Şimdi Ara

yeni kangoo (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.732
Cevap
3
Favori
368.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim inci gri 105 extreme geldi AMA araç tırda gelirken tavana dal çarpmış ufak bi hasar var.Kabul etmedim yeni geleceklerden inci gri oldu önümüzdeki hafta kısmetse geliyor.

Gümüş mavi de iyi seçenek eğer 2.kez inci gri bulamasaydılar gümüş mavi tercih edecektim.Bence bu rengide düşün.

Chromeline Privilege İnci gri var chromeline alırsan ondan al.

Bu ara müşteri çok diye iyice şımardılar müşteri umurlarında diil şu olay hayırlısıyla bitsin kolay kolay uğramam

Şunu sorayım fatura şimdi kesilse aralık , plakayı Ocak 2011 de alsak vergiyi sadece ocak 2011 mi öderiz ??

yeni kangoo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 16 Aralık 2010; 9:13:46 >

• Gümüş mavi

yeni kangoo

yeni kangoo
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Arkadaşlar benim inci gri 105 extreme geldi AMA araç tırda gelirken tavana dal çarpmış ufak bi hasar var.Kabul etmedim yeni geleceklerden inci gri oldu önümüzdeki hafta kısmetse geliyor.

Gümüş mavi de iyi seçenek eğer 2.kez inci gri bulamasaydılar gümüş mavi tercih edecektim.Bence bu rengide düşün.

Chromeline Privilege İnci gri var chromeline alırsan ondan al.

Bu ara müşteri çok diye iyice şımardılar müşteri umurlarında diil şu olay hayırlısıyla bitsin kolay kolay uğramam

Şunu sorayım fatura şimdi kesilse aralık , plakayı Ocak 2011 de alsak vergiyi sadece ocak 2011 mi öderiz ??

yeni kangoo

aynen o şekilde ödeyeceksiniz..benimki de o durumda.faturası kesildi.plaka ocagın ilk haftası.

• gümüş mavi güzelmiş...ama inci başka yaaa.... :)
    bulduk sonunda inci gri... cromline 105 beygir 34,000 mart ta teslim.... şartlar bana ağır oldu biraz ama yapıcak bişey yok....
    şimdi şu klima,lastikler,silecekle ilgili aracı teslim almadan önce yapılacaklar hakkında nasihatınız varsa memnuniyetle dinlerim...
    lastikler için michel marka mı daha iyi oluyodu,boyutlarıda farklı olucak ama demi... cromline da lastiklerde iyleşme sözkonusu mu yada bilginiz var mı?
    bide eskiden dobloda falan fabrika çıkışlı siyah cam takılabiliyodu mesela bundada var mı öle bişey...
  • araç geldi siyah chromline 85 bg de bu siyah nasıl bir renk kapıyı açarken bi yere değdi çok yavaşça hemen çizildi. cilayla hallolur da zor ama gerçekten siyah.
  • cromlineda de continental vanco var
    sert ve yük lastiğidir 195 tabandır

bunları arabayı çıkartmadan 205 taban michelin ile değişin derim
    hatta kıyın paraya primacy ile değişin farkı farkedin

silecekler eski tip olursa sivri sinek gibi duruyo koca arabada
    onlarıda artık muz mu diyolar bananamı çikitamı neyse o tip ile değişin daha sağlam ve şık görünüyor

cam filmi falan dediğiniz gibi bir durum yok bildiğim kadarı ile

unutmadan klima sıkıntısı ne olur ne olmaz
    100 mü 200 mü ne ise ya farkını verip garantiyi 4 yıl yaptırın
    yada yılda yaptığınız km ye göre garantiyi 100000 km yapın
    ben senede 20000km yapıyodum , garanti 2 yıl sınırsız , akıl işte yapsana 100000 5 yıl garantin olsun

bunlar önemli bence
  • garanti tamam fark öderizde...
    lastiğe,sileceğe artı para vermek istemiyorum artık...
    bayiye söyleyince artı ücret istemeden hallederler mi silecek ve lastiği.... var mı böyle bi yetkileri....
  • Bunlara para verirsin Mais bunları vermez verirse sadece diğer bayii ler verir.

Muz tipi silecek serviste motrio olsun dedim 25tl ye satılıyomuş ama kalmamış yenileride 50 ye yakın satıyolarmış değmez.Lastikleri kimse farkını alıp değiştirmeye yanaşmıyor 0km olmasına rağmen..

Yapılacak olay lastik ve sileceği kullandığın kadar kullan masraf yapma.

Bu arada garanti zaten 3 yıl oldu.

