Şimdi Ara

yeni kangoo (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.731
Cevap
3
Favori
368.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aiberg

Herkese merhaba!

Eski bir Kangoo'm var. İş için yeni bir dizel Kangoo alacağım.

Aslında çok ihtiyaç yok, ama belki lazım olur diye uzun versiyonu Combi Maxi'yi de düşünüyorum. Ama hakkında birçok olumsuz eleştiri duydum. Kasayı uzatınca arabanın detaylarında hatalar çıkmış, çok kötü olmuş diyenler var.

Siz uzun olan Combi Maxi mi yoksa Multix mi tercih ederdiniz?

Cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum çünkü fiyat tekliflerini aldım, pazartesiye pazarlık yapıp almayı düşünüyorum. Şimdiden yorum yapan herkese teşekkürler.

yeni kangoo

yeni kangoo

yeni kangoo

yeni kangoo

gri EXTREME EDİT.105 BG DCİ modeli 35.000'den aldık. Çok memnunum. 6 vites. Hız sabitleyici ve sınırlandırıcılı. Çok güçlü ve hem içi hem dışı çok güzel.

• beyler son olarak cromline 105 liğe 38000 ne verdiler. standart donanımlı. dün bir bayide navigasyonlusunu teste çıktım inanın iyi bir hayal kırıklığına ugradım. o koca ekranda müzik sitemine incecik tek satır ayırmışlar. ve navi de haritayı kapattığınızda minik bir satır kalıyor çalışan. yani açıkçası 1000 TL az bir rakam değil. kafam iyice karıştı şuan standart donımlı bir Privilege yi uygun fiyatla verirlerse kaçırmayıp alacam. Aslında ileri yönelik olarak alınabilir ancak 1000 de az rakam değil.
  • @Aiberg aracı ne zaman aldınız 0km mi 35000 extreme 105 çok iyi fiyat

@Akustik Standart Privilege Yıldız mavi çok çok daha doğru seçim hem crom görünümlü plastik için o paralar bence verilmez.Ayrıca daha öncede yazmıştım privilege daha sade daha kalite duruyor yıldız mavide çok güzel renk

Bende dün uzun yol yaptım 105hp lik gerçekten çok iyi 6.vites 110km 2100-2200 devirde yapıyor klima açık araç yüklü istediğin an hızlanıyor yakıt/performans çok iyi.Yakında Mercedes amblemli Citan olarakta satılacak Kasımda..
  • arkadaş memlekette araba yok! eskişehir,istanbul,ankara, nevşehir,aksaray nereyi aradıysam arayım Privilege yok. en yakın teslim kasım başı diyorlar yani o zaman da bu fiyatlar olurmu bilinmez. yani şartları zorlayıp gidip Navigasyon+ESP donanımlı Cromline na 40.000 veirp işi çözeyim diyorum ama gerçekten cromline bana hitap etmiyor.
    düne kadar paramız yoktu şimdide para işini çözduk aracı bulamıyoruz. vardır bir hayır inşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

@Aiberg aracı ne zaman aldınız 0km mi 35000 extreme 105 çok iyi fiyat

haziranda almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik

arkadaş memlekette araba yok! eskişehir,istanbul,ankara, nevşehir,aksaray nereyi aradıysam arayım Privilege yok. en yakın teslim kasım başı diyorlar yani o zaman da bu fiyatlar olurmu bilinmez. yani şartları zorlayıp gidip Navigasyon+ESP donanımlı Cromline na 40.000 veirp işi çözeyim diyorum ama gerçekten cromline bana hitap etmiyor.
    düne kadar paramız yoktu şimdide para işini çözduk aracı bulamıyoruz. vardır bir hayır inşallah...

Acele etme fiyatlar bu ortamda artmaz düşer .

Hem ne güzel depoda beklememiş taze araç gelecek ben beklemiştim iyi de oldu.
  • o zaman 39500 dediler desem hemen mağaza kapanmadan yapış dersin heralde.
    açıkçası arkadaşlar öyle bişey ki kendime sınır koyup Navigasyonlu 38 e alıp işime bakayım diyorum. çünki bu işin sonu yok diyorum kendime...
  • Arkadaşlar merhaba.Yarın hayırlısıyla renault bayisine gidip 105 beygir extreme kangoo alacagz.Canımı sıkan tek sorun var arka camlar kelebek cam.Bu camları daha sonradan otomatik cama çevirmemiz mümkün mü acaba?Saglıklı olur mu?Fiyatı tahmini ne kadardır ve de taktırdıktan sonra muayenede kaskoda vs. bi sorun çıkar mı? Privilege dan itibaren otomatik camlar başlıyor ama arada 2500 tl fiyat farkı var extreme ile privilege ın.Yorum ve önerilieriniz bekliyorum.şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHARGER R/T -- 18 Eylül 2012; 22:08:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARGER R/T

