Şimdi Ara

x-530 var satıp PHILIPS MMS460 80W RMS alıcam aradi fark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • x-530 var satıp PHILIPS MMS460 80W RMS alıcam aradi fark nedır arkaslar. Aldıgım PHILIPS MMS460 80W RMS logitech x-530 dan ıyı ses verır mı ? Sevdım logıteh ama ses az gelıyo :D Bı de cretative sound blaster ses kartım var ama ses daha fazla ıstıyorum. PHILIPS MMS460 80W RMS alım mı ne dersınız ? zaten boyle giderse logitech z5500 alıcam da ılk su phılıps denemek ıstıyorum ?_

• PHILIPS MMS460 değilde daha ust modellerı dınleyip seçmen bence daha doğru bir karar olur.
    Mesela GIGAWORKS THX G500 5.1 vatan bilgisayarda yaklaşık 350 ytl dir.Veya bütcene uygun diğer müzik sistemleri
  • sadece aklında bulunsun diye söylüyorum bende mms 340 var yaklaşık 25m2 salonda kullanıyorum yetiyo
  • ya bu ıkı markayı deneyen arkalara sormak lazım ? cvp lutfen nasıl sızce tavsıye eder mısınız ?
  • iki sistemi de dinledim, aradaki ses seviyesi farkını anlamazsınız. değiştirmek hata olur. çünkü x530 daha dengeli bi set bence. Sanırım sen de sound blaster lice serisi bir kart var.Sesin yükselmesini isyiyosanız CMMS2 ve Stereo Surround destekleyen(şu an piyasadaki audigy7.1 desteklemiyor) bir Auidgy kart almanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marlo -- 24 Ocak 2008; 22:40:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.