Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
5
Favori
204.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freshap

http://kindred.aion.tv/status/ aiontr de gördüm linki 18 saat diyor?

bende şimdi onu diyecektim orda farklı gözüküyor.
    Heycan yaptım yahu :D

quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

edit!:

OHA!! ncsoft yetkililerinden bir açıklama gelmedi bu konuda ama , kısaca aion.ru sitesinde bunlar konuşuluyormuş. Türkiyedeki insanların Rus lokalizasyonla innova systems e dahil olup orda ruslarla birlikte oynuyacakmışız...! Sadece Türkiye diil bazı ülkelerde varmış doğu avrupada. Eğer bu elemanın bana söyledikleri doğruysa harbiden ******** böle işe...
    Steam shopta aion sayfalarınıdan Türkiyenin banlanma nedeni buymuş... Steam e de yazdım ncsoft a da.. haber bekliyorum.. tek kelimeyle saçmalık bu dedikleri doğruysa elemanın.....!

quote:

Originally Posted by ILLUSIA View Post
    No I'm not kidding they added Turkey and ex-USSR countries to Innova Systems ( ????: ??????? ?????? ) territory. Stupid but true.

Al bir ohada benden!!! Ne saçmalıktır bu ya.Ne rusu.Kim diyor türkler orda olacak diye..Biri çıkıp herkez adına açıklamamı yapmış ,ne oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artemis_KaSTeL -- 6 Eylül 2009; 0:53:38 >
  • e hangisi doğru şimdi ?

Yukarıda yazdığım Rusya serverlarında oynama olasılığımız hakkında.

http://www.aionfly.com/2009/08/licensing-issues-in-eu/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artemis_KaSTeL

quote:

Orijinalden alıntı: freshap

http://kindred.aion.tv/status/ aiontr de gördüm linki 18 saat diyor?

bende şimdi onu diyecektim orda farklı gözüküyor.
    Heycan yaptım yahu :D

quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

edit!:

OHA!! ncsoft yetkililerinden bir açıklama gelmedi bu konuda ama , kısaca aion.ru sitesinde bunlar konuşuluyormuş. Türkiyedeki insanların Rus lokalizasyonla innova systems e dahil olup orda ruslarla birlikte oynuyacakmışız...! Sadece Türkiye diil bazı ülkelerde varmış doğu avrupada. Eğer bu elemanın bana söyledikleri doğruysa harbiden ******** böle işe...
    Steam shopta aion sayfalarınıdan Türkiyenin banlanma nedeni buymuş... Steam e de yazdım ncsoft a da.. haber bekliyorum.. tek kelimeyle saçmalık bu dedikleri doğruysa elemanın.....!

quote:

Originally Posted by ILLUSIA View Post
    No I'm not kidding they added Turkey and ex-USSR countries to Innova Systems ( ????: ??????? ?????? ) territory. Stupid but true.

Al bir ohada benden!!! Ne saçmalıktır bu ya.Ne rusu.Kim diyor türkler orda olacak diye..Biri çıkıp herkez adına açıklamamı yapmış ,ne oluyor...

Valla hala haber yok cevaplamadılar Türkiye'nin durumunu. Ama gerçek olan birşey var ki Croatia EU serverlara dahil oldu , Lithanya belli değil ve %90 ihtimal Rusyada oynucaklar VE steam ip leri blocklandı.. Eeeee Türkiye de blocklandı steam de... yani kötü kokular alıyorum ki daha resmi bir açıklama yok. Ama görüşler bu yönde.....
  • E bizim aldığımız keyler ne olacak.Okadar para verdik...
    Birde beta ya daha var ya,heycan yaptırdın bizede :) Serverler hala kapalı.Sanırım yarın 10 gibi açılacak. :)
  • http://www.mmorpg.com/discussion2.cfm?thread=247295&page=1&bhcp=1

quote:

Lithuanian players cant play AION in the EU servers, when lithuania actually is center of europe.

According NCsoft..... lithuania belongs to Russian Region.... witch is not. Young lithuanians dont even speak in russian... and we gonna get only AION RU...... witch is not english version of the game....

A lot of ppl was waiting here for AION, and now its totaly disappointment.

