Şimdi Ara

Rapid-Share | Sıkça Sorular Sorular | - [ ANA KONU ] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.515
Cevap
8
Favori
589.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Expired Accounts are deleted after 14 days
  • quote:

Orjinalden alıntı: onrozcn

premium üyeliğim oldugu halde neden böle yapıo rapid anlamıyorum 4mbs bağlantım var, indirme yöneticileri ile indirme yaptıgımda indirdiğim ilk partın sonunda diğer parta gecmiyor ve sitesinede baglanmıyor, ama ie den direk download yapınca arka arkaya manuel olarak sorunsuz indirebiliorum, bunun nedeni ne olabilir ?

dostum buna benzer bi sorunu bende 2 gündür yaşıyorum bende dosyayı hiç indirmio sanki link kırıkmış gibi 12kb indiriyo
    sorunu çözemedim daha bende direk manuel olarak indirebiliyorum sorunu çözebildiysen bi yardımcı olsan??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssbrc

sanırım bu yeni çıktı.çok kötü oldu
    Expired Accounts are deleted after 14 days

30Gündü 14e mi düşmüş? 30 gün olayı uzun süredir vardı.
  • arkadaslar 1 yıllık uyelık bitti alım diyorum yurtdısı52euro turkıyeye yonlendırıyo fiyat 140 ytl oluyo nasıl iş bu
    yeni alan varmı nerden kaca aldınız acaba

tesekkurler
  • Turkiye bayisi biraz pahali ama destek konusunda cok iyiler. Ne kadar dikkat etsemde birkac defa uyeligim calindi 30 dk. icinde sifreyi sifirlayip yeniden gonderdiler. Anasiteden boyle hizli destek almak zor.

www.rapidpremiumtr.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: nofear72

arkadaslar 1 yıllık uyelık bitti alım diyorum yurtdısı52euro turkıyeye yonlendırıyo fiyat 140 ytl oluyo nasıl iş bu

tesekkurler

Paypal'la uzatın hesabınızı.

Türkiye bayileri iyice geçiriyorlar..
  • quote:

arkadaslar 1 yıllık uyelık bitti alım diyorum yurtdısı52euro turkıyeye yonlendırıyo fiyat 140 ytl oluyo nasıl iş bu

tesekkurler

İmzama bakabilirsiniz
  • tesekkurler bakıcam caresine
  • @tenahiz gerçekten çok büyük yardımlar yapıyor helal olsun satışları da uygun tesekkur etmek ıstıyorum
  • quote:

tesekkurler

Ben direk sitesinden alıyorum. 35 milyon fazla verilir mi hiç arkadaşım.

54.99£=100.69YTL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thsgroup -- 25 Eylül 2008; 4:01:42 >
  • crpytload bu programı buldum eme exe. ye tıklayınca programın logosu çıkıp servere bağlanıyor diyor ama 5 dk böle sürüğü sonra program kapanıyor sonr agene açılıyor aynı durum bi türlü çalışmadı bazı ları trojanlıymış eleinde sorunsuz şekilde bu programı kullanan nerden indirdiğini belirtebilirmi yada rapide upload edersede çok makbule geçer .teşekkürler
  • Solda windows simgesine tıkladığında rapid-share'a bağlanıp indirebiliyorsun.

http://cryptload.info/download/
  • SELAM ARKADAŞLAR ÖNCELIKLE. BEN FRANSADA YAŞIYORUM

