Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.059
Cevap
1.320
Favori
2.232.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=6BoESZbG9HU

bu videodaki karşılaştırma yardımcı olur umarım. nihayet bu hafta neato alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserk

https://www.youtube.com/watch?v=6BoESZbG9HU

bu videodaki karşılaştırma yardımcı olur umarım. nihayet bu hafta neato alıyorum

ben güçlenmelerini bekleyeceğim dyson gibi güçlüler çıkınca alacağım
  • Fakir Robert nasıldır acaba?
    Hiç bir yorum bulamadım bu model hakkında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ha bur arada galiba kıyasladığı robot irobot markayı gizlemiş dysonhttps://www.youtube.com/watch?v=0qo-ZXw2k-4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA9189F46 -- 8 Şubat 2015; 17:11:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2wicky

Fakir Robert nasıldır acaba?
    Hiç bir yorum bulamadım bu model hakkında

fiyatına baktımda fiyatı çok pahallı (fakir markası böyle pahallı ürünler çıkarmazdı )http://www.vatanbilgisayar.com/fakir-robert-robot-supurge.html
  • Son 6 senedir sadece akıllı robot işi yapan bir firma olarak Fakir Roberts için şunu söyleyebiliriz: Fakir, asla robot süpürge üretmiyor, bu iclebo firmasını fason ürünlerinden birisi, rebagde yapılmış ve Fakir markası basılmış. Üzücü tabii, çünkü bütün dünya zemin temizlik işinin robotlara doğru gittiğini görüyor - Dyson dahil - ancak ARGE masraflarına katlanmak yerine isimlerinin gücüne güvenerek dandik ürünleri piyasaya sürüyorlar.
    iClebo aynı robotu 230 dolara satıyor Avrupa'da, 14cm genişliğinde fırçası ve çok zayıf vakumu ile.

Bekleyin, Vatan bunu satamayınca yakında fiyatını 400 liraya düşürür.. :)

Gerçek anlamda temizlik yapan robotların fiyatları bellidir.
  • Merhaba,

o robot bir LG Hombot.
    Dyson, akıllı bir manevra ile piyasadaki 2 önemli markayı koymamış kendi reklamına doğal olarak.
    Bir Neato ile zaten kapışamazdı hız ve temizleme alanının büyüklüğü ile ancak en azından bir iRobot koyabilirdi.
    iRobot yan fırçası ile kiri tozu dağıtsa da ana fırça alanında çok daha düzgün bir emiş yapardı.

Dyson bu tip reklamlar söz konusu olunca normal elektrik süpürgelerinde de başarılıdır ama. Şimdi hepsinin etekleri tutuştu, bu sene sonundan itibaren 900W üzeri emiş gücü yasak AB'de.

O yüzden herkez bir telaş robot yaptırmaya çalışıyor. Düşen güçleri ile kim normal elektrik süpürgesi alır ki artık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Merhaba,

o robot bir LG Hombot.
    Dyson, akıllı bir manevra ile piyasadaki 2 önemli markayı koymamış kendi reklamına doğal olarak.
    Bir Neato ile zaten kapışamazdı hız ve temizleme alanının büyüklüğü ile ancak en azından bir iRobot koyabilirdi.
    iRobot yan fırçası ile kiri tozu dağıtsa da ana fırça alanında çok daha düzgün bir emiş yapardı.

Dyson bu tip reklamlar söz konusu olunca normal elektrik süpürgelerinde de başarılıdır ama. Şimdi hepsinin etekleri tutuştu, bu sene sonundan itibaren 900W üzeri emiş gücü yasak AB'de.

O yüzden herkez bir telaş robot yaptırmaya çalışıyor. Düşen güçleri ile kim normal elektrik süpürgesi alır ki artık?

Hımm anlaşıldı ama neato da olsa reklamına dyson ı koymazdı :)

• Benzer bir konuda yazdım, Botvac 85 gelene kadar dayanamayıp yarı fiyatından ucuza bir LG VR5942L alacak gibiyim. Ancak halı performansından endişeliyim. LG VR5942L'yi her odası farklı halı içeren bir evde kullanmak mümkün müdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

Benzer bir konuda yazdım, Botvac 85 gelene kadar dayanamayıp yarı fiyatından ucuza bir LG VR5942L alacak gibiyim. Ancak halı performansından endişeliyim. LG VR5942L'yi her odası farklı halı içeren bir evde kullanmak mümkün müdür?

