Şimdi Ara

OPEL ZAFİRACILAR (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
777
Cevap
15
Favori
138.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Farları nereden ve ne kadar aldın serviste değiştirdin herhalde ???

Özel serviste değiştirdim. İzmir 6. sanayi Almaç Opel de.. Fiyatıda 440 TL + 50 TL işçilik DEPO marka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdminAS -- 1 Temmuz 2015; 10:28:25 >
  • Çifti mi ???
  • historiyst_45 kullanıcısına yanıt
    Evet çifti
  • Meb76 M kullanıcısına yanıt
    Arıza ışığı mevzusu ne oldu hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burock3427 B kullanıcısına yanıt
    En son anlattığım bilgisayar ile sıfırlama sonrasında şimdilik bir sıkıntı yok (maşallah : ) ) ama tabii çözüm beni çok tatmin etmediği için hangi uygunsuz durumda tekrar patlayacak diye huzursuzum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meb76

En son anlattığım bilgisayar ile sıfırlama sonrasında şimdilik bir sıkıntı yok (maşallah : ) ) ama tabii çözüm beni çok tatmin etmediği için hangi uygunsuz durumda tekrar patlayacak diye huzursuzum.

Geçen hafta servisteyken Astra 1,6 CDTI motorlarda ilk başlarda çok fazla rejenerasyon sıkıntısı yaşandıktan sonra yapılan yazılım güncellemesi ile artık sorunun çözüldüğünü söylediler. Dediklerine göre eski yazılımda gizli temizlik dediğimiz işlemin kısa sürdüğü ve tam temizleme yapmadığı için sık sık temizlik yaptığını yeni yazılımda temizliğe girdiğinde daha uzun sürdüğünden filtreyi tam temizlediği için temizliğe girme sıklığının azaldığını söylediler. Bizim araçlara da bir güncelleme gelmesi ihtimal dahilinde bence.

• Sorun çok benziyor dilerim bize de gelir yeni yazılım hızlıca
    Geldi mi yeni paspaslarınız? sonuç nasıl acaba?
    Geldi geldi. Süper oldu. Mükemmel milimetrik uyuyor. Made in UK. Koku açısından tamamen nötr. Şiddetle tavsiye ederim.

OPEL ZAFİRACILAR

OPEL ZAFİRACILAR

OPEL ZAFİRACILAR

OPEL ZAFİRACILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burock3427 -- 9 Temmuz 2015; 18:09:55 >

çokta şık durmuş güle güle kullanın. bu arada paspasda yuvarlak perçin başı gibi birşey görünüyor zemine sabitleniyor mu yoksa, eğer öyleyse bir + puan daha.
    Tabiki ön iki taraf zemindeki kopçalara kopçalaniyor :)

süpermiş ciddi ciddi düşünsem iyi olacak : )
    Kenarlar hafif yüksek havuz pas pas gibi. Toz toprak Çamur kesinlikle tabana bulasamiyor. Arka orta tüneli de kapayan bir parçası da olsa kusursuz olacaktı. 148 TL.

Turuncu gündüz farlarini da düşünün ben bayıldım. Resmini atacağım hafta sonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burock3427 -- 11 Temmuz 2015; 13:02:47 >
    ok, bekliyorum fotoğrafları merakla.
  • quote:

ok, bekliyorum fotoğrafları merakla.

Resimde göründüğünden daha belirgin olduğunu belirteyim. Özellikle kapali havada veya akşamüstü daha düşük ışıkta.
     OPEL ZAFİRACILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burock3427 -- 11 Temmuz 2015; 13:01:05 >
    çok şık durmuş, ileride bende deneyebilirim.
    Bu arada bravo!? aracı temiz tutmayı başarıyorsunuz. Benim sıtkım sıyrıldı artık, ne zor bir renk miş bu siyah : )
  • quote:

çok şık durmuş, ileride bende deneyebilirim.
    Bu arada bravo!? aracı temiz tutmayı başarıyorsunuz. Benim sıtkım sıyrıldı artık, ne zor bir renk miş bu siyah : )

Genelde pis ama fotoyu yikama hemen sonrasi çektim. Ayrica wax cila attildi.

Bu arada dun 1200 km istanbul gaziantep yolunda 5 litre ortalama ile geldim. Pompa hesabi da 250 tl. Araç full yüklü otobanda 120-130 cruise bölünmüş yolda 110-120 ile. Hic trafiğe girmeden. Nasıl tüketim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burock3427 -- 12 Temmuz 2015; 19:06:12 >
    aslında hiç fena değil : ) bu arada klima açık mıydı?
    dönüşünüzde bu miktarın daha da düşmesi gerekiyor rakım farkında dolayı
    Klima toplam 13 saat yolculugun 5-6 saatinde acikti. Gece disarisi 17 derece filanken gerekmedigi icin kapali tuttum.

Aslinda 4.8 ortalamaya kadar dusurmustum ama toroslarda tekir yaylasi çıkışında cok uzun süre dik bir tırmanış var orada cruise 125 sabitleyip 6.viteste tirmandim ortalama 5.3 bile gördü o sırada sonra 5 ortalamata kadar inebildi

Dönüş başka güzergahtan olacak. 1100 km gaziantep - marmaris oradan izmir bir kaç gün kaldıktan sonra İstanbul. Toplamda 3300 km civarı bir tur olacak. Tüm seyahatin ortalamasını paylaşırim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burock3427 -- 13 Temmuz 2015; 0:19:18 >
    ok, iyi eğlenceler : )
    Uzun yolda çok rahat ve keyifli değil mi araç.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.