Şimdi Ara

s750 hakkında yazılan çizilenler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba müzik yanında filmde de iyi olsun bi sistem istiyorum.s750 bunu için en uygunu diye düşündüm z5000 ün zaten biliniyor ki müzik performansı yetersiz bu durumda s750 nin müzik performansı ne kadar iyidir merak ediyorum tecrübesi olanlar yazarsa sevinirim.Bu ürün hakkında iyi ve kötü yorumlarda bulunan çok kullanıcı var hangi birine inanacağız

• s750 nin müzik rengi çok kalitelidir memnun kalırsın kardeş
  • kötü tarafından bahsedebilir misin şimdiye kadar gözlediklerinden
  • İki seti de dinle
  • quote:

Orjinalden alıntı: awareturkey

merhaba müzik yanında filmde de iyi olsun bi sistem istiyorum.s750 bunu için en uygunu diye düşündüm z5000 ün zaten biliniyor ki müzik performansı yetersiz bu durumda s750 nin müzik performansı ne kadar iyidir merak ediyorum tecrübesi olanlar yazarsa sevinirim.Bu ürün hakkında iyi ve kötü yorumlarda bulunan çok kullanıcı var hangi birine inanacağız

Z5500 ' ün müzik konusunda yetersiz oLdugunu kim iddaa ediyor?
    Ses kaLitesi kişiden kişiye değişir.Birtakım Z5500 antipatisi oLanLar yetersiz diyor...
    Ben Z5500 kuLLanıcısıyım ve son derece kaLiteLi buLuyorum ki daha üst düzey bir ses kartım oLsa
    sanırım cok cok daha iyi bir müzik performansı oLur... Müzik aLanında Z5500 ' ün yetersiz oLdugu kanısına karşıyım!

• Şahsen müzik konusunda her zaman megaworksu giga s750ye tercih etmişimdir.
  • 4 de 2 olumsuz 1 nötr 1 olumlu cevap
    sonuç:Olumsuza doğru gidiyor bakalım.Dinle diyenlere de demek istediğmi bu setelr i ses kartına bağlı bi şekilde nerde dinleyebiliriz acaba?
  • multimedia setler içinde beğendiğim bir settir ses rengi çok net ve berraktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lost54

quote:

merhaba müzik yanında filmde de iyi olsun bi sistem istiyorum.s750 bunu için en uygunu diye düşündüm z5000 ün zaten biliniyor ki müzik performansı yetersiz bu durumda s750 nin müzik performansı ne kadar iyidir merak ediyorum tecrübesi olanlar yazarsa sevinirim.Bu ürün hakkında iyi ve kötü yorumlarda bulunan çok kullanıcı var hangi birine inanacağız

Z5500 ' ün müzik konusunda yetersiz oLdugunu kim iddaa ediyor?
    Ses kaLitesi kişiden kişiye değişir.Birtakım Z5500 antipatisi oLanLar yetersiz diyor...
    Ben Z5500 kuLLanıcısıyım ve son derece kaLiteLi buLuyorum ki daha üst düzey bir ses kartım oLsa
    sanırım cok cok daha iyi bir müzik performansı oLur... Müzik aLanında Z5500 ' ün yetersiz oLdugu kanısına karşıyım!

Adı sinema sistemi ya ondan pek müzik yakıştırılamıyor sisteme tizleri eksik deniyor kalite bir connect ile elite pro yada asusta olabilir birleşince sistemi besleyince güzel ses ve tiz alınıyor diyoruz bu seferde o tizler yapay tiz deniliyor yani ne desek olmuyor teşhirde z5500 test etmeyle yada arkadaşımda kuzenimde var test ettim demeyle olmuyor ben günün her saati dinliyorum nerdeyse onboarda takıpta ilk izlenime kanmayın mercedese gaz koyarsan araba deviri düşük alır motor sağlamdır ama besleyemiyorsundur benzinle kullanan adam motorun hakkını veriyor demektir deviri standardı gb alır ama bundan sonra gazla kullanan adam mercedes kötü bende var audi al derse ben bu adama katılmam benzinle kullanmamış buda öle birşey sağlam bir ses kartı birde ince ayar bakalım z5500 nelere bedel o zaman hi-fi kurucaz uğraşılmıcak multimedialarla arkadaşlar ama durum neye müsaitse onu yapıyoruz bu durumda da klasman dışı ürünler ile karşılaştırmayalım ürünleri sözüm ortaya