UPDATE:

these countries experiencing the same issue:

- All baltic states ( Estonia, Lithuania and letland )
    - Turkey
    - Croatia

http://www.aionsource.com/forum/reviews-critiques/36817-requires-very-fast-answer.html

Hala açıklama yok ama %90 bizi Rusyada oynatıcaklar.... Steam banları buna işaret, başka bir açıklaması da yok. Zaten yetkililer cevap bile vermiyorlar.
  • Bence böyle bişeyin olması imkansız. Eğer olsaydı Türkiyenin Banını kaldırmazdı 1.5 ay önce NCsoft 1,5 ay öncesine kadar Ncsoftun sitesinden Aion sipariş edemiyoduk.
    Kendi Resmi sitesi Satış yapıo şuan Türkiye ye hiç sanmıyorum tekrar banlicaklarını.
  • Steam Türkiye'ye satışları durdurmuş.NCsoft sitesinde AionEU satışları devam ediyor.Bu yüzden Türkiye yi rus serverinde oynatacaklarını düşünmüyorum.
    Sonuçta bize Eu olarak ürün satıyorlar.
    Hatırlatma Open beta başlangıç saati 19:00.
  • ip ban diye bişey söz konusu olamaz. sadece sitede vardır o ban. avrupada tonlarca insan NA da oynayacak. Amerika ya da Kanada'dan tanıdıkları girecek keyleri. Bulursunuz Avrupadan NCSoft hesabınıza log in olacak birilerini olay hallolur. NCSoft kusura bakmasında 60 $ veriyoruz bıraksınlar nerde oynayacağımızı biz seçelim.
  • walla prepurchase yaptım gecen gün oyunu aldım. Ncsofttan master ve game account olusturdum. Baglı olan oyunlarda Aion(Europe) yazıyor. Rus serverlarında oynayacak olsak europe yazmazdı heralde.
  • Ben de. Öyle olursa rusça mı olacak? O zaman iade ederim, çok saçma.
  • birde bu actıgımız accountlarla open beta ya girebiliyoruz değil mi? pek arastırma fırsatım olmadı da. bu aksam 7 de acılacak serverlar.
  • Bu arada Open Beta'da oynayacak arkadaşlar. Hangi Server ve hangi ırk olacaklarını yazarsa sevinirim :)

Ben büyük ihtimalle Fregion Asmodian olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas -- 6 Eylül 2009; 18:00:27 >
  • Beritra
    Asmodian Gladiator (:
  • Oyunu bilmediğim için hiç bir fikrim yok, ben de öyle olayım bari =)

quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

Bu arada Open Beta'da oynayacak arkadaşlar. Hangi Server ve hangi ırk olacaklarını yazarsa sevinirim :)

Ben büyük ihtimalle Fregion Asmodian olacağım.
  • tam sürüm ne zaman çıkacak peki? steam den çekmek istemiyorum ben. box olarak almak istiyorum. nereden alabiliriz ki? ve ne zaman? oyunun hd oyun içi görüntülerini izledim webden, tam aradığım oyun. kombolar ve grafikler mükemmel. paralı olacağı için çoluk çocuk tipler basmaz oyunu ve bot mot ıvız zıvır hile programları da kullanılamaz. sıkar biraz

oyuna para verip alan ve oynamaya başlaya var mı?

lotro yada bunu oynayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximof -- 6 Eylül 2009; 19:46:30 >

• Berita yok ? Usa falan mı bağlandım ben :p
  • Ben satın aldıktan sonra game account oluşturamamıştım ve site şu an kapalı..Oyuna Ncsoft şifremle giremiyorum, acaba girenler hangi hesapla girdikleri konusunda bilgi verebilirler mi?
  • ben oluşturmama rağmen kullanıcı adı ya da şifreniz hatalı diyor =(

Edit: Game account şifremi değiştirdim halloldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshap -- 7 Eylül 2009; 13:56:22 >
  • quote:

cannot authorized server

off offf

Muhtemelen aşrı yükten dolayı sunuclar kitlendi zaten account sayfasında..

quote:

This site is temporarily unavailable due to scheduled maintenance.
    Please check back again soon.

diyor.

Ya acaba eski paketi kldırıp full'ü yüklemiştim sorun ondan dolayımı, hiç sıfırdan 9GB lık pakti kuran arkadaşlar varmı aynı sorunu yaşayan?
  • open beta key verilir :))) ama güvenirsem cilenti olanlar pm atsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WizMellin -- 7 Eylül 2009; 2:25:07 >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.