Aracın hayırlı olsun TheWorldLord benimki haftaya kısmetse Ocaktada plaka..
  • tavandaki kusur olmasa benim olacaktı bana gelmişti inci gri

Yakut kırmızıda alaşım jantlarla çok iyi gitmiş

yeni kangoo

yeni kangoo

• lastiklerle oynamıyorum,o da kusur kalsın artık.eskitince bakarız... silecek halledilir zaten...

garanti ile ilgilide yapılacak bişey yok öyle mi şimdi...bayide hiç uyarmadı artı garanti diye falan...
    uzatma imkanı yok mu,bende anca 20 bin yol yaparım yılda 100 bin garantisi hiç fena olmazdı hani...

bi kaç sene önce rutin bakımlarını bile ücretsiz yapıyolarmış.hiç bize denk gelmiyo böyle güzelikler...
  • quote:

Gümüş mavi

yeni kangoo

yeni kangoo

camlar flimli olunca bu renk harika durmakta

• quote:

Orijinalden alıntı: 5erkan

garanti tamam fark öderizde...
    lastiğe,sileceğe artı para vermek istemiyorum artık...
    bayiye söyleyince artı ücret istemeden hallederler mi silecek ve lastiği.... var mı böyle bi yetkileri....

i
    arkadasım ustundeki lastikler gayet güzel .bişey farketmiyor yani kullan gitsin uzun ömürlü saglam bir lastik.arkadasım gayet memnun..aynı aracı ben de kullandım şikayet yok..silecegi de eskiyince takarsın yenisini..sıfır araca masraf yapmak pek mantıklı degil..
  • quote:

Bunlara para verirsin Mais bunları vermez verirse sadece diğer bayii ler verir.

Muz tipi silecek serviste motrio olsun dedim 25tl ye satılıyomuş ama kalmamış yenileride 50 ye yakın satıyolarmış değmez.Lastikleri kimse farkını alıp değiştirmeye yanaşmıyor 0km olmasına rağmen..

Yapılacak olay lastik ve sileceği kullandığın kadar kullan masraf yapma.

Bu arada garanti zaten 3 yıl oldu.

Aracın hayırlı olsun TheWorldLord benimki haftaya kısmetse Ocaktada plaka..

teşekkürler
  • arabayı yük taşımak için aldıysanız bişey demem
    yok ben ailemle binmek için aldım diyorsanız

transitin , masterin , ducaton olsa takılacak lastiklerden biri vanco dur.
    ona göre yapın hesabınızı

ben kötü lastik demedim bu arada
  • elektirik işi zor hala bence.nerde nasıl şarj edicek millet.her taraf apartman dolu artık.8.kattan uzatmamı çekicez.hadi uzatmayı çektin,sabaha kadar şaj olsun diye beklicez mi.yoksa o devasa pilleri söküp eve mi taşıcaz.istasyon diyolar ama ondada bi pratiklik beklemiyorum.inşallah olur dünya kurtulur ama zor yaa...

lastik yorumları için sağolsun herkes.bi yoklarım bayiyi yine,olur derse artık bakıcam...

arabayı görmeden aldık ya hani biz şimdi (siyah cromline gördüm sadece,başka renk üretildiğinden bile şüpheliyim)
    inci giride bi farklılık söz konusumu,bayi aynı diyo ama,renonun sitesinde taşıma alanı bölümünde bi resim var..
    ne kapı kolları krom nede marşpiyel var...
  • araç gittikçe kendini şarj etse olmazmı?
    gece kapı çalıp şuarabayı bir dolduralımmı diyeceğiz
    yaptım oldu diyecek biri çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5erkan

elektirik işi zor hala bence.nerde nasıl şarj edicek millet.her taraf apartman dolu artık.8.kattan uzatmamı çekicez.hadi uzatmayı çektin,sabaha kadar şaj olsun diye beklicez mi.yoksa o devasa pilleri söküp eve mi taşıcaz.istasyon diyolar ama ondada bi pratiklik beklemiyorum.inşallah olur dünya kurtulur ama zor yaa...

lastik yorumları için sağolsun herkes.bi yoklarım bayiyi yine,olur derse artık bakıcam...

arabayı görmeden aldık ya hani biz şimdi (siyah cromline gördüm sadece,başka renk üretildiğinden bile şüpheliyim)
    inci giride bi farklılık söz konusumu,bayi aynı diyo ama,renonun sitesinde taşıma alanı bölümünde bi resim var..
    ne kapı kolları krom nede marşpiyel var...

Farklı renk üretiliyor. inci gri chromline gördüm yeni tip tampon vardı. Tam incelemedim ama farklılık olmayacağına garanti verebilirim. marşpiyel vs. yoksa adı neden chromline değil mi?

• kango güzel araç az yakıt +şık tasarım +ticari olması süper
  • http://blog.inmycab.com/?p=1223

http://www.araba.com/3390945/Renault%20Kangoo?r=1

bu iki linkteki arabaların ikiside inci gri mi...
    üstte ki sitedeki biraz fazla parlamış ya direk bu renk olcaksa değiştireyim ben rengi.benim kasttettiğim inci gri alfa-x in aracının rengi... böyle bişey gelirse dumur oluruz.... araba.com daki de fena durmuyo metan mı inci mi anlamadım....

bide bu var
    http://en.wikipedia.org/wiki/File:Renault_Kangoo_II_front_20100529.jpg

ön tampon gayet uyumlu olmuş.,

naapsak metan mı yapsak rengi,geç kalmadan.kararsız kaldım....

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.