Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.767
Cevap
5
Favori
204.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sphex

quote:

Orijinalden alıntı: Narkissos_fb

HELLLLPP MEEE

Dün akşam oyun içinde abimle birbirimizi bir türlü göremedik tamamen herşeyi aynı yapmamıza ragmen? 2 adet aldık oyunu ve kurduk elyosu seçtik serverı seçtik herşey aynı yani ben scout abim mage seçti, arkadaşlık teklifi gönderiyor kabul ediyorum fakat oyun içinde göremiyoruz birbirimizi deli olduk!? bunun nedeni nedir acaba? varmı yaşayan aranızda? lütfen yardımcı olun sorun ne olabilir?

İkiniz farklı kanallarda girmişsiniz.Sağ altta ok şeklindeki menu kısmını tıklayıp Change chanel diyerek kanal değiştirin.Aynı partide iseniz isimlerinize tıklayarak birbirinizin hangi kanalda ve hangi haritada olduğunuzu görebilirsiniz.

hmm dostum teşekkürler deneyeceğim akşam

• quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

Sizin için müsait serverları yazarsanız anketi ayarlayabilirim. Genelde dolu serverlar belli. ENG olarak Kahrun ve Kalil (isimlerini yanlış yazmıyorsam) serverları var. Bu ikisinden birinde başlamak lazım. Birde herkes yeni char açarsa daha zevkli olur.

Kalil yeni açılan bir server bence guild kurulacak olursa Kalilde başlayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukann2345

quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

Sizin için müsait serverları yazarsanız anketi ayarlayabilirim. Genelde dolu serverlar belli. ENG olarak Kahrun ve Kalil (isimlerini yanlış yazmıyorsam) serverları var. Bu ikisinden birinde başlamak lazım. Birde herkes yeni char açarsa daha zevkli olur.

Kalil yeni açılan bir server bence guild kurulacak olursa Kalilde başlayalım

Bende spalatostan Kalil serverine geçtim lvl30 gladiator Guild kurulacaksa bende gelebilirim.
  • Kalil serverinda char açıyorum. Sizden server ismi bekliyordum. Asmodian mı Elyos mu?
  • Ben elyo tarafındayım birde galiba kalilde bir guild var elyo tarafında ANGELS adında yeni öğrendim ve onlarda sanırım yeni başlamışlar.
  • Elyo warrior nick Spethia.
  • ben bu gün oyuna giremiyecem yarın girerim benim nick Vale bu adrestende ANGELS guildinde bulunan kişiler bunlardan birine pm atarsan alırlar guilde herhalde Tıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: @_@

ben bu gün oyuna giremiyecem yarın girerim benim nick Vale bu adrestende ANGELS guildinde bulunan kişiler bunlardan birine pm atarsan alırlar guilde herhalde Tıkla

Zeytin, Leon, Zoi oyundaydı fakat pmlere cevap vermediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 8 Ekim 2009; 23:33:46 >
  • Bence ayrı bir konu açıp donanimhaber üyelerini aion içinde bir guild çatısı altında toplamaya bakalım derim şayet bir guild kurulacaksa kesinlikle yeni bir serverda olmalı ırk olarak ben asmo tercih ederim ama elyoda olursa farketmez.

Ayrıca artık Aion çıktığına göre forumda ona ayit bir bölümün olmasıda gerekiyor umarım buradan adminler duyarda Aion severleri bir bölüm açarak sevindirirler.
  • Arkadaşlar Merhaba...Oyunun Chinese betasını oynamıştım ve oyunu az çok tanımıştım...Fakat Quest ve Missionları yapmak aşırı sıkıcı gelmişti ve bıraktım...Fakat şimdi tekrar başlama gibi bir düşüncem var ve hiçbir gelişmeyi takip edemedim...Şu aralar kısıtlı zamanımın olmasından dolayı da pek araştırma yapamıyorum...

Öncelikle oyuna başlamam için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum...
    Sanırım bir DVD alcaz ya da clienti download edeceğiz...
    DVD alacaksak nereden,ne kadara alabiliriz?
    Aylık ödeme sabit mi tutulacak,yoksa kredi mi alacağız...Chinese Betadaki gibi?

Yardımcı olursanız sevinirim ve aklıma yatarsa başlayabilirimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: YateQo

Arkadaşlar Merhaba...Oyunun Chinese betasını oynamıştım ve oyunu az çok tanımıştım...Fakat Quest ve Missionları yapmak aşırı sıkıcı gelmişti ve bıraktım...Fakat şimdi tekrar başlama gibi bir düşüncem var ve hiçbir gelişmeyi takip edemedim...Şu aralar kısıtlı zamanımın olmasından dolayı da pek araştırma yapamıyorum...

Öncelikle oyuna başlamam için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum...
    Sanırım bir DVD alcaz ya da clienti download edeceğiz...
    DVD alacaksak nereden,ne kadara alabiliriz?
    Aylık ödeme sabit mi tutulacak,yoksa kredi mi alacağız...Chinese Betadaki gibi?

