Şimdi Ara

-= HP PRINTER & SCANNER TEAM =- HP YAZICILAR & SCANNERLAR YARDIM (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
99.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mustek BearPaw 4800 pro 2 tarayıcım var
    win7 kullanıyorum fakat vistanın driverini buldum ancak
    scannerın saftı kaymış olabilir benden öncekiler nasıl kullandıysa artık neyse

nasıl çalıştırabilirim suan acil tarayıcı lazım bana çünkü
    tavsiye edeceğiniz driver veya yöntem varmı
  • hp 6500 ile hp 7510 arasında hangi farklar var ve hangisini tavsiye edersiniz?
  • bizim 5610 all in one yazıcı var
    excelde yazdırma tuşuna basıyorum sağ altta yazıcı simgesi çıkıyor ama yazdırmıyor
    bilgisayarımdan tarayıcıya tıklıyorum
    tarama yazılımı bulunamadı veya tarayıcınız bağlı değil.... hata veriyor
    bilgisayarı yeniden başlatınca kendi kendine yazdırıyor
    yardımcı olursanız sevınırım
  • MusabOzdemir M kullanıcısına yanıt
    Usb kablonuzu değiştirin (usb 2.0 1.8mt tercihen hama kablo)
    Pc yeniden başladığında yazdırma / tarama yapılabiliyor ise %90 kablo arızalı veya uyumsuz çıkıyor.
  • tşk. ederim deneyeceğim haberdar ederim.
    @enjiyu
  • Arkadaşlar merhaba , HP C4472 model yazıcım var , dün HP 348 nolu kartuş aldım , gerekli olan yere taktım şuan tek kartuş var o da 348 modeli . Ne yaptıysam renkli çıktı alamıyorum . Başka bilgisayardada denedim , her şeyi sıfırladım printiri filan ne aklınıza geldiyse yaptım gibi . Hala siyah beyaz resim çıktısı alıyorum . Eksik bir şey mi var arkadaşlar ? Yardımlarınızı rica ediyorum .
  • HP 3745 yazıcı elime geçti. uzun süredir kullanılmıyormuş.

Kartuş doluma götürdüm. Siyah olanı dolum yapmışlar. Ama renkli olan arızalı dediler. Gene de tak çalışır dediler. Taktım yazıcının aç kapa düğmesi yanıp yanıp sönüyor neden ne anlama geliyor bu renkli kartuş boş mu acaba ondan olabilir mi?
  • Merhabalar. Benim için çok önemli ve acil bir sorunum var.Ofisimizde HP T 770 plotter kullanıyoruz. Plotterda çıktı aldığım doya bir virüs sebebiyle pc den silinmiş. Plotterın hafızasında halen gözüküyor.İstersem oradan tekrar çıktı alabiliyorum ancak benim o dosyaya tekrar ulaşmam lazım. Makine üzerinde Hard disk versiyon gibi bir ifade bulunuyor.Makinenin hafızasından bu dosyayı usb yada pc ye tekrar nasıl alabiliriz? Makinanın arkasında bir usb girişi mevcut ancak takdığım usb belleği tanıyamadı?
  • merhaba, doğru yer burası mı bilmiyorum ama sorayım

elimde hp 3820 marka yazıcı var. Kartuşları dolum yaparken bozdular mağlesef ve bizde attık.

yeni kartuş fiyatı 120 Tl civarında tutuyor buda yeni bir yazıcı parası ediyor zaten.

Şimdi bu elimizdeki yazıcıyı nasıl değerlendirebiliriz geri dönüşüm vs oluyor mu yoksa ucuza kartuş bulabilirmyiiz ?
  • Selamlar

Sanırım konuya cevap veren pek yok.

Elimde hp marka scaanner var ve çizik çizik—silik tarama yapıyor.

Sebebi ne olabilir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar
    hp photosmart c309g marka yazici kullaniyordun taki 3 ay öncesine kadar...
    hernekadar orjinal katus kullanilsada baski kafasi sağa sola çarpmaya başladi, bulunduğumuz bölgede servis ilmayinca mecburen yetkisi ilmayan kullanucular mudahale etti. onlarin kolay dolum kartuslari ile degistirdikleri orjinal yazimicimi ancak 1 ay daha kullanabildim. Şu an atıl vaziyette duruyor. Yaziciyi gonerebilecegim yetkili bir servis onerebilirmisiniz..
    Yeni tayinim çıktı ve Tekirdağ Çerkezköyde ikamat ediyorum. Ancak Türkiye'nin her tarafına kargo ile gönderebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam,

uğraştırmadan tonerini kendim doldurabileceğim bir yazıcı arıyorum. Hp’nin neverstop yazıcısını gördüm toner doldurulabilir tanklı yazıcı diyor. Bilen bir arkadaş tavsiye verebilir mi? Yardımıncı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.