Şimdi Ara

## Galaxy'den Pasif Soğutmalı GeForce 8600GT ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Galaxy'den Pasif Soğutmalı GeForce 8600GT ##

Hazırladığı ekran kartıları ile son dönemde sık sık haber bültenlerimize konuk olan Galaxy, GeForce 8600GT tabanlı ve pasif soğutmalı ilk ekran kartını duyurdu. Isı iletim temelli pasif soğutma ünitesine sahip olan ekran kartının grafik işlemcisi 540MHz bellekleri ise 1400MHz'de çalışmakta. 256MB GDDR3 bellek sahibi olan ekran kartı üzerinde çift DVI ve HDTV destekli TV çıkışı da yer alıyor. Ürünün fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 16 Ocak 2008; 19:46:09 >

• haber için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 16 Ocak 2008; 19:47:44 >
  • Vay be...
  • Tam bir
  • 10 numara gereksiz...
  • Kesinlikle Gereksiz.Artık 8600 lerle uğraşmak Hata bence
  • vaybe bunda pervane yokmu
  • Ya şu dandik kartları pişirip pişirip önümüze sürmeseler olmazmı yawww
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldPunch

haber için teşekkürler.

çıkan her habere aynı yorumu yapıyorsun
  • Elde kalan çipleri boyayıp farklı bir ürünmüş gibi pompalamaya çalışıyorlar piyasaya. Palit ve MSI yüzünden hiçbiri istediği satış fiyatlarına ulaşamamış olmalı.
  • Millet gider mersine Galaxy gider tersine
  • yaa iyide herkesin çok hızlı grafik kartlarına ihtiyacı yok ki HTPC için uygun olabilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: iremmurat

quote:

Orjinalden alıntı: GoldPunch

haber için teşekkürler.

çıkan her habere aynı yorumu yapıyorsun

yorum bulamıyorum,yani en azından okuğuma değsin diye teşekkür ediyorum.Ama haberleri okuyorum yani.Yanlış anlamayın yani
  • Bu palit 8600gt sonic+ nın yanınad biraz ezik kalmış
  • o kadar metali boşa harçamışlar bi de ısı iletim borusu ramin üstünü kapatarak geçio_____az ortalasalarmışda ramlere bi pasif ortam sağlasalarmış daha şekik olurmuş
  • Çok geç çıkmış bi model, fiyatı uygun olursa belki...
  • Bunun yerine aşırı o/c li bir model yapsa çok daha mantıklı olurmuş. Bundan sonra 9600gt zamanı Ona yoğunlaşsın bari..
  • sessiz ve yavaş
  • olmaz bole sey yahu durup dururken! bunlarda nasil pazarlama-satis stratejisi var anlamadim! adamlar gurultuyu kesip pasif sogutu koymus ve gorun bakin fiyati aboooo seklinde olcak.
    bence gereksiz bir kart, performans acisindan daha etkili ve ucuza kart mutlaka bulunur, ama fan sesinden rahatsiz olanlar icin iyi bir uygulama! sanirim ilk olmalari az avantaj kazandirir, test sonuclarina da bakmak lazim oyle saglikli yorum yapilabilir! herseyin bir ilki var ama bakalim bu nasil ilk zaman gosterecek
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.