RAPİD PREMİUM UYESİYİM FLASHGET ILE DOSYA INDIRDIGIMDE BIR SÜRE SONRA FLASHGET E EKLEDİGİM LİNKLER DURUYOR KENDİLİGİNDEN YANİ RAPİDTEN BİRŞEY İNDİRMİYOR SONRASINDA İSE TEKRAR DENİYORUM BU SEFER RAPİDE BAGLANMIYOR SİTEYE BİLE GİREMİYORUM MODZİLLADAN VEYA EXPLORER DEN GİRMEYİ DENİYORUM RAPİDE YİNE GİRMİYOR. ARADAN YARIM SAAT KADAR ZAMAN GEÇİYOR TEKRAR RAPİD SİTESİ AÇILIYOR BEN YİNE MODZİLLA FİREFOX UN FLASGOT YAMASIYLA ÖRNEGİN 20 PARTLIK BİR FİLMİ FLASHGET E AKTARIYORUM İLK 4 VEYA 5 PART SORUNSUZ İNİYOR SONRA YİNE KESİLİYOR BAGLANTIM İNDİRME YAPAMIYORUM YİNE NORMAL OLARAK EXPLORER DEN VEYA MODZİLLADAN RAPİDE GİRİS YAPMAK İSTİYORUM GİRMİYOR SAYFA GÖRÜNTÜLENMİYOR AMA RAPİD DIŞINDA İSTEDİGİM GİBİ GEZİNEBİLİYORUM İNTERNETTE YANİ BİR BELADIR NE DİR BU ANLAMADIM 20MB BAĞLANTIM VE GÜNLÜK 110 GB İNDİRME LİMİTİM VAR AMA HİÇBİRŞEY YAPAMIYORUM BU DERT YÜZÜNDEN BOŞA GİDİYOR... YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

• quote:

Orjinalden alıntı: onrozcn

premium üyeliğim oldugu halde neden böle yapıo rapid anlamıyorum 4mbs bağlantım var, indirme yöneticileri ile indirme yaptıgımda indirdiğim ilk partın sonunda diğer parta gecmiyor ve sitesinede baglanmıyor, ama ie den direk download yapınca arka arkaya manuel olarak sorunsuz indirebiliorum, bunun nedeni ne olabilir ?

Eğer flashget kullanıyorsan İlk önce flashgeti aç / dosya / Yeni dosya indirme ekle / açılan pencerede gelişmiş butonuna bas / Sunucuya oturum aç özelliğini işaretle / hemen altına kullanıcı adı - parolanı yaz (rapidden gelen şifreler) varsayılan olarak kaydet de. Bu işlemleri yaptıktan sonra sorunsuzca indirebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre-fr

SELAM ARKADAŞLAR ÖNCELIKLE. BEN FRANSADA YAŞIYORUM

RAPİD PREMİUM UYESİYİM FLASHGET ILE DOSYA INDIRDIGIMDE BIR SÜRE SONRA FLASHGET E EKLEDİGİM LİNKLER DURUYOR KENDİLİGİNDEN YANİ RAPİDTEN BİRŞEY İNDİRMİYOR SONRASINDA İSE TEKRAR DENİYORUM BU SEFER RAPİDE BAGLANMIYOR SİTEYE BİLE GİREMİYORUM MODZİLLADAN VEYA EXPLORER DEN GİRMEYİ DENİYORUM RAPİDE YİNE GİRMİYOR. ARADAN YARIM SAAT KADAR ZAMAN GEÇİYOR TEKRAR RAPİD SİTESİ AÇILIYOR BEN YİNE MODZİLLA FİREFOX UN FLASGOT YAMASIYLA ÖRNEGİN 20 PARTLIK BİR FİLMİ FLASHGET E AKTARIYORUM İLK 4 VEYA 5 PART SORUNSUZ İNİYOR SONRA YİNE KESİLİYOR BAGLANTIM İNDİRME YAPAMIYORUM YİNE NORMAL OLARAK EXPLORER DEN VEYA MODZİLLADAN RAPİDE GİRİS YAPMAK İSTİYORUM GİRMİYOR SAYFA GÖRÜNTÜLENMİYOR AMA RAPİD DIŞINDA İSTEDİGİM GİBİ GEZİNEBİLİYORUM İNTERNETTE YANİ BİR BELADIR NE DİR BU ANLAMADIM 20MB BAĞLANTIM VE GÜNLÜK 110 GB İNDİRME LİMİTİM VAR AMA HİÇBİRŞEY YAPAMIYORUM BU DERT YÜZÜNDEN BOŞA GİDİYOR... YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

