Şimdi Ara

DTS & Dolby Digital Ses Testleri lazim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba DOnanimhaber, ben DTS ve DOlby digital ses testleri ariyorum boyle videolu veya videosuz olarak...

baya aradim ama bir link'e ulasamadim..

yardimlarinizi bekliyorum tskler

• Bu sıra baya arayan var ama boyutları yüksek olduğu için paylaşım biraz sor olmakta ama bulabilirsen gerçi hep tavsiye ediyorum BT - This Binary Universe DVDnin hazırladığı dts video clipleri var tek dvdde kota sorunun yoksa onu araştırabilirsin/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedy35 -- 15 Ocak 2008; 22:33:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: speedy35

Bu sıra baya arayan var ama boyutları yüksek olduğu için paylaşım biraz sor olmakta ama bulabilirsen gerçi hep tavsiye ediyorum BT - This Binary Universe DVDnin hazırladığı dts video clipleri var tek dvdde kota sorunun yoksa onu araştırabilirsin/

isterse 50 gb olsun yine indiririm :)
    tessekkurler arkadasim, torrent lerde arastiriyorum

Edit: 10 saniyede buldum cok tskler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytacFx -- 15 Ocak 2008; 23:35:47 >
  • tessekkurlerrrr
  • Ankaradaysanız vereyim dicektim teee yurt dışındaymışsınız :)
  • evet malesef sorun degil ama, sayene saten Gamer aldim ya gam yemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: aytacfx

quote:

Bu sıra baya arayan var ama boyutları yüksek olduğu için paylaşım biraz sor olmakta ama bulabilirsen gerçi hep tavsiye ediyorum BT - This Binary Universe DVDnin hazırladığı dts video clipleri var tek dvdde kota sorunun yoksa onu araştırabilirsin/

OO güzel o zaman keyfini çıkar güzel videolar garantisini veririm Binary Universe nede olsa
  • http://www.demo-world.eu/trailers/ adresini kesinlikle tavsiye ederim çok güzel trailerlar indirdim... Özellikle "Dolby Trailers" içindeki "Orchestra" dosyasına dikkatini çekiyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aytacfx

quote:

aytacfx dostum bu videoyu speedy35 çok meth ediyordu :) BuLdugun Linki benimLede payLasabiLirmisin?
    Bende indirmeyi cok istiyorum fakat hicbir yerde Link buLamadım.Torrent,rapid vs.. farketmez payLaş yeter
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.