Şimdi Ara

VODAFONE 20 KONTÖRLÜ HAT NE KADAR PAHALI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
38.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar vodafone sanki çok iyi bi altyapısı kaliteli gibi sattığı 20 kantörlü hat 14.90 bu ne be bunlar türkiyeyi yemeye gelmişler

• Arkadaşım bu fiyatları belirleyen genelde Vodefone den çıkış fiyatları. İl içindeki Genel Merkez Bayiiler fiyatları belirleyip diğer bayilere gönderiyorlar. Kayseride 5 YTL den başlıyor Vodefone Hat 14,90 YTL ye kadar var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tksharmely

Arkadaşım bu fiyatları belirleyen genelde Vodefone den çıkış fiyatları. İl içindeki Genel Merkez Bayiiler fiyatları belirleyip diğer bayilere gönderiyorlar. Kayseride 5 YTL den başlıyor Vodefone Hat 14,90 YTL ye kadar var.

ne dediğini tam anlayamadım ama 14.90 20 kontörlü hattın resmi satış fiyatıdır bunun kar marjı ne kadar bayilere verilen prim ne kadar orası tam belli değil 4.99 ytl ise 0 kontörlü hattın bu aralar satış fiyatı 20 kontörlü kapalı hattın fiyatı pek oynamaz çünkü kapalı hattı kimse çok ucuza veremez 1 ytl indirimli satan olabilir ama açık hatlarda fiyatlar oynayabiliyor
  • Arkadaşlar inanmayan gider bakar
    Yer:Ankara - Sıhhıye
    20 Kontörlü Vodafone kapalı hat satış fiyatı 3 YTL

ayrıca ordaki bir büfe 100 kontörüde Vodafone shop dan daha ucuza 14.50 ye satıyor. Demekki isteyince oluyor.
  • Hayır açık hat değil Kapalı Hat. Hiç açık hat alınır mı olur mu arkadaşım öyle şey. Açık hattı adam neden satsın hem. Yasal olarak yasak bir şey bu. 0 Kontörlü değil 20 Kontörlü Vodefone Hat 4,99 YTL 100 Kontörlüsü de 14,99 YTL
  • quote:

Hayır açık hat değil Kapalı Hat. Hiç açık hat alınır mı olur mu arkadaşım öyle şey. Açık hattı adam neden satsın hem. Yasal olarak yasak bir şey bu. 0 Kontörlü değil 20 Kontörlü Vodefone Hat 4,99 YTL 100 Kontörlüsü de 14,99 YTL

bilmiyorum sen bu işi yaptınmı ama açık hattın yasal olmamasına rağmen fazla bir riski yok bu işi yapan her alt bayide fax cihazı olmadığı için satmak için genelde açık hattı tercih ediyorlar 4.99 ve 14.99 kapalı hat için iyi fiyat gerçekten
  • Açık Hattın Fazla bir riski yok demek. Açık Hat sizin adınızı kayıtlı olmaz. Üzerinde hiç bir hakkınız bulunmaz. Sorununuz olduğunda Müşteri Hizmetlerini aradığınızda çözüm alamazsınız.
    Şimdi soruyorum risk var mı yok mu
  • quote:

Açık Hattın Fazla bir riski yok demek. Açık Hat sizin adınızı kayıtlı olmaz. Üzerinde hiç bir hakkınız bulunmaz. Sorununuz olduğunda Müşteri Hizmetlerini aradığınızda çözüm alamazsınız.
    Şimdi soruyorum risk var mı yok mu

kardeş telsimi bilmem ama ben çok türkcell açık hat kullandım çünkü kontörden ucuza satılıyordu o zamanlar bu hattı kullanan biri zaten kalıcı olarak kullanmıyor çünkü bunlar kullan at hatlar kaybettiğinde zaten yenisini çıkaramıyorsun ayrıca sorunun olduğunda müşteri hizmetleri pek tabi yardımcı oluyor derdini iyi anlatırsan gerçi zaten süper şifre ile internet üzerinden halladebiliyorsun herşeyi o kadar açık hat kullanmama rağmen şuan elimdeki iki hatda vodafon ve türkcell açık hat değil tabiki üzerime kayıtlı açık hat sadece ucuz diye alınır ve lazım olduğu sürece kullanılır mesela şimdi avea 100 kontörlü açık hat 10 ytl ben bunu toptancıdan 7.5 ytl'ye alabilirim avea kullansam kontör yerine açık hat alırdım bilmem anlatabildimmi

• Neyse; Açık Hat ya da Kendi Adına Hat elbette kullanıcının tercihi. Konu şuanda Vodefone un ücreti. Kayseri Merkezde nereye giderseniz gidin tüm Telefoncuları dolaşın Kendi Adınıza 4.99YTL ye Vodefone Hat alabilirsiniz.
  • Bence artık sabit bir fiyatı olması lazım bu hatların nedir bu ya her yerde farklı ücret. Bende bir ara yapardım kullan at hat olayını. Üzerime açılmış 10 yakın Avea 5 e yakında Vodafone hat vardır çok rahat.

Bir ara hatırlarsanız Avea 100 Kontörlü hatlar 7 YTL idi, Kontörü ise o ara 12 YTL gibi birşeydi. Kontör almak gücüme gidiyordu
  • FİYATLARI BAYİLER DEĞİL GENEL MERKEZ STANDART OLARAK İSTANBULA GÖRE BELİRLİYOR HERHALDE
    AVEA 20 VE TÜRKCELL 20= 4,90 LİRA KONYADA.
  • Biz 0 kontörlü Vodafoneyi 5 e satıyoruz :) 2,5 a alınıyor ..

Türkcell 20 kontörlü 5 ytl ..

Vodafone kapalının fiyatıda aynı
  • bu hatlar boyle ucuz oluyor ama aldıktan sonra kontor yukleyince hat aktivasyon ucreti altında 50 kontorunuzu vs direk dusuyorlar...

en azından aveada oyleydi. otekileri bilmiyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: surfer

bu hatlar boyle ucuz oluyor ama aldıktan sonra kontor yukleyince hat aktivasyon ucreti altında 50 kontorunuzu vs direk dusuyorlar...

en azından aveada oyleydi. otekileri bilmiyorum..

vodafone için geçerli bir bilgi değildir bu
  • arkadaşlar hat alıcaklara bir önerim var
    0 kontörlü vodafone hat:5ytl
    100 kontörlü vodafone hat:20ytl zaten 100 kontör:16 ytl olduğuna göre hat size 4 ytl ye gelir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: çok geç

arkadaşlar hat alıcaklara bir önerim var
    100 kontörlü vodafone hat:20ytl zaten 100 kontör:16 ytl olduğuna göre hat size 4 ytl ye gelir.

100 kontörlü avea 7.5 ytl. hat size bedavaya gelir. +8 ytl kazanç sağlarsınız.

20 kontörlü turkcell 5 ytl.
    -20ye düştüğünüde hesap ederseniz yine hat bedavaya gelir. +kar bile edersiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilalalkan

quote:

Orjinalden alıntı: çok geç

arkadaşlar hat alıcaklara bir önerim var

100 kontörlü avea 7.5 ytl. hat size bedavaya gelir. +8 ytl kazanç sağlarsınız.

20 kontörlü turkcell 5 ytl.
    -20ye düştüğünüde hesap ederseniz yine hat bedavaya gelir. +kar bile edersiniz.

en mantıklısı avea :) hem kaliteli hem ucuz vodofone ve turkcell paragöz

• Ankarada 2ytl ıle 5 ytl arası vodafone hatlar
  • Ankara Ulus'ta dolmuş duraklarının kalktığı yerin birz ilerisindeki avea bayisinde hat 4 ytl, 20 kontörlü avea hat.
  • Selam öncelikle Vodafone hat 3.90 ytl kim ne derse desin inanmayan varsa alayim yolayim :) ciklet gibi her yerde satiliyor bazlarida bunu firsat bilip 1-2 fazla koyyuyor satiyor bize...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.