Şimdi Ara

## Inno3D'den Nvidia GeForce 7050/nForce 630 Yonga Setli Anakart ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Inno3D'den Nvidia GeForce 7050/nForce 630 Yonga Setli Anakart ##

Ekran kartları ile tanıdığımız Inno3D firması bir süredir anakartlar da üretmekte. Ekran kartlarında olduğu anakartlarında da Nvidia odaklı çalışan firma Nvidia'nın GeForce 7050/nForce 630 yonga setini kullanan mATX formundaki ve daha çok giriş seviyes fv/ofis sistemleri ile HTPC'ler için hazırlanan yeni anakartını kullanıcıların beğenisine sundu.

SL7N73VM kod adlı yeni anakart Nvidia'nın dahili grafik işlemciye sahip GeForce 7050/nForce 630 yonga setini kullanıyor. Kullanılan yonga seti itibariyle GeForce 7 mimarisini esas alan IGP'ye sahip olan anakart Intel'in tek çekirdekten dört çekirdeğe 65nm üretim teknolojisine sahip tüm işlemcilerini ve 1066MHz'e kadar FSB desteğine sahip.

2 adet bellek slotu üzerinden 4GB' a kadar 667MHz tek kanal bellek desteği sunan anakart harici ekran kartı kullanmak isteyenler için bir adet PCIe X16 slotu ve ek olarak 2 PCI ve 1 PCIe X16 slotları ile geliyor. Gigabit ethernet, 8 kanal HD ses, 4 adet SATA II konnektörü, 1 adet PATA portu ve FDD desteğine sahip olan anakartın yurt dışı satış fiyatı yaklaşık 60$

• allah allah bu ekran kartı ürecileri ne buldu da bord üretimine geçtiler
  • amma fuzuli bir icat yahu. fiyat tabi merak konusu, 50$ seviyesinde ise işte renklilik olur o kadar
  • Bakalım tutarsa diyorlar!!!!
  • direk resme bakıncada iyi bişi olmadığı açıkta. fakat 667mhz ram , 1066fsb işlemci desteğinden başka iyi diyebileceğimiz bişi göremedim. bu iki özellikte işte orta seviye 667mhz 1066fsb
  • ben biostarın nforce7050 ve 610i sini kullandım .gayet güzel ve performanslıydı.çok küçük bi anakartdı.buda öle.küçük olduğuna aldanmayın.iyi iş çıkarıyorlar...
  • ufak ve biraz deneme amaclı olmuş gibi duruyor
  • bu kartı yapmaları çok iyi olmuş düşük gelirli kullanıcılar için ideal bir nanakart tabi inno 3 dadik bir ewkran kartı markası hehalde anakartta berbatttır ki tipin den belli oluyo
  • Ofis kullanımları için yeni bir seçenekdir işte, çok fazla satış rakamlarına ulaşabileceğini düşünmüyorum. Ek olarak, böyle bir boarda neden ikinci 2 PCI ve 1 PCIe X16 slotları eklerki, ürünün hitab ettiği kesim ortada ve bu özellikleriylede ikinci pciex slotlarını kimse doldurmaz, bare onuda kaldırda 60$ dan 50 küsür $'a düşsün.
  • GeForce 7050, Radeon X1050 ayarı bir performans verir max.

Ofis anakartları bunlar.
  • İşyerleri için çok uygun fiyatlı ürünler var inno da rakip olarak aralarına girmiş hatırlısı olur umarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: hiickimse

amma fuzuli bir icat yahu. fiyat tabi merak konusu, 50$ seviyesinde ise işte renklilik olur o kadar

katılıorm. çok gereksi hele 65 nm fln gülünc bi hal fiyat 20 dolar olursa uygun derim :D [tabi matx formunda oldugundan bu sekilde belki ama olsun]
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuhangates

quote:

Orjinalden alıntı: hiickimse

amma fuzuli bir icat yahu. fiyat tabi merak konusu, 50$ seviyesinde ise işte renklilik olur o kadar

katılıorm. çok gereksi hele 65 nm fln gülünc bi hal fiyat 20 dolar olursa uygun derim :D [tabi matx formunda oldugundan bu sekilde belki ama olsun]

Merak etmeyin arkadaşlar 60$ a yurtdışında rahatlıkla alıcı bulur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.