Şimdi Ara

yeni kangoo (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.732
Cevap
3
Favori
368.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akustik

teşekkür ederim. 36000 TL ye sattım. aslında geçen ay 37000 vermişti biri ama o sıra niyeyse vermemiştim

Hayırlı olsun
  • bilmiyorum buraya giren varmı ama bir sorum var,2012 model kangoo almış babam arabanın tam modelini bilmiyorum 85 Hp,çelik jant var tamponlar gövde renginde boyalı fakat yan aynalar parlak siyah renkte gövdeyle ayı renkte değil,başka araçlardada bunu görmedim sebebi nedir acaba bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bersis576

bilmiyorum buraya giren varmı ama bir sorum var,2012 model kangoo almış babam arabanın tam modelini bilmiyorum 85 Hp,çelik jant var tamponlar gövde renginde boyalı fakat yan aynalar parlak siyah renkte gövdeyle ayı renkte değil,başka araçlardada bunu görmedim sebebi nedir acaba bilen varmı?

İlk sahibi yapmış olabilir.

Eğer 2013 0km ise yenilerde aynalar farklı rengi de parlak siyah olmalı ama eskilerde gövde rengiydi önceki sahibi yapmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

quote:

Orijinalden alıntı: bersis576

bilmiyorum buraya giren varmı ama bir sorum var,2012 model kangoo almış babam arabanın tam modelini bilmiyorum 85 Hp,çelik jant var tamponlar gövde renginde boyalı fakat yan aynalar parlak siyah renkte gövdeyle ayı renkte değil,başka araçlardada bunu görmedim sebebi nedir acaba bilen varmı?

İlk sahibi yapmış olabilir.

Eğer 2013 0km ise yenilerde aynalar farklı rengi de parlak siyah olmalı ama eskilerde gövde rengiydi önceki sahibi yapmıştır

arabayı sıfır aldık bizde,beyaz olarak 2012 kalmış babamda beklemediği için 2012 almış,bunu almadan bir hafta öncede 2013 beyaz aldılar dediğiniz gibi onunda aynaları siyah,ben beyaz yaptırmak istiyorum aynaları,şimdi bütün 2012 le en azından gördüklerim beyaz bizimki siyah olunca ister istemez kuşkulandım acaba bi sıkıntı olduda kapatmak için değiştirdilermi diye:)

• OK sorun yok .Dediğiniz araç kangoo extreme sanırım ayrıca 85 değil 90hp lik motor var.

Aynalar Mercedes Citan ile aynı olunca değişti sizin gördüğünüz gövde rengi aynalar eski olanlar sizdeki ise yeni tip

Fiyat ne oldu acaba hız sabitleyici de var mı ?
  • quote:

OK sorun yok .Dediğiniz araç kangoo extreme sanırım ayrıca 85 değil 90hp lik motor var.

Aynalar Mercedes Citan ile aynı olunca değişti sizin gördüğünüz gövde rengi aynalar eski olanlar sizdeki ise yeni tip

Fiyat ne oldu acaba hız sabitleyici de var mı ?

valla araç extreme mi bilmiyorum çünkü üstteki o çıtalar yok,ama evet hız sabitleyici ve hız sınırlayıcı var arabada,fiyatıda krediyle aldığımız için 2012=39 küsür,2013=41 küsür e geldi,artık eve dönünce iyice bi inceleyim çünkü babam pek takılmaz full yada boş fartketmez onun için :)

• birde 2013 ler siyah evet ama bizimki 2012 olduğu halde siyah:)
  • 2012 sonlarına doğru yeni aynalı olanlar gelmişti şuan satılanlarda onun devamı yanlız bir kaç aya makyajlısı gelecek :)

Aracınız Extreme donanımlı zaten herşey standart ÜST DONA NIMDAN FARKI dijital klima tavan barı ve oto arka cam yok sizinkinde fark bu en doğru donanımı tercih etmişsiniz

Ön yolcu koltuğu tamamen katlanıyor,koltuk arkası tepsiler var hız sınırlayıcı ve sabitleyici yol bilgisayarı mp3 sis farı alaşım jant tavan rafı bagaj filesi ve bagaj plastik koruması hepsi standart

Kazasız belasız İNŞALLAH

• quote:

2012 sonlarına doğru yeni aynalı olanlar gelmişti şuan satılanlarda onun devamı yanlız bir kaç aya makyajlısı gelecek :)

Aracınız Extreme donanımlı zaten herşey standart ÜST DONA NIMDAN FARKI dijital klima tavan barı ve oto arka cam yok sizinkinde fark bu en doğru donanımı tercih etmişsiniz

Ön yolcu koltuğu tamamen katlanıyor,koltuk arkası tepsiler var hız sınırlayıcı ve sabitleyici yol bilgisayarı mp3 sis farı alaşım jant tavan rafı bagaj filesi ve bagaj plastik koruması hepsi standart