Flashgetin devri gecti, son 1 ayda 3 ayri indirme yoneticisi denedim.

sonuclar

2Mbit Internet - Normal sartlarda download Hizii 245kbsdir

IDMAN (Internet Download Manager) >> 260-270kb ort.
    Orbit >> 240-250kb ort
    FlashGet >> 235-245kb ort

Denemeler ayni gun, ayni saat, ayni link icin teker teker yapilmistir
    IDMan interneti somuruyor, cok kasmiyor, down bitince pcyi kapatma ozelligi cok guzel.

Artik IDMAN`a gecme zamani geldi.

• IDM Rapidin indirme kotasini olumsuz etkiliyor. Hizin Tamamen kanal sayisi ile dogru orantili oldugunu saniyorum. FlashGet te de kanal sayisini 10 'a cikarirsaniz hiz konusunda IDM 'den farki kalmaz bence.

FlashGet menusunde Araclar/Varsayilan Indirme Ozellikleri penceresinde Anasiteden parca sayisi bolumunden ayarlanabiliyor. Ama dedigim gibi Indirme kotasini ciddi bir sekilde tuketiyor bu durum. Siz 1 indiriyorsunuz kotadan 3 gidiyor. Kota sorunu yasamamak icin kanal sayisini dusurmek lazim. O da hizi azaltiyor malesef.
  • quote:

Orjinalden alıntı: attenzione

IDM Rapidin indirme kotasini olumsuz etkiliyor. Hizin Tamamen kanal sayisi ile dogru orantili oldugunu saniyorum. FlashGet te de kanal sayisini 10 'a cikarirsaniz hiz konusunda IDM 'den farki kalmaz bence.

FlashGet menusunde Araclar/Varsayilan Indirme Ozellikleri penceresinde Anasiteden parca sayisi bolumunden ayarlanabiliyor. Ama dedigim gibi Indirme kotasini ciddi bir sekilde tuketiyor bu durum. Siz 1 indiriyorsunuz kotadan 3 gidiyor. Kota sorunu yasamamak icin kanal sayisini dusurmek lazim. O da hizi azaltiyor malesef.

RSPre hesabimi devamli kontrol ediyorum, 3 programda extra kotadan yiyor bunu sifira infirmenin yolu yok saniyorum ama azaltilabiliyor, bende gunde 10gb yerine 9gb indirsemde olur zaten gunde iki HD film cekiyorum oda 9kusr gb ediyor, bana yetiyor.

Hiz konusuna gelince cogu insan sanal oldugunu iddaa ediyor. Ben saat tuttum kronometre

sonuc6dk - 96mb tam olarak 2mbit internet ort 265kbs oluyor
    bu performansi IDman dan baskasi vermedi.

96 mb 6-7dk (IDMAN)
    96 mb 8-9dk (FGet)

Rapid uyeligimide devamli kontrol ediyorum, IDman en hizlisi suphesiz

• quote:

Orjinalden alıntı: kaplanmete

sonuclar

Orbit >> 240-250kb ort

IDMan interneti somuruyor, cok kasmiyor, down bitince pcyi kapatma ozelligi cok guzel.

2 Mbit internetin teorik hızı maksimum 256 kB/saniyedir. Bunu 2048 bölü 8 yaparak da bulmak mümkün.
    Yani saniyede 256kb'ın üzerini gösteren program "sallıyordur" diyebilirim.
    Bunu google'da kısa bir araştırma yaparak siz de teyit edebilirsiniz.
    Kaldı ki pratikte bu rakam daha da düşer, eğer Kablonet kullanıcısı iseniz 240-250 kb/s, ADSL kullanıyorsanız maksimum 230-235 kb/s ile indirebilirsiniz. Bu değerleri piyasadaki neredeyse tüm Download Managerlar'ı ve Usenete özel programlar olan NewsLeecher ve AltBinz'i yıllardır kullanarak ve KESİN olarak veriyorum, bana güveniniz tam olabilir.