Bence alma çok kötü lg modelleri mesela üstte videoda koydum dyson kıyaslamalı o videoya bak sonra kararın değişir

• quote:

Merhaba,
    Fiyatlarımız içinwww.hepsirobot.com sayfalarını incelemenizi rica ederim.
    Dövüz kuru nedeni ile önümüzdeki hafta bir ayarlama olacaktır, düşüş yönünde.
    Saygıalrımla,

Selamlar,

İlgili düşüş gerçekleşecek mi bu hafta? Birde Botvac 85 modeli kesin mart ayında stoklara girecek mi?

Teşekkürler
  • İlginize teşekkürler. Görünüyor ki Botvac 85'in stoklara girmesini bekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

İlginize teşekkürler. Görünüyor ki Botvac 85'in stoklara girmesini bekleyeceğim.

Sorun değil :)

• İş yoğunluğu vb derken salı günü elime geçene Botvac 70e yi ancak bugün ilk kez çalıştırdım.
    Çarşamba günü temizlikçim evi köşe bucak temizlemişti ama botvac'ın topladığı toz ve tüylere (evde kedi var bu arada) hayret ettim acıkçası.

Banyodaki uzun tüylü paspasa takılmak dışında sorunsuzca evi dolaşıp süpürdü. O paspası da özellikle kaldırmadım sonucu merak ettiğim için. Alet beni "sağ tekerleğim sıkıştı kurtarın" falan diye kibarca uyardı :) işi bittikten sonra şarj istasyonuna ulaşamadan 20 cm kala pili bitti malesef :)

İlk izlenim olarak çok iyi iş çıkardığını düşünüyorum. Eğer çabuk bozulmayan bir cihaz ise (çabuk bozulursa üzülürüm çünkü pahalı cihazlar bunlar) süper büyük rahatlık olduğunu düşünüyorum. Hele evcil hayvanı olanlar için 10 numara. Bir sorun yaşarsam yine buradan size bilgi veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2wicky -- 13 Şubat 2015; 19:41:46 >

• 2wicky kullanıcısına yanıt
    Sayın 2wicky,

Yeni Botvac 70 robotunuzu iyi günlerde kullanınız.
    Piyasaya verdiğimizden bu yana hiç arıza yaşamadık, bu da yaklaşık bin adet robotta ciddi bir sorun olmaması demeye geliyor, inanıyoruz ki sizde de ciddi bir arıza olmayacak.
    Normal aşınan kısımların değişim ve bakımı yapıldığında, yani 3-4 ayda bir filtre değişimi ve kullanım sıklığına göre haftada bir fırça bakımı yapılırsa size uzun yıllar hizmet edecek bir robot satın almış durumdasınız.
    Her zaman olduğu gibi, tüm soru ve sorunlarınız için bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
    Saygılarımızla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 14 Şubat 2015; 16:53:24 >
  • http://www.ajans34.com/m/news.php?id=497460 Ahahaha

• quote:

Sayın 2wicky,

Yeni Botvac 70 robotunuzu iyi günlerde kullanınız.
    Piyasaya verdiğimizden bu yana hiç arıza yaşamadık, bu da yaklaşık bin adet robotta ciddi bir sorun olmaması demeye geliyor, inanıyoruz ki sizde de ciddi bir arıza olmayacak.
    Normal aşınan kısımların değişim ve bakımı yapıldığında, yani 3-4 ayda bir filtre değişimi ve kullanım sıklığına göre haftada bir fırça bakımı yapılırsa size uzun yıllar hizmet edecek bir robot satın almış durumdasınız.
    Her zaman olduğu gibi, tüm soru ve sorunlarınız için bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
    Saygılarımızla,

Teşekkürler

• sizin yeriniz sanirim ankarada mi ? istanbulda subeniz vs yok degil mi ?
  • Merhaba,

Merkezimiz Ankara'dadır.
    İstanbul'da yetkili satıcımız bulunmaktadır. Detaylarımızı hepsirobot.com sayfalarında bulabilirsiniz.
    İlginize teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.