlarınızı esirgemeyiniz...şimdiden teşekkürler

http://uk.aiononline.com/ a girip My Account a tıkla. Üyelik ve şifreni gir.
    Sağ kısımda bir menü var.
    -Use a serial code
    -Game accounts
    -Oyun üyeliğin
    -Billing Summary
    -Account Profile

Game accounts'un altındaki oyun üyeliğine tıkla(mesela bachelor45).

Oradan Actions menüsünden Purchase Additional Time'a tıkla. Eğer herhangi bir siteden time card aldıysan "Use Game Time Card"a almadıysan, kredi kartıyla işlem yapacaksan Credit Card Plans kısmında kaç aylık alacağını seçip " Use your card on file for this subscription. " u işaretleyip Submit e tıkla.

*Not: Sadece ingilizcemi yürüterek yazdım bunu. Denenmemiştir, yapınca Billing Summary (ileride ödenecek olan) bölümünde 1 aylık üyelik yazıyor. Sanırım böyle oluyordur.

• 2gb ramyolda alabilirsemalırım artık bende
  • Bu ncsoft un amacı oyuncuları oyundan soğutmakmıdır acaba?
    Cidden hiç iyi hissetmiyorum kendimi
    35 tane crit +15 manasotne denedim 4 slotlu eldivene 2 den fazla olmadı 35 tane yani hemen hemen 4 milyon 5 dakikada uçtu gitti
    2-3 hafta önce assassin e 22 tane taşı hiç sektirmeden taktım bugün ise üst üste 3 defa success olmuyor
    Bu gidişle bende aion u bırakanlar kervanına katılacak gibiyim

Ekleme:
    Cidden bu manastone ların rate leri dibe düşmüş 3 milyon daha buharlaştı kalan paramıda harcayacam olmazsa yani 33 level eldivene 10m harcayıp 4 taş takamıyorsam oynamam ben bu oyunu
    Her yeri geldiğinidede yerin dibine sokarım bu oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaman01 -- 3 Kasım 2009; 21:15:47 >
  • DP yi fulleyip dene birde. bende Betoni's Spear a kritik takmak için çok uğraştmm. legion dan biri dp ni doldur dedi. doldurup denedim taktım 4 taşı da. Belki şansdı bilmiyorum. Denemekte fayda var.
  • Oldu ama baya bi para yedi
    dp ile alakalı olduğunu sanmıyorum önceleri çok nadir fail veriyordu 2 gündür 4 slotlu eşyalara taş takmak tam bir işkence oldu
  • accoutumu satıyorum arkadaşlar , Cleric 38 , collectors edition sürümü. Zamanım yok oynamak için ki biliyorsunuz baya zaman gerekiyor bu oyun için. Almak isteyenler özel mesaj atabilirler.

http://uk.aiononline.com/livestatus/character-legion/search?charID=28732&serverID=32
    Lv. 38 Beheritas Telemachus | Elyos | Cleric

edit: Arkadaşımın account ta satılık. Collectors edition, Gladiator 38. Accountta Guild Wars® ilk versiyon da var.

http://uk.aiononline.com/livestatus/character-legion/search?charID=29240&serverID=32
    Lv. 38 Beheritlon Telemachus | Elyos | Gladiator

2 ayrı account yukardakiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 10 Kasım 2009; 1:17:03 >

• Benim ögrenmek istediğim bir kaç birşey var oyun ücreti ne kadar cd keyi vede client in büyüklüğü ne kadar bunları ögrenmek istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.