Şimdi Ara

ADSL FATURAM ÇOŞTU..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bornovada oturuyordum...Grevde taşındım 2 ay interneti nakil yaptıramadım...34,75 *2 fatura ödedim...

Aralık 2007 tarihinde nakil işlemi gerçekleşti. Karşıyakaya taşındım. Telefonu kendi adıma yeni açtırdım. Telefon Nakil olmadı. sadece adsl nakil oldu.

Adsl numaram değişti. Aralık faturamı eski abone numarasına göre geldi ve ödedim..34,75

Adsl 4 gb + 2 gb :6 Gb kullanıyorum. Adsl download miktarını öğrenmek için sayfasına girince 1 Gb geçtiğimi gösteriyor. 7 gb kullanmışım... Ocak 2008 gelen fatura 86,75

29 ytl bağlantı + 29 ytl nakil ücreti( ücretr kesilmiyo dediler bana adamlar nakil ücreti alıyorlar bu kadar doğru mu bilen var mı) + 6,75 eski bağlantı ücret taksidi + 2,250 gb sınırı geçme ücreti 0 86,75

adsl sayfasında 1 gb geçtim gözüküyor faturada 2,250 gb bu nasıl oluyor.. Yanlışlık olmalı gibi geldi bana...

Bornovadan karşıyakaya nakil yaptık 29 ytl nakil ücreti alıyolar... Soygun değil mi bu...

kotayı 1 gb geçtim görünüyor, fatura 2,250 Gb diyor.. bunu nasıl düzeltebilirim...

Bilgisi olanlara teşekürler..

• ot gelmişiz ot gideceğiz herkes gerçek anlamda kazıklanıyor.ama kimsenin bişey yaptıgı yok.
  • bende baya çektim malesef telekoma kimse bişey yapamıyor ne iştir anlayamadım.tekel herzaman bizim aleyhimize malesef.
  • Bende sınırzız 1Mbit kullanıcısıyım.Normalde aylık 46 ytl gelmesi lazım.%2'likte indirim yaptırmıştım 1 yıl kullanacağım diyerekten.Aralık ayında ne hikmetse 60 YTL geldi..TT yetkililerine sordum kem küm edip durdular :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.