- x
msn mi çalmışlar nasıl alırım geri ?
12 Cevap6984 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3786 Mesaj
16 Ocak 2008; 19:52:21 

arkadaşlar msn mi çaldılar bana gıcık olan biri çaldı tahmin ediyorum ve bunu nasıl geri alabilirim. o adres benım için deyerli

bu konuda ban yardımcı olucak arkadaş varmı

--samsung s760 & s860 kullanıcırı buraya--

110 Mesaj
17 Ocak 2008; 10:31:02 

arkadasım
aslında msn calinmaz sen ilk kaydın sırasında verdigin gizli soruya cevap basit bir sey yazarsan herif te gelir gizli cevabını bulur sifreni sıfırlar yeni sifre belirler
bak gir belki gizli soru ve cevabı degistirmemiştir sende aynı taktigi uygularsın

ÖZKAN TİCARET
(Bilgisayar, Teknik Servis, Telefon, Uydu Sistemleri, WebDizayn, İnternet Hizmetleri, Danışmanlık, Anahtar Vs...)

314 Mesaj
17 Ocak 2008; 20:22:36 

benimde hacklendi 2 gün oluyor.açmıyoda hiç msnyi konuşamadık daha?enterasan olan format attım 1 saat sonra hacklendi?

Eski kullanıcı adı: labadab

3786 Mesaj
17 Ocak 2008; 20:25:51 

allahhala nerden cıkdı şimdi ne güzel msn adresim vardı tuh .başka secenek yok dimi geri almam için

314 Mesaj
17 Ocak 2008; 20:28:54 

sen konuştunmu çalanla? hem nasıl çalındı durduk yerdemi?trojan falan varmı pcde? bunları yazarmısın acil.

dostum sendede hata kodu veriyormu. bu ara 3-5 kişide daha rastladım buna.hack olmayabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labadab -- 17 Ocak 2008; 20:38:19 >

3786 Mesaj
18 Ocak 2008; 19:23:35 

pc de bişey yok du acılmıyordu msn sonra herkez diyoki çalınmış msn hem ben aöıyomusum öle diyolar ama ben açamıyomki başkası acıyor sanırım .

1881 Mesaj
19 Ocak 2008; 20:51:42 

microsofta ihbar edin yoksa hackleyen kişiye karşı yemleme tekniğini kullanın acaba siz yemlemedenmi böyle oldunuz

1st Galactic Empire
Imperial IT Officer

314 Mesaj
19 Ocak 2008; 22:23:30 

ne yemlemesi kardeş.format attım ondan sonra oldu

54 Mesaj
19 Ocak 2008; 22:54:02 

Öncelikle sistem saatini ve tarihini kontrol et. Eğer bunlar yanlışsa bağlanamayabiliyorsun ki eğer sadece senin bilgisayarda açılmıyorsa başka PC lerde acabiliyorsan sorun bu olabilir yada modem. anti virüs, internet sec. vs programlar olabilir.

Eğer çalındığını düşünüyorsan girdiğin şifre ve kullanıcı adından emin olduğun halede kullanıcı adı veya şifresi yanlış şeklinde uyarı alıyorsan support.live.com adresinde ingilizce olarak bir form doldurman gerek. Sana 16 tane soru sorulan bir mail gelecek. Onları doğru cvplayıp gonderisen yeni şifre belirleyebileceğin özel bir şifre sıfırlama linki ile msn hesabına erişebilirsin

Yürekler alınmaz pulla parayla
Kim yenmiş kaderi duayla !!!

2544 Mesaj
20 Ocak 2008; 1:09:55 

Mesela msni çalan kişinin bilgisayarını kullanma gibi bir şansın varsa bilgisayarına virüs yükle elemanın ne var ne yok bütün şifrelerini öğren

Eskiden alt komşum kardeşimin oyun hesabını çalmak için bizim bilgisayara yüklemişti yanlışlıkla banka hesaplarımızı bile öğrenicekti nerdeyse

:Fatih.Sultan.Mehmed:

314 Mesaj
20 Ocak 2008; 11:49:05 

çaldıysa niye açmıyo onuda anlamıyorum ya

ya ben şifreyi değiştirirken caplocks hatası yaptım yada başka bişey.hacke benzemiyo bu iş. çünkü yeni format atmıştım

314 Mesaj
22 Ocak 2008; 16:20:12 

kardeş şu konuya bak ben bu konu sayesinde tekrar aldım umarım sende alırsın

http://forum.donanimhaber.com/m_2615098/tm.htm

28 Mesaj
22 Ocak 2008; 22:58:52 

benimde başıma böle bişey gelmişti bi arkadaşımın msn sini patlatanlar benimkini de patlattı tabi ben daha önce verdiğim e posta adresine gönderttim adresi geri aldım bence sende böle patlatılmıyacak bir e mail adresi vermelisin diğer mailine..

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453