Kazasız belasız İNŞALLAH

aynen dediğiniz gibi saydığınız şekilde özellikleri, bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim.babam beyazolsun diye 2013 modelinibeklemedi ki heralde bikaf haftaya gelirdi makyajlı kasayısanırım hiç beklemez:D ama evet gelecek kasa bence çok güzel olmuş.sanırım siz baya ilgilisiniz bu araçla yolbilgisayarından baktığımda ortalama 7.4 gözüküyordu ilerde ne kadar düşer acaba,birde geyik testindeki sonucu görmüşsünüzdür ama 2006 kangoya göre bunun yol tutuşu bana şahane geldi savrulmasıda az gibi geldi,belki süspansiyonlardan dolayı testte çok zıplamış olabilir,frenler şu anda gayet başarılı 2006 ya göre daha kısa mesafede duruyor,velhasıl geyik testine kadar tarafsız bilemem ama 2006 kangoonun virajda arka tekerini havalandıran birisi olarak bunun yol tutuşu daha bir güven veriyor:)

• Geyik testini izledim ve ne için yapıldığı nasıl olduğu belli.Testteki üç aracıda hatta caddy nin son neslinide kullandım 3 üde aynı çok yakın sürüşleri ama frenlerde hepsinden iyi.

Eski kangoo ile arasında çook fark var

Aracı 2009 dan beri kullanıyorum kendimde 2011 105 lik aldım çok iyi araç.Yol tutuşu da çok iyi frenleride ,sessizliğide yakıt tüketimi de .Direksiyon bu sınıftaki en hisli ve hafif direksiyon.

Yakıtınız 2000km lere doğru 6lt lere,6000 kmlere doğru da 6 nın altına 5,5lt lere düşecektir.
  • o test banada biraz taraflı geldi,herkese kazasız belasız kullanışlar dilerim.
  • 2008 model yeni kasa kangoo direksiyon çapı nedir? içten içe olacak.
  • alfa-x

Hayır istenmiyor.Şirket aracı değilse bu belgelerin hiçbirisi istenmiyor ruhsatı sigortayı egsoz kartı muayene için yeterli .

45000 bakımı için iyi fiyat ama 30000 i atladığını söyledin mi?? Çünkü 15000 ile 30000 bakımı aynı yada şöyle sorayım mazot filtresi değişti mi ??? Fiyat yetkili servislere göre çok iyi diğer markaları duyuyoruzda onun içi iyi diyorum

@kocaloglu aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın İNŞALLAH güzel seçim bende aynı yollardan geçip kangooyu tercih ettim.Donanımı motoru konforu harika bir aile aracı 105hp 6 vites çok çok iyi..

abi çok saolsın bizde takılmıştık bu konuya
    birde 2010 model chromeline kangoo var bizdeorjinal navigasyon taktırmak istiyoruzda tahmini fiyat nbe olur bilgilendirirseniz sevinirim
  • Yeni kangolarda hususi olan hiç yok gibi. Taksi için hususi kango düşünüyorum da var mı hususi kango kullanan yada duyan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

33-34 iyi olur ben 4 ünede aynı havayı basıyorum.

Ön tampon ve yan çıtaları gri karbon(beyaz karbon) kapladım sökme yok direkt üzerine uyguladım yapıştırırken sıcak hava uygulamak gerekiyor saç kurutma makinesi yeterli oluyor hem ucuz hem sıkılınca sökebilirsiniz ..

Alperella araç hayırlı olsun

yeni kangoo

yeni kangoo

yahu bu degerlerı nasıl yakalıyosunuz.ben teknık servısım mahalle aralarında evlere servıse gıdıyorum 50 lt mazotla 600 km bulamadım orltalama 10 küsüratlı lt rakamlarına ulasıyor 100 km de
    yahu bu degerlerı nasıl yakalıyosunuz.ben teknık servısım mahalle aralarında evlere servıse gıdıyorum 50 lt mazotla 600 km bulamadım orltalama 10 küsüratlı lt rakamlarına ulasıyor 100 km de

• sedasteknik S kullanıcısına yanıt
    50 lıralık mazotlamı 600 km gıdıyormus
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayar28

hayır 50 lıtrelık mazotla 550 km yol gıdıyorum.aracı yuzde seksen mahalle sokak aralarında kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedasteknik

quote:

Orijinalden alıntı: bayar28

hayır 50 lıtrelık mazotla 550 km yol gıdıyorum.aracı yuzde seksen mahalle sokak aralarında kullanıyorum

yınede cok yakıyor..
  • Demekki aracında sorun var.Ortlamam ,normal ,dikkat etmeden ama yüklenmeden kullanımda 5.5lt/100.Ki benim ki 105 lik. 85 lik veya 90 lıklar zorlansa da 6 en fazla 7 lt yakar.Senin değerler çok çok yüksek.

Aracın bakımsız mı ? Turbo da sorun var mı ? Baskı balata bitik mi ? Kullanımın nasıl bu araba gaz vermeden bile hareket eden araç çok mu gaza yükleniyosun ?

Ara sokaklar bile olsa değerler çok yüksek.Yol bilgisayarında anlık tüketimle kullan varsa.Ama motoru kontrol ettir.
  • Bu arada CC cruise de taktık.Artık hız sabitleyici ve yol bilgisayarı da var .
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.