Şimdi Ara

SA-WM200 vs SA-WD100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir şey diyeceğim ama uymaz şimdilik. esas dinledin mi? ve ne kadar bu ikisi?
  • dinleyemedım .. wd100 olan 150 ytl wm200 olan 160 ytl hocam.. ilgin için tekrar teşşekürler..

buarada soyle abicim istediğin uysun uymasın =) benim elimde technics anfi ve 5 adet technics hoperlor var bi tane woofer eklemek ıstıyorum ama max max 200 ytl olmak sartıyla ..
  • wm200 tabiki

bu arada nereden buldun wm200 ü 160ytl ye?
  • forumdan bi arkadaş forumdan mesaj attı .. o arkadaş satıyor..
  • yaa bence hic dusunme ve sakın alma.ben sa w2500 modelini netten almıstım.elime gecip aksam kurduktan sonra hemen mus. hizmetlerini arayıp iade edecegimi sooledim.bence acele edip ucuz birsey alacagına bekle saglam birsey al.
  • ya burak bey acıkçası fazla profosyonel bişi istemiyorum.. çünkü fiyatlar uçuyor anında.. zaten odam 10 metre kare birşey. salon için deil o kadar mı kötü ses olarak
  • ufak oda için wm-200 yeterli. 20cm woofer ı ile güzelde ses verir. o fiyata daha iyisi zor. işin aslı sa-wd100 wm200 den kalkite olarak daha yüksek. ama sesi hoşuna gider mi orası mechul. ben wd200 hep merak ederdim hiç gelmedi Türkiye ye.
    sorduklarından ikisi de işine yarar.
    technics setin modellerini bir yaz bakalım bu arada hoparlör hoperlor değil!
  • Bende de SAWM 200 var daha güçlü bir şey istediğimden satmayı düşünüyorum. SAWM 200 düşenen varsa yardımcı olmak isterim.
  • eger 10 m2 gibi kucuk bir alanda kullanıcaksan isini gorur tabi.bir de senin beklentilerinle alakalı.bakırkoy capacity electro world de w 2500 vardı oradan dinleyip fikir sahibi olabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.