Şimdi Ara

hts-590 yanık kokusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

dün onkyo hts 590 ile radyo dinlerken sesi stereo ve front lar +12 dB açarak yüksek seste dinliyordum ve kolonlardan birden çok keskin bir yanık kokusu geldi ve bende a/v yi hızla kapattım. Sonra açtığımda hiçbir terslik yoktu yüksek seste de bir sorun yoktu. Sorum ise bu yanık kokusunun nedeninin ne olduğudur. Cevaplar için şimdiden teşekkürler

saygılar

• aynı şey banada oldu. film izlerken son ses açmıştım 30-40 saniye sonra yanık kokusu geldi ve kolonun birinden ses gelmiyodu, birinden de cızırtı geliyodu. sevise götürdüm garanti kapsamında yaptılar. sen yanmadan kapatmışsın demekki
  • sayın kponedin geçmiş olsun. Şuanda bende bir sorun yok gibi. Ama son ses film izleyebilmenize şaşırdım ben ve eşim 40-45 arasından sonra rahatsız oluyoruz ama dinlediğimiz salon 17metrekare o yüzden olabilir.Bende kolonların belli bir süre sonra yanma olayını duymuştum ( buradaki yanmadan kasıt kolonların açılması sanırım tam bir bilgim yok ) acaba benim kolonlarda açıldımı die düşündüm meğerse gerçekten yanıyormuş

cevap için teşekkürler saygılar
  • çok geçmiş olsun bendede ev sinemada olmuştu kablo temassızlığından kablonun yalıtganı yanmış ama çok keskin değişdi koku neden bende anlamadım ben sonsese yakın 15 dakka dinledim bu oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.