Şimdi Ara

Büyük Torrent Sitelerinin Herhangi Birisinden Invite Acil LAzım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok acil torrent üyeliği lazım.file.list,t.bytes,revo vs. gibi kaliteli bir siteden davetiyesi olan varsa çok çok sevinirim.Ratio sorunu yaşatmayıp davetiye yollayanı da sıkıntıya sokmayacağımdan emin olabilirsiniz.Şimdiden sağolun...
    vazokonsraktifatilimgac@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _botturgec_ -- 14 Ocak 2008; 17:21:59 >

• keske forumu takip edipte sadece biraz ustundeki 2 konuyu gorseydin yeni konular acip forumu kirletmezdin herhalde arkadsim...bu kadar davetiye yolluyan ilgili arkadas varken boyle bi talebin icin forum acman cok abuk olmus lutfen biraz dikkat...
  • Sende biraz dikkat etsen görürdün neden açtığımı, biraz üstteki konuda revo için başlık vardı ama üye alım saatleri belli ve şuan kapalı...Dikkat etsen farkederdin...Ben durumum acil demiştim bu yüzden konu açtım.Yerli torrent sitelerinden bahsediyorsan onların bi çoğuna üyeliğim var fakat benim istediğim dünya çağında ki sitelerden birisinden hesap bulabilmek.
    Yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen...
  • yok hayir boyle mesajlara yanit atarken ozellikle dikkat ederim bahsedigin olay revo basliginda dile getirilmis bende revo icin biseyler yazdim bende beklemedeyim takip ediyorum...peki ben baslik actim mi hayir neden forum kirliligi olmamasi icin...ordaki bekleyen arkadaslar 7-8 tane var ki yazilari okuyup yanitlamayan arkadaslarida sayarsak bu sayi cok daha artar...bunlarin hepsinin ayri olarak ACIL HELP Miii plx seklınde yeni konular acmalari ne kadar kirlilik yaratir degil mi
  • "Acil help mi" diye konuşan öküzlerden değilim...Ayrıca moderatör yada forum görevlisi değilsin sanırım bu uyarma isteğin neden ? .Başlıkta bir hata olduğunu hiç hiç düşünmüyorum.Revo başlığı revolution sitesinden üye alımı açılmış olması hakkında bir duyuru.Ben daha genel bir istekte bulundum.Uzatmasanda benim yardım isteğim boşa gitmese...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.