Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
5
Favori
204.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: LeVeL

quote:

Orjinalden alıntı: N@Name

bu oyunda sonunda beleş olur merak etmeyin ama ne zaman olur bilinmez 1sene sonramı 2mi beklemek lazım

NC SOFT bu sakaya gelmez. Bu oyun nc soft un gozbebegi..
    Evt King in dedigi gibi bekle bekle sabir tasi olursun. Oynucaksan parani biriktirmeye basla.

ehehe sabır taşı xD
    ben NCSoftun paralı yapıpda parasıza cevirdiği bi oyun gormedim :S ki Aion hepsinden üstün bir oyun :)

oyundan gercekten anlayan bu oyunu oynar :)

• Codemaster ada öle diyoduk ama ARchlord parasız oldu.... WoW bitene kadar bu tarz yeni çıkan oyunlar başta sölediğim gibi ilk başta p2p olsada kaderine yenik düşüp f2p olucaktır diye tahmin ediyorum... Benim asıl beklediğim oyun Sun Online Europe server ı açılsada girsek.. Şu ana kadar gördüğüm en iyi savaş motoruna sahip online oyun diyebilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyrande -- 1 Şubat 2008; 21:15:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: King Aragon

quote:

Orjinalden alıntı: Rajeesh

şu oyunu sadece uçma ve havada dövüşme özelliklerinden dolayı merak ediom
    inşallah güzel bi oyun olur ve inşallah cıkınca oyuna vercek param olur

Haydaa :D kanatlar dısında ilgini çeken bişi yokmu ?

Oyunlarda çok istediğim şeylerden biri uçma ve havada dövüşmeydi

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: :TAM35:

beyelr beyler bu oyunu 128 5200 ekran kartı 512 gb ram kaldırmazmı ya nasıl bir online oyun ben linage 2 yi archlord u oynuom

Beta için açıklanan sistem gereksinimleri:

Minimum :

CPU: Pentium 4 2.8GHz or AMD Athlon 2800+

RAM: 512MB

VGA: GeForce 5700 or Radeon 9600, DirectX 9c or higher

Hard Drive: 20GB available space

Windows XP or Vista

5200 artik cok eski bir ekran karti.Ekran kartlari ve sistemler cok ucuzladi tavsiyem yeni bir sistem topla rahat et kasmadan oyna.Aion u calistirsa bile acayip kasacaktir.Benim arklarin sistem 2moons gibi bir oyunda kasiodu aionda kesin yasatmaz sana

DELİKANLISA ŞİMDİ AÇMASI YENİ PC DE 4GB RAM COR 2 İŞLEMCİ 8800 GTS İNVİDA EKRAN KARTI

• quote:

quote:

quote:

beyelr beyler bu oyunu 128 5200 ekran kartı 512 gb ram kaldırmazmı ya nasıl bir online oyun ben linage 2 yi archlord u oynuom

Minimum :

Windows XP or Vista

5200 artik cok eski bir ekran karti.Ekran kartlari ve sistemler cok ucuzladi tavsiyem yeni bir sistem topla rahat et kasmadan oyna.Aion u calistirsa bile acayip kasacaktir.Benim arklarin sistem 2moons gibi bir oyunda kasiodu aionda kesin yasatmaz sana

DELİKANLISA ŞİMDİ AÇMASI YENİ PC DE 4GB RAM COR 2 İŞLEMCİ 8800 GTS İNVİDA EKRAN KARTI

Hayirli Olsun Yeni PCin
    Bakalim daha kimler upgrade etcek sistemlerini

• quote:

quote:

quote:

quote:

Minimum :

Windows XP or Vista

Hayirli Olsun Yeni PCin
    Bakalim daha kimler upgrade etcek sistemlerini

teşekkür ederim saol

• Belki oyunla ilk kez taniscaklar vardir die. Konu up
    Oyun ciksa keske ya. Az kaldi CB sine .
  • yaw hatırlatıp durma şunu cb si yaklasıor ve ben pc yi yükseltemiyorum
  • kac para olacak. aylik veya oyun?
  • ücreyi hakkında kesin bi açıklama yok (sanırım) olsaydı level duyururdu ama bence aylık en fazla 15$ olur cünkü suanda piyasada aylık 15$ ın üstünde oyun yok.

inş. aylık ücreti olmaz guild wars gibi al oyna sistemi olur :)
  • iyiki pc yi upgrade etmişim yoksa güzelim oyunu kaçıracaktım.şuan az olan tek şey ram şuan 1gb ama 2gb ye çıkartırım heralde oyun çıkana kadar.
  • Bilgilendirdiginiz icin hepinize tesekkurler hepinizide yakindan olmasada taniyorum.Sizce bu oyunu oynamaya degermi.

edit:2moons takimi bu oyunami gecti artik
  • 2moons takımı derken kımı kastettiğini anlamadım ama sence bu oyun oynamaya deymezmi ? :)
  • bi çıkmadı gitti ya isyanlardayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: dkrn

Bilgilendirdiginiz icin hepinize tesekkurler hepinizide yakindan olmasada taniyorum.Sizce bu oyunu oynamaya degermi.

edit:2moons takimi bu oyunami gecti artik

Aionla baya ilgilendigimiz kesin

Dekaron EU da guild hedeflerimiz var.Ama baya bi 2moons cuda bu oyna gecmeyi dusunuyo. CB si ciksada bizzat gorsek su oynu.
  • Öncelikle acıklamaların icin tşkr ederim cok iyi olmuş arkadaşım..
    Ben suan 2moons oynuyorum dc lag vb. bıktım şimdi bu oyunu bekliyorum açılırsa 2moons a delete acımam!

Coming Soon Aion (ama ne zmn )
  • yaw oyun güzel süper ama tek sorunu 2moons firması gibi ne tarihi belli ne nizami belli böle oyunları beklemeyin başka oyunlar oynayın çünkü bu oyunda en az 5 ay sonra open betaya geçer en az 5 ay.
  • zaten yaza yakın cıkıcak oyun :S kore cbsi oynanıyor suanda. yakın zamandada eu cb si baslıcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: bornavilivarol

yaw oyun güzel süper ama tek sorunu 2moons firması gibi ne tarihi belli ne nizami belli böle oyunları beklemeyin başka oyunlar oynayın çünkü bu oyunda en az 5 ay sonra open betaya geçer en az 5 ay.

NC SOFT yapio bu oyunu. NC soft u bilmiosan Guild Wars u biliosundur. Ve NC Softun daha bir suru oynu var. Acclaim comez bir firmadi yenidi kendini kanitlayamadi rezil oldu. 2Moons icin onlara o kadar guvenmistim. Artik essegi saglam kaziga bagliyorum.

Oyun 2008 yaz oncesi cikacak. Daha ayrintili bilgiler tabikide mevcut ama ne kadar dogrudur ne kadar yanlistir bilinmez.Oyun ne kadar gec cikarsa o kadar az bugli olcagida bir gercektir. Cunku NC Soft un developer team ile acclaim in developer team i bir degildir. Ben bile acclaim den ii developer team bulurdum

Developer Team: Oyunun buglardan temizlenmesini ve gelistirilmesini saglayan takimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 8 Şubat 2008; 15:08:01 >

• Bende burdayım :)

Güncelll
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.