• konu hiç uzamaya gerek yok bence tartışmaya dönmeden artık cevabımı aldım mx5021 alacağım.Aslında ben hem müzikte çok iyi hem de film performansı iyi bir set arıyordum aslında mx5021 müzik için ama çevresel ses almak için de s750 düşünmüştüm.Şimdi bazılarının s750 hakkında kötü değil de f/p oalrak olumlu düşünmemesi ya da z5500 e göre olumlu düşünmemesi beni kalitesi kanıtlanmış olan mx5021 e bir adım daha yaklaştırdı muhtemelen mx5021 alırım.
  • Hayırlısı olsun karar senin sadece ürünü yeterli donanımlar ile kullanmadan yorum yapılması direkt yargısal olur ne olursa olsun ne alırsan al en olumlu yada olumsuz yorum ürünün kullanıcısından gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedy35 -- 17 Ocak 2008; 0:47:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: speedy35

Adı sinema sistemi ya ondan pek müzik yakıştırılamıyor sisteme tizleri eksik deniyor kalite bir connect ile elite pro yada asusta olabilir birleşince sistemi besleyince güzel ses ve tiz alınıyor diyoruz bu seferde o tizler yapay tiz deniliyor yani ne desek olmuyor teşhirde z5500 test etmeyle yada arkadaşımda kuzenimde var test ettim demeyle olmuyor ben günün her saati dinliyorum nerdeyse onboarda takıpta ilk izlenime kanmayın mercedese gaz koyarsan araba deviri düşük alır motor sağlamdır ama besleyemiyorsundur benzinle kullanan adam motorun hakkını veriyor demektir deviri standardı gb alır ama bundan sonra gazla kullanan adam mercedes kötü bende var audi al derse ben bu adama katılmam benzinle kullanmamış buda öle birşey sağlam bir ses kartı birde ince ayar bakalım z5500 nelere bedel o zaman hi-fi kurucaz uğraşılmıcak multimedialarla arkadaşlar ama durum neye müsaitse onu yapıyoruz bu durumda da klasman dışı ürünler ile karşılaştırmayalım ürünleri sözüm ortaya

Aynen öyLe ama anLayan insana konusmak Lâzım.AnLamak istemeyene yada anLamayana ne kadar konuşşan faydasız...

quote:

konu hiç uzamaya gerek yok bence tartışmaya dönmeden artık cevabımı aldım mx5021 alacağım.Aslında ben hem müzikte çok iyi hem de film performansı iyi bir set arıyordum aslında mx5021 müzik için ama çevresel ses almak için de s750 düşünmüştüm.Şimdi bazılarının s750 hakkında kötü değil de f/p oalrak olumlu düşünmemesi ya da z5500 e göre olumlu düşünmemesi beni kalitesi kanıtlanmış olan mx5021 e bir adım daha yaklaştırdı muhtemelen mx5021 alırım.

Arkadasım kaLitesini kanıtLamıs oLan mx5021 diyorsun.KompLe forumu arastır bakaLım kaLitesini kanıtLamıs muLtimedya sistem
    oLarak en çok hangi sistem tavsiye ediLecek? Yada en cok hangi sistem ses getirmiş?

Ayrıca önce 7+1 sistem aLmayı düşüyordun.Şimdi birden 2+1 ALtec Lansing'e karar vermissin.7+1 ' den 2+1 ' e birden geçiş...
    Burasıda işin garip bir yanı ...