Arkadaşlar merhaba.Yarın hayırlısıyla renault bayisine gidip 105 beygir extreme kangoo alacagz.Canımı sıkan tek sorun var arka camlar kelebek cam.Bu camları daha sonradan otomatik cama çevirmemiz mümkün mü acaba?Saglıklı olur mu?Fiyatı tahmini ne kadardır ve de taktırdıktan sonra muayenede kaskoda vs. bi sorun çıkar mı? Privilege dan itibaren otomatik camlar başlıyor ama arada 2500 tl fiyat farkı var extreme ile privilege ın.Yorum ve önerilieriniz bekliyorum.şimdiden teşekkürler

sonradan cama çevirsende ona yakın para ödersin eğer 2500 lira fark ödeyemeyecek durumdaysan bence zorlama kendini kelebek olsun. sınıfında tek otomatik cam kangoo da var diğer hepsi kelebek kullanıyo kimse bi sıkıntı yaşamıyo. ayrıca asıl şu sorunun cevabını ara, arka cam açık seyehat eden varmı ? ne kadar ihtiyaç duyuluyo arka camın açılmasına ? bende otomobil varken köyden yukarı giderken bile hiç açıldığını bilmem. esinti yapıyor rahatsız ediyor insanı. kelebek bu bağlamda daha iyidir. hafif aralanır inceden bir hava akışı olur aracın içinde.

• Katılıyorum ön camı bile açıp gidemiyoruz gürültü esinti rahatsız ediyor 1. 2. viteste belki.Kelebek camı bile ya bir ya iki kez açmışızdır.Klima çok başarılı ısıtma çok başarılı gerek yok.

Ama arka cam takıntın varsa arkadaşın dediği gibi sonradan daha tuzlu olur onun yerine farkı ver orijinal al hem daha yüksek donanımlı alırsın ama extreme fazlasıyla yeterli arka camı kullanmazsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARGER R/T

Arkadaşlar merhaba.Yarın hayırlısıyla renault bayisine gidip 105 beygir extreme kangoo alacagz.Canımı sıkan tek sorun var arka camlar kelebek cam.Bu camları daha sonradan otomatik cama çevirmemiz mümkün mü acaba?Saglıklı olur mu?Fiyatı tahmini ne kadardır ve de taktırdıktan sonra muayenede kaskoda vs. bi sorun çıkar mı? Privilege dan itibaren otomatik camlar başlıyor ama arada 2500 tl fiyat farkı var extreme ile privilege ın.Yorum ve önerilieriniz bekliyorum.şimdiden teşekkürler

Hayırlı olsun hocam fiyat nedir ve nereden aldınız. bende fellik fellik şuan Kangoo arıyorum da
  • Yorumlarınız icin tesekkurler arkadaslar.yazdıklarınızı goz onune aldım ve privilege almaya karar verdim fakat privilege hic bir galeride yoktu.bu yuzden extreme alalım dedik mecburen.persembe gunu galerideydik.36 bine verdi.tamam dedik el sıkıstık aracı bursadan getirteceklerdi 5 is gunu icinde.bugun de otv zammı geldi bizim arac 37 bin tl olacak heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHARGER R/T -- 22 Eylül 2012; 21:41:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar
  • ötv nin ticarilerle alakası yok. otomobillere geldi %3 olarak. bende 38000 e Chromline buldum ama navi yok alsam mı almasammı yeni partiyimi beklesem diye kafamda düşünceler dolaşıyor. Arkadaş bu Renault ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. piyasada Kangoo yok!
  • Ticarilere ÖTV zammı yok..Yine en avantajlı araçlar Ticariler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik

ötv nin ticarilerle alakası yok. otomobillere geldi %3 olarak. bende 38000 e Chromline buldum ama navi yok alsam mı almasammı yeni partiyimi beklesem diye kafamda düşünceler dolaşıyor. Arkadaş bu Renault ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. piyasada Kangoo yok!

38 bine nerede buldunuz acaba chromline? Bir de kac beygirlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankara da 105 lik (yalnız birde oyak indirimim var)
  • terkrardan merhaba.en sonunda kangooyu aldık.bugun ruhsatla plaka işini hallettik yarın da hayırlısıyla plakayı takarız
  • hayırlı olsun hangisini kaça aldınız?
  •  yeni kangoo
    OTOMOBİLLER HAKKINDA HERŞEY!!!

http://otomobillen.blogspot.com sitesinde yeni çıkan modelleri yakından takip edebilirsiniz. Sürekli güncellenen bir sitedir. Tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.