Şimdi Ara

Navia Navigasyon Sistemleri Nedir Ne Değildir??? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
884
Cevap
3
Favori
99.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sdonduran

erolkan igonun yeni haritası 2007_10_071127 olan mı? bi fark var mı eski 2007-10 ile?

dun bıraz denedım..yollar ve arasokaklar daha guncel olmus...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nöbetçi_Navia

güncelleme hazırdır. sayfaya tam olarak yarın yüklenebilir... ama size ufak bir ipucu aşağıda. bolu dan bir arkadaşımız vardı onun için datadan fotoyu koyuyorum....

Navia Navigasyon Sistemleri Nedir Ne Değildir???

nobetçi navıa arkadasım harıta ne zaman yuklenecek acaba??bırazonce gene baktım navıa nın sıtesıne bır hareket yoktu...
  • ben kullanmaya başladım. bayağı geniş güncelleme olmuş haritada. siteye daha ekleyememişler ama koyacaklarmış.

bi de igo kullanıp ikide bir navia güncelleme yok mu diyen arkadaş da ilginç doğrusu...
  • herkese gunaydın .guncelleme icin az kaldı sabırlı olalım.mumkun olabildigince guncel bir harita icin gec kaldıgını soylediler.naviacılar bekleyelim..
  • nobetci_navia ya teşekkürler.
    harita güncellemeyi beklemedeyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gecce_yolcusu

ben kullanmaya başladım. bayağı geniş güncelleme olmuş haritada. siteye daha ekleyememişler ama koyacaklarmış.

bi de igo kullanıp ikide bir navia güncelleme yok mu diyen arkadaş da ilginç doğrusu...

gecce_yolcusu,

yeni güncellenmiş haritayı nereden buldun ?
  • Avrupa Paketi fiyatı rica edebilir miyim?

Teşekkürler?
  • sanırım link calısmıyor...
  • ufak bir düzeltme ,

http://globtekftp.com/navia_pnd

ve

internet explorerda açınız lütfen

quote:

arkadaşlar sitemize koyma işi sitede yapılan bazı değişikliklerden dolayı biraz gecikec idi. bu sebeplewww.navia.com.tr den önce donanımhaber navia forumuna koyuyorum datayı. yani heryerden önce navia v2 haritası donanımhaberde.

donanımhaberden reklam parası alayım bari

http://globtekftp.com/NAVIA_pnd
    username:NAVIA_fan
    password:navia17042008

kullanarak datayı indirebilirsiniz.

sonra zip dosya içindeki TUR dosyasını mevcut sdkartınızın içindeki Navia/maps klasörünün altına atın. faat önceki maps/TUR dosyasını silmeyi unutmayın...

hadi kolay gele

bu arada Onur bey arkadaşımız olur ona datayı elden vermiştim. Onur Bey -gecce_yolcusu- isim açıkladım ama mahsuru yoktur umarım....

• tesekkurler indiriyorum...buarada seyahat iyi gecmiştir umarım
  • lınk çalışımıyor herhalde arkadaslar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gecce_yolcusu

ben kullanmaya başladım. bayağı geniş güncelleme olmuş haritada. siteye daha ekleyememişler ama koyacaklarmış.

arkadasım navıanın guncelı olmadıgı ıcın ıkıde bır ıgo dıyorum.navıanın güncelını olduktan sonra neden ıgo kullanayımkıı..
  • arkadaslar verılen lınke gırdıgımde cıkan uyarı su;

Authorization Required
    This server could not verify that you are authorized to access the document requested. Either you supplied the wrong credentials (e.g., bad password), or your browser doesn't understand how to supply the credentials required.
  • duzeltme yapılmıstı ben girdim ve indirdim...explorer da..iyi aksamlar
    quote:

ufak bir düzeltme ,

http://globtekftp.com/navia_pnd

ve

internet explorerda açınız lütfen

quote:

arkadaşlar sitemize koyma işi sitede yapılan bazı değişikliklerden dolayı biraz gecikec idi. bu sebeplewww.navia.com.tr den önce donanımhaber navia forumuna koyuyorum datayı. yani heryerden önce navia v2 haritası donanımhaberde.

sonra zip dosya içindeki TUR dosyasını mevcut sdkartınızın içindeki Navia/maps klasörünün altına atın. faat önceki maps/TUR dosyasını silmeyi unutmayın...

hadi kolay gele

bu arada Onur bey arkadaşımız olur ona datayı elden vermiştim. Onur Bey -gecce_yolcusu- isim açıkladım ama mahsuru yoktur umarım....

• evet bıraz once harıatyı ındırdım..tesekkurler...
  • yukledim bakalım yarın bazı yol hataları vardı duzelmismi belli olacak tesekkurler Nöbetci_navia
  • şimdi yüklüyorum umarım eksikler giderilmiş veni kavşaklar haritaya eklenmiştir
  • quote:

Orjinalden alıntı: _crash_

Avrupa Paketi fiyatı rica edebilir miyim?

Teşekkürler?

Müşteri hizmetlerini telefonla aradığımda bana söylenen fiyat 170 YTL idi.

Öncelikle iki adet SD edinip birine navia ikincisine ise avrupa haritası içerikli igo yüklemenizi tavsiye ederim.
    Pek ayrıntılı olmasada Avrupada iller, kasabalar arası yolculuklar için işinizi göreceğine inanıyorum.
  • Sn. nöbetçi_navia ve sevgili arkadaşlar,

Önemli yerleri ararken şöyle ciddi bir sıkıntıyla karşılaşıyorum; Örnek vermek gerekirse, Kadıköy / İst. seçiyorum, ondan sonra yemek / içmek, ve hepsi seçeneğini tıklıyorum. Açılan ekrandanda aramak istediğim yerin ismini giriyorum. Fakat bazı yerler bu arama bölümünde bulunmamasına rağmen (büyük harf / küçük harfte denedim), diğer spesifik başlıklara girdiğimde (cafe / et kepap / restoran / balık v.b) hepsi seçeneği altında arayıpta bulamadığım yerlerin buralarda kayıtlı olduğunu görüyorum. Mesela Divan Pub. "Hepsi" bölümünü seçip, Divan Pub (div, Div, DIV, vb. kombinasyonlar denedim) yazınca kesinlikle bulmuyor ama Cafe bölümünün altında Divan Pub mevcut. Aynı şey Jumbo Kafeterya içinde geçerli. Hepsi seçeneğinden aratınca çıkmıyor ama restoranların altında kayıtlı. Bu şans eseri kullanım sırasında bulduklarım eminim örnekler çoğalabilir. Merak ettiğim bu durum sadece benden mi kaynakli yoksa diğer kullanıcılarda da aynı problem varmı ? Ayrıca spesifik başlıklar (cafe / restoran / akaryakıt ist. vb) altındaki listelemeler harf sırasına dizili olsa biz kullanıcılara çok faydalı olur..mesela kadıköy için restoran listesi 82 sayfa, A harfi ile başlayan bazı restoranlar son sayfalarda sonda olması gerekenler en başta oldukça karmaşık..

Umarım bir update ile en kısa sürede bu problem düzelir. Herkese kolay gelsin.

quote:

hadi kolay gele

• merhaba bu sabah yeni harita datası ile yola cıktım.bazı ufak tefek degisikler gordum.tabiki haftasonu eksik gordugum yolları deneyecegim ozaman daha saglıklı bir yorum yapmıs olabilir.buarada poi lerde benim bulundugum bolgede ciddi bir gelisme olmus.(ist)..iyi sabahlar
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.