• quote:

Orjinalden alıntı: Lost54

quote:

Orjinalden alıntı: speedy35

Aynen öyLe ama anLayan insana konusmak Lâzım.AnLamak istemeyene yada anLamayana ne kadar konuşşan faydasız...

quote:

konu hiç uzamaya gerek yok bence tartışmaya dönmeden artık cevabımı aldım mx5021 alacağım.Aslında ben hem müzikte çok iyi hem de film performansı iyi bir set arıyordum aslında mx5021 müzik için ama çevresel ses almak için de s750 düşünmüştüm.Şimdi bazılarının s750 hakkında kötü değil de f/p oalrak olumlu düşünmemesi ya da z5500 e göre olumlu düşünmemesi beni kalitesi kanıtlanmış olan mx5021 e bir adım daha yaklaştırdı muhtemelen mx5021 alırım.

Arkadasım kaLitesini kanıtLamıs oLan mx5021 diyorsun.KompLe forumu arastır bakaLım kaLitesini kanıtLamıs muLtimedya sistem
    oLarak en çok hangi sistem tavsiye ediLecek? Yada en cok hangi sistem ses getirmiş?

Ayrıca önce 7+1 sistem aLmayı düşüyordun.Şimdi birden 2+1 ALtec Lansing'e karar vermissin.7+1 ' den 2+1 ' e birden geçiş...
    Burasıda işin garip bir yanı ...

arkadaşım belki dikkat ettiysen son bir iki haftadır forumda mx5021 almayı düşünüyordum yalnız bunun yanında film performansı da iyi olsu nderken 7.1 düşündüm ve s750 baktım ama annladım ki vereceğim para haketmiyor.Anlayacağın 2.1 den 7.1 e geçiş düşündüm bi anlık dediğinin tam tersi oldu garip bir tarafı da yok dolayısıyla.Bu arada müzik performansı olarak demek istedim ben mx5021 in z5500 den her donanımda daha iyi müzik performansı vereceğini garanti edemem ama yürekten inanıyorum bir yerde dinlemedim ama inanıyorum sadece ayrıca z5500 alsam çeyrek ses getirip dinlemem.
    saygılar.

• Tabi her fikre saygı ama z5500ü bir test et derim gözlemle deney arasında dağlar kadar fark var sen birde araya teori sokuyorsun sadece inanıyorum diyerek yani kesin bir kanı değil senin fikrindir ama dediğim gb bir dene bakalım çeyrek sese getirince neler oluyor
  • Sırf müzik için set almak istiyorsanız stereo set alın. Altec Lansing, Bose, Klipsch gibi markaların mükemmel stereo setleri var...
  • evet haklısın z5500 ü hiç bi şekilde dinlemedim yorum yapamam ama okudğum yorumlar üzerine değerlendirdim yanılabilirim z5500 cülere karşı tavrım yok ama yine de mx5021 in müzik performansı için daha iyi düşünüyorum çünkü bi kaç haftadır dikkatle inceledim seti forumlarda ve çok iyi yorumlar almış gerçekten ama z5500 ise daha çok film performansındna söz ettiriyor müzik performansı da iyi olabilir ama dediğim gibi işimi yine de garantiye almak istiyorum en azından aldıktan sonra keşke şunun yorumlarını dikkate alsaydım gibisinden bi soru aklımda kalmaz içim rahat olur ama bu 5500 ve 750 için o kadar yazılp çizilenler oldu ki karar vermek çok zor.

aslında bi gün bir aray gelinip 5500 ve 750 ile beraber bi kaç ciddi multimedia ürünü test edilip burda üyelerin bilgisine sunulmalı Ankara da toplanalım diye bi başlık vardı bi üyenin aslında böyle bişey mantıklı olu en azından ortak görüş üyelerin kafası karışmaz ama gönüllü lazım bu işe de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awareturkey -- 17 Ocak 2008; 1:04:00 >

• quote:

Sırf müzik için set almak istiyorsanız stereo set alın. Altec Lansing, Bose, Klipsch gibi markaların mükemmel stereo setleri var...

