Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
5
Favori
204.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telemachus ta elyos oynayan türk var mı ?
  • ben seriali kabul ettiremiyorum nasıl yapacam??
  • Ya arkadaşlar kutuyla birlikte gelen Game Acvitavion Card'ı kullanamadım ben. Resim de ki hatayı alıyorum yardım ederseniz sevinirim.

Aion Online - Genel Konu

Aion Online - Genel Konu

Aion Online - Genel Konu

Aion Online - Genel Konu

• bu hatayla karsılasan cok var ben kredi kartı numarasını girdim anca oyle girebildim.
  • kredi kartini girmek zorundasiniz çogu parali oyunda böledir,merak etmeyin para çekemezler
  • Kredi kartı bilgilerini girdikten sonra "account manager" kısmında kontrol edin.

Genelede "aylıkı ücreti "otomatik ödemeye set edilir.Aylık otomatik ödeme yapılmasını istemiyorsanız iptal edin.
  • aynı sorun bende de var bir türlü kabul etmedi oyun kutusundan çıkan game actıvatıon card ı
    bu sorunu aşanlar paylaşımda bulunursa sevinirim beta olan hesabım hala çalışıyor ne o hesabıma game actıvatıon card numarasını kabul ediyor
    nede yeni açtığım hesaba kabul ediyor (2 gündür balataları sıyırdı kafam kaynatıp suyunu içicem bu gidişle...)
  • ya şimdi benim amerikada arkadaşım bana aion US versiyonu aldı ama
    ncsoft launcherden aion download etmeye çalışınca neden AionEU klasörü yapio :s
    bi cevabı olan varmı acaba
    olursa cok sevinirim
    yoksa ben seriali kendim mi girmem gerekio ?
    accountumu ona verdim açsın diye oda bana kendi accountundaki download linki vermişti
    ama nedense AionEU klasör yapio US diil
  • quote:

Orijinalden alıntı: art13

ya şimdi benim amerikada arkadaşım bana aion US versiyonu aldı ama
    ncsoft launcherden aion download etmeye çalışınca neden AionEU klasörü yapio :s
    bi cevabı olan varmı acaba
    olursa cok sevinirim
    yoksa ben seriali kendim mi girmem gerekio ?
    accountumu ona verdim açsın diye oda bana kendi accountundaki download linki vermişti
    ama nedense AionEU klasör yapio US diil

Oyn hesabını aktif ettikten sonra mail adresinize indirme linki gelecektir.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_34790001/mpage_1/key_//tm.htm#34790001

Sizde yorum yaparsanız belki ayrı bir Aion bölümü açarlar.
  • Private store açıkken afk dan quit yemek yenimi çıktı yoksa banamı özel bir durum anlayamadım. İlk günlerde private store açıkken afk dan quit gelmiyordu.
  • Oyunun patchleri falan tamam spatalos serverında başlamayı düşünüyorum şu an 30-40 dakikalık bir sıra var :S (oyna elyo olarak başlayacağım)
  • http://infiniteaion.com/forums/index.php

bu serverda herşey çalışıyormu 9gb bi setup dosyası var ama bilgi verebilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x264

http://infiniteaion.com/forums/index.php

bu serverda herşey çalışıyormu 9gb bi setup dosyası var ama bilgi verebilirmisiniz?

1 ay önce oynamıştım o zamanlar çok eksiği vardı fakat bu 1 ay içinde ne gibi değişiklikler yaptılar bilmiyorum
    eksik yanlarının tamamlanması 1 aydan uzun sürecek gibi gelmişti bana ama sen genede forumlarına girip bakabilirsin güncellemelere
  • Oyunu şimdi kapattım oyundaki detaylar çok güzel mesela /sit komutunda karakter sihir yapıp sandalye yaratıyor oturuyor yada /sleep komutunda yine sihir yapıp bulut gibi birşey oluşturup üstünde uyuyor gerçekten güzel bir oyunmuş :) skill efektleri falanda güzel,grafikler çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I Love Cookies -- 28 Eylül 2009; 2:52:12 >
  • Spatalos elyo tarafında oynayanlar Kybele ye mail atarlarsa yardım edebilirim
    elimde yüklü miktarda hp ve mana iksiri var, para etmiyor atmaya da kıyamıyorum isteyenlere gönderebilirim
    Ayrıca craft malazemesi düşürenler bana mesaj atarlarsa yabancılardan alacağıma sizlerden alabilirim
    şuan için alabileceklerim
    weapon flux
    worth weapon flux
    armor flux
    worth armor flux
    hp +30 +40 +50 manastone
    attack +1 +2 manastone
    crit +6 +8 +10 manastone
    ve magic bosst manastone lar

Özel mesaja cevap vermiyorsam mail atabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x264

http://infiniteaion.com/forums/index.php

Oyunu test etmek için oynamıştım orada. Kıyafetler buglu questler buglu 2. classı seçemiyorsun en sağlam mob bile sana 30 falan vuruyor yani mob attack dengesiz.
  • oyunda uçma özelliği felan süper
  • Herşey iyi güzel de şu sıra bekleme olayı baya sinir bozucu.
    Benim için sorun değil, işteyken tw ile evdeki bilgisayar bağlanıp sıraya giriyorum eve gelince oyun hazır bir şekilde beni bekliyor. Bunu yapamayan ve akşam işten eve gelip 3-4 saat sıra bekleyen oyuncuları kaybedecek NCSOFT bu gidişle.
    Umarın kısa sürede bir çaresini bulurlar.

Ayrıca oyundan düşen oyuncular 5 dakika içinde login olabilirlerse sıraya takılmadan girebilirler oyuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaman01 -- 29 Eylül 2009; 19:50:07 >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.