Yardımcı olursanız sevinirim ve aklıma yatarsa başlayabilirimde

öncelikle oyunu satın almanız gerekicek bu adresi bir inceleyin Tıkla aylık olarak game time card lardan alabilirsiniz.

Yaman01 bir de sana bir sorum olucak bu Daevanion Quest questlerinden armor veren görevi tamamladım Courageous Breastplate aldım sonraki A Sage's Gift silah veren quest takıldım ful set yapmamı istiyor sanırım questi bir türlü alamadım ne yapmam gerekiyor bu set nasıl tamamlanıcak

Görev bu Tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @_@ -- 9 Ekim 2009; 2:16:16 >

• Sınıf seçme görevi, stigma ve abyss görevinden başka görev yapmıyorum ben :)
    Belki Guardian Commando görevini yapabilirim, grind yaparken aradan çıkar. Bu nedenden dolayı görevlerle aram pek iyi değil malesef.
  • Aslına bakarsan bende grind gidiyorum ve daha hızlı lvl alıyorum ama bu görevlerde gelen itemler iştahımı kabarttı yapamayınca deli oldum şöyle bi araştırdımda kimse yapamamış o görevi.

sen hala spalatos işkencesine katlanıyorsun sanırım :) ben daha fazla dayanamadım zağten bir kaç saat vaktimiz oluyor en güzeli yeni serverda sıra beklemeden ferah ferah kasmak.
  • Akşam 7 de eve geliyorum ve oyun açıldığından beri 4 defa sıraya girdim :)
    iş yerinden tv ile evdeki bilgisayara bağlanıp 6:30 da sıraya giriyorum
    en fazla 45 dakikalık bir sıra oluyor o sıralarda, eve gelince oyun hazır bir şekilde beni bekliyor :)
    Seri kesince grind den aşırı derecede xp geliyor. Ben sunucu felan değiştiremem valla
    4 tane craftı 399 a dayamışım birsürüde param olmuş, anca karakter transferi olursa geçerim, öteki türlü sıfırdan başlamak ölüm valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

iş yerinden tv ile evdeki bilgisayara bağlanıp 6:30 da sıraya giriyorum

vayy be çok mantıklı cidden :D
  • Guild konusunu anket olarak açtım. Server seçimi için oy kullanırsanız sevinirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_35018152/tm.htm
  • NoWayOut adı altında guild kurulmuştur.

Gelmek isteyenler Vale Nickine pm atabilirler.

Server= Kalil
    Irk= Elyos
  • Ncsoft yine yapıcağını yaptı. BOT ve RTM(buy gold) leri banlayım derken arada binlerce masum oyuncuyu da banlamış. (ben de dahil) Binlerce diyorum çünki tepkiler çığ gibi büyüyor. Eğer banlanmadıysanız çok şanslısınız demektir. Broker a epic yada mavi bir item koyduysanız ve RTM ile bu item ı birisi satın aldıysa sizde arada gittiniz demektir.. Günde 8 saatten fazla oynuyorsanız BOT kullanıyorsunuz demektir. Çantanızda çok fazla gold varsa ve arkadaşınıza borç verdiyseniz yandınız demektir.
    Sonuçta banlanan insanların %50 sinden fazlası masum insanlar, oyununu normal yollardan oynamaya çalışan insanlar. Ve Ncsoft bu yaptığı hatayla oyunu mahfetme yolunda. Sadece 5 forumdaki duruma bakılırsa bu %50 dediğim oran daha da yukarılarda . Yani NCSOFT yaklaşık olarak 100bin kişi banladı ve bunların en az %50 si masum. 100bin tahmini bir rakam ve çok daha fazla olabilir , pazartesi belli olucak herşey.
    http://www.tault.com/aion/aion-bans-thousands-real-players-botters-rmt/

• %50 sinin masum olduğuna inanmıyorum ben. Spatalos da Heiron haritası bot kaynıyor. Ben bile o kadar umursamama rağmen 5-6 tanesini rapor ettim.
    Sadece tepki gösterenlere bakarak bu oran çıkıyorsa çok saçma. Bot kullananda kullanmayanda tepki gösterecektir.
    Diğer banlanma nedenlerineden inanmıyorumç. Eğer o sebeblerden banlanma olsaydı ilk başta banlananlardan birisi olurdum. Günde 8 saatten fazla oynadığım çok oldu. Bir ara 4-5.000.000 param oldu ve diğer hesaptaki karakterle devamlı para alış veririşi durumundayım ve bu paranın büyük bir kısmı mavi eşyalardan geldi. Bir tanesi bile rtm lere gitmdiyse hem ncsoft beni gözden kaçırmış hemde çok şanslıyım demektir.
  • Banlananlarda Ban Reason yaziyormu ?
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.