Bende bundan bahsediyorum bu şekilde stereo ürünleri multimediada ki ses sistemleri ile karşılaştırmak doğru olmaz multimediaların içinde bence en iyi ses kalitesine sahip z5500 ve s750 ben pcde müzik dinliorum arkadaş arada anfi yok ne yapcaz multimedis ses kartı o zaman multimediada ses performansı alıcaz forumda da z5500ün müzik kalitesi iyi değil diyor kardeşim high fidelitye göre tabi ii olmaz genel karşılaştırma yapılamaz multimedia ürünler içinde karşılaştıralım ürünleri zaten müzik kalitesi isteyen adam multimedia almasın tabi birde ben bass istiyorum o yüzden şu ürünün bassı için alıcam da olmaz stereo multimedia birbirine karıştı ne oldu bu durumda toplama bi set işte birde ürünün bassını alırsan ben inanmıyorum aldığın multimedianın uydularını da kullanmadığına sözüm ortaya düşünsel becerileri geliştirelim ona göre ne alıcağımıza karar verelim ürünler ve gruplar hakkında ona göre yorum yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedy35 -- 17 Ocak 2008; 1:07:35 >

• Hocam sen Lafın kısa ve özü istediğin sistemLeri bir git dinLe ondan sonra kararını ver en iyisi
    Sonra Z5500 aLırsın beLki sesi istediğin gibi değiLdir fLn o yüzden sen dinLe ve kararını sonra ver.SaygıLar...
  • @speedy
    1-)Hi fi alacak kadar bütçem yok
    2-)multimedia ile hifi nin karşılaştırılması kadar gülünç bişey olamaz sözüne katılmayan yoktur ama zaten karşılaştıranın da yorumunu dikkate almam
    3-)yardımların için sağol arkadaşım alacağımı aldım bu başlıktan fazlası ile ama burdan sonra beni dogru sese ulaştıracak belirrttiğim gibi yine kalbimin sesi neden dersen adamakıllı bu setlerin hepsini bir arada uzunca dinleyebileceğim bir yer yok anlaşılan dolayısıyla 1 sene kulağının alıştığı bir sistemi 10 dakka dinlediğin belki biraz daha iyi olan bir sisteme tercih edersin.
  • Sana söylenmedi zaten yorumlarımın hepsi ottaya yazılarımdan çıkarman lazımdı hi-fide al demiyorum hi-fi alacak paramız yoksa zaten multimedia sistem alıp ses kalitesine kötü dememeliyiz tabiy kide hi-fiye göre ses farklı olur onu geçtim bana z5500den ve s750den daha kuvvetli ses dinletsinler benim kararım başka olur...Tabi nasıl başka olur bana farkı yaşatması lazım 1 senedir dinlediğin sisteme bağlı z5500ü söylüyorum sana eğer aşağısı bir sistemse 1 senedir kullandığın alıştıysa kulaklıarın 10 dk değil 3 dk bile yeterli olur tercih etmende z5500ü dinledikten sonra yada s750 .Dostum ben microlabta kullandım x23üne varana silver crest pek bilinmez öğrencilik yıllarımda paramız yok iken :) evimize araba sistemide kurduk zamanında :) yani z5500ün bassı bitirdi olayı ve de tiz yok denen alette 2 yollu tweetr var hazır sistemde bu kadar soft ve temiz bass mükemmel bence o yüzden çoğu ürünü dinlediğim için ürünler hakkında yapılan yorumlara ortak olup ses kalitesi hakkında karar verebiliyorum güven sen bana senin de işin görülsün anmaç muhalefet değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedy35 -- 17 Ocak 2008; 1:26:35 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.