Şimdi Ara

sony dav-dz530 mu, philips hts335w mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    800 ytlye kadar ev sinema paketi bütçem var ancak nasıl bir ürün seçmeliyim bilmiyorum. Düşündüğüm 3 ürün var ancak aralarında nasıl bir fark var kavrayamadım.

philips hts335w hepsiburada fiyatı 549 ytl
    philips hts3357 599 ytl
    sony dav-dz530

1. ürünün 2 hoparlörü kablosuz. Randımansız olmasından korkuyorum. Hangisini önerirsiniz veya sizin önerebileceğiniz bir ürün var mı?

• Bir PHILIPS kullanıcısı olarak şu anda SONY i öneririm.
  • arkadaslar merhaba,
    benim de benzer bir sorum olacakti.
    philips hts3357 veya wireless kablosuz philips hts335W modeli ev sinema sistemi almaya karar verdim.

arka buyuk kolonlarin kablosuz olmasi nedeniyle philips hts335W modelini secmek istiyorum.
    hts335W alirsam wireless baglanti yuzunden sorun yasayabilir miyim?yani hts335W modelinde 2 buyuk kolon arasindaki kablosuz erisim FM vericisi ile oluyormus galiba.
    evin icinde cep telefonunun calmasi veya cevredeki diger radyo sinyalleri veya wireless ADSL sinayalