Şimdi Ara

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR SİZDEN ACİL PROGRAMSIZ ŞİRKETTEKİ BİLGİSAYARLARIN İNTERNETİNİ KAPATMAK İSTİYORUM BUNU NASIL YAPABİLİRİM??? GENE TABİ BAĞLANTISI OLUCAK AMA 3 BİLGİSYARDAN 2'SİNİN İNTERNETİNİ KAPATMALIYIM
    TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GamerBaki -- 14 Ocak 2008; 15:07:25 >

• tam anliyamadim sorunu biraz daha acarsan seve seve yardimci olmaya calisirim...sirketteki ana bilgisayarda degilsin anladigim kadariyla sadece ag paylasimi alan bir bilgisayarin basindan bu bahsetigini yapabilmek zor bir is belkide yapilamaz ama arastirirsak bulabiliriz programlar yardimiyla vs.. tabi bu biraz ilegal olacak bi cozum...ana bilgisayardan yapabilirsin yoksa bu ayarlari...
  • yok benden zaten müdür istiyor :)
    internet explorer'dan yapılıyor die duydum
    illaki başka bilgisayardan deil onların bilgisayarına girip kapatıcam
  • eğer kullanıcılar sınırlı ve admin girişi varsa ağ geçidini boş bırak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atasoykcomputer -- 14 Ocak 2008; 16:54:49 >
  • sınırlı deil arkadaşım başka alternatif yol varmı??
  • UP

ARKADAŞLAR GERÇEKTEN ÖĞRENMEM LAZIM HLA NET BIR CEVAP YOKMU BILEN BIR ARKADAS YARDIM EDEBILIRSE SEVINIRIM
  • Hepsini ana makinada toplaman lazim baska turlu hem agi kullanican hem internet nasil olmuycak onu bilmiyorum otamatik kullanir zaten kendisi tabi sizi duzenide gormek lazim burdan atip tutmasi kolay olurda senin isine yararmi bilemiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.