Şimdi Ara

IPHONE ile VIDEO cekimi yapabilen var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone un neredeyse tumozelliklerini actim mesela

aranan yada arayan numaraarı tek tek silebilme
    SMS leri tek tek silebilme
    MMS atabilme
    EDGE
    WI-FI
    Mesaj yazarken rehberi kapama
    ses kaydı yapabilme
    kamera zoomlama sıyah beyaz ve degısık sekıller de resim cekebilme

• Afferim sana.

Bu nasıl konu açmak başlığa bak yazdıklarına bak.
  • Banada cok alakasız geldi valla baslıkla yazdıkların ne alaka sımdı
  • vallahi onuda geçtim ne demek istedigini bile anlamakta zorlanıyorum açıkçası
  • MMS ayarları ve kamera programlarını biraz açabilir misin?
  • arkadaslar sizin tavriniz cok cirkin. nesi varmis basligin soru soruyorum gayet acik..asagiya salaklar icin ayrica video cekimi ne demek İphone ne demek mi yazayim. size aferin...boylemi forum yonetiyorsunuz. cok kızdım. bu ozellikleri ben kullanıyorum kullanamayan varsa yardımcı olabilirim anlamında yazdım. hala daha WI-FI nedir diye soranlar var formda onlarla dalga gecin...

soru soran arkadasima cevap installer/install/multimedia/cameraPro yukleyebilirsin..
  • arkadaşım birincisi yazdığın başlıkla yazdıkların tutarsız ve ikincisi yeni bi konu açmana gerek yoktu üçüncüsü ise tabi ki kızarlar çünkü burada birşey aramaya çalışanlar gereksiz konular yüzünden aradığını bulmakta zorlanıyor bu yüzden gereksiz konu açmayınız lütfen!!
  • katılıyorum...ama soruma cevap alamadım. Varmıymıs Video cekimi yapan....forum da okadar sacma sapan baslıklar var kı benımkı masum kalır, WI-FI ne ise yarıyor bırı yardımcı olsun dıye baslık acan var. O arkadasin telefon gelisimi IPHONE icin yaklasık 50 yıl geri...biz 1.1.2 verisyonunu turbo sımsiz nasıl kullanırız onu bulmaya calısıyoruz, BLoader cihaza zarar vermedne nasıl yapılır ogrenmeye calısıyoruz arkadas WIFI nedir diyor. hemen tamızleyeceksınız bu tur uyelerı esas kalabalık onlar..
  • sen yardım etmezsen ben yardım etmezsem kim yardım edecek???
    her ne kadar profesyonel olsanda amatörlere yardımcı almalıyız
    unutma bilgi paylaştıkça güzeldir !!!

soruna cevap : showtime ile yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toraman256 -- 19 Ocak 2008; 11:00:53 >
  • zaten burası yardımlaşma yeri sonuçta bir forum ancak bunu belirli konular içinde yaparsak isteyen aradığnı bulur isteyende sorusunun cevabını alır mesela vipracing arkadaşımızın konusu var iphone hakkındaki sorular gibi birşeydi sanırım orası gayet güzel bi konu oldu oraya sorsanız hem sorunu olan oraya bakar hemde sorusu olan oraya yazar hemde vipracing arkadaşımız bu işi iyi de biliyor üşenmeyip biraz araştırmak lazım hem zaten bu arkadaşımızın yazdığı ve sordukları forumda mevcut
  • başlık konusu tamam da şu özellikleri nasıl kullandığını detaylandırsan özellikle mms turkcell ayarlarını yapıyorum ama çalışmıyor forumda da kullanana rastlamadım

quote:

Orjinalden alıntı: drktazbaby

iphone un neredeyse tumozelliklerini actim mesela

aranan yada arayan numaraarı tek tek silebilme
    SMS leri tek tek silebilme
    MMS atabilme
    EDGE
    WI-FI
    Mesaj yazarken rehberi kapama
    ses kaydı yapabilme
    kamera zoomlama sıyah beyaz ve degısık sekıller de resim cekebilme
  • quote:

Orjinalden alıntı: drktazbaby

katılıyorum...ama soruma cevap alamadım. Varmıymıs Video cekimi yapan....forum da okadar sacma sapan baslıklar var kı benımkı masum kalır, WI-FI ne ise yarıyor bırı yardımcı olsun dıye baslık acan var. O arkadasin telefon gelisimi IPHONE icin yaklasık 50 yıl geri...biz 1.1.2 verisyonunu turbo sımsiz nasıl kullanırız onu bulmaya calısıyoruz, BLoader cihaza zarar vermedne nasıl yapılır ogrenmeye calısıyoruz arkadas WIFI nedir diyor. hemen tamızleyeceksınız bu tur uyelerı esas kalabalık onlar..

madem oyle bende bi soru sorim zoom ozelligini, siyahbeyaz cekim gibi ozelliklerin hepsini camerapro ilemi yapiyorsun ?

ikinci sorum ise topicte actim kimse bilmiyor sanirim bi kac yerde anlatimi var uyguladim ama olmadi soru ise altyazili filim oynatabiliyormusun?

bu arada showtime programi ile kamera cekimi yapiyorum bende
  • Showtime ın source u nedir?
  • mms konusu gümbürtüye gitmesin cevap lütfen
  • swirlyMMS ayarları nedir turkcell için
  • Sanırım orjinal ShowTime 5 saniye kayıt yapabiliyor. Bir de ShowTime Unlimited i deneyin
    Sounce>www.sleepers.net/~iphone/repo.xml
    Tek sorun raw (ham video) kaydı yapıyor olması. Yani kısa bir kayıt bile çok yar kaplıyor.
    Kolay gelsin.
  • evet belmont CAMERAPRO ile yapabılıyorsun sephıa felanda cekıyor.......
  • mms olayı yalan zannedersem :))
  • mesajlar tek tek nasıl siliniyor söylersen bende yapaım en sinir oldugum sey cunku
  • quote:

Orjinalden alıntı: pekarr

mesajlar tek tek nasıl siliniyor söylersen bende yapaım en sinir oldugum sey cunku

Installer'dan SMSD veya iSMS programlarını yükleyerek silebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.