Yanlış anlaşılmasın IDMAN, Flashget'ten yavaştır demiyorum ama değerler kesinlikle doğru değil. Belki atıyorum; 235e 225 IDMAN üstünlüğü olabilir ama 256'nın üzerindeki her değer (2Mbit internet için) programın saçmalamasıdır.
    Kısacası IDMAN eğer gerçekten 260-270kb indirdiğini söylüyorsa IDMAN'ı bırakmanın zamanı gelmiştir. Diğer programlarla rekabet edeceğim diye bizi aldatıyorlar mı ne

NOT: İlk çıktığı günden beri Flashget 1.71 kullanırım, özellikle 1.8 ve üstü yeni versiyonları Flashget'i çok amatör bir program yaptı gibime geliyor. Hele bir de Flashget 2 çıktı ki şimdilerde hiç sevimli gözükmüyor. Nette tesadüfen karşılaştığım yorumlarda da 1.7x versiyonların (1.71, 1.75 gibi) daha da sevildiği ve salık verildiğini gördüm. Program arayan arkadaşlara bir önerim olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 26 Eylül 2008; 1:49:24 >

• quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

quote:

sonuclar

Orbit >> 240-250kb ort

2 Mbit internetin teorik hızı maksimum 256 kB/saniyedir. Bunu 2048 bölü 8 yaparak da bulmak mümkün.
    Yani saniyede 256kb'ın üzerini gösteren program "sallıyordur" diyebilirim.
    Bunu internette kısa bir araştırma yaparak siz de teyit edebilirsiniz.
    Kaldı ki pratikte bu rakam daha da düşer, eğer Kablonet kullanıcısı iseniz 240-250 kb/s, ADSL kullanıyorsanız maksimum 230-235 kb/s ile indirebilirsiniz. Bu değerleri piyasadaki neredeyse tüm Download Managerlar'ı ve Usenete özel programlar olan NewsLeecher ve AltBinz'i yıllardır kullanarak ve KESİN olarak veriyorum, bana güveniniz tam olabilir.

Yanlış anlaşılmasın IDMAN, Flashget'ten yavaştır demiyorum ama değerler kesinlikle doğru değil. Belki atıyorum; 235e 225 IDMAN üstünlüğü olabilir ama 256'nın üzerindeki her değer (2Mbit internet için) programın saçmalamasıdır.
    Kısacası IDMAN eğer gerçekten 260-270kb indirdiğini söylüyorsa IDMAN'ı bırakmanın zamanı gelmiştir. Diğer programlarla rekabet edeceğim diye bizi aldatıyorlar mı ne

Ne kablo net kullaniorum, nede ADSL, ben Ingiltere`de yasiyorum
    Kendi capimda test ettigim sonuclari soyluyorum

96000kb/sn / 360 sn + 5sn (96mb / 6dk 5sn) = 263kb sn.

bu testi idmanin time counter ina gore degil elimde tuttugum saatin kurunometresine gore yaptim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moribito -- 26 Eylül 2008; 1:56:17 >

• quote:

Ne kablo net kullaniorum, nede ADSL, ben Ingiltere`de yasiyorum
    Kendi capimda test ettigim sonuclari soyluyorum

İşte test ettiğiniz programlar sizi yanıltıyor olabilir diyorum yazımın özünde ben de.
    Artık ya servis sağlayıcınız size 2Mbit'in üzerinde hizmet veriyor (belki adamlar olası hız kaybına karşı, bu 2Mbit ülkenin her yerine 2Mbit gitsin diye atıyorum 2.1Mbit veriyor da size 2Mbit paketiyle sunuyorlar bunu ki bir Batı Avrupa ülkesinin yapması mümkün, Türkiye de rüyanızda bile göremezsiniz)
    ya da dediğim gibi IDMAN efendi ben diğerlerinden daha hızlıyım diye tüm kullanıcılarını yanlış manipüle ediyor (ki bu da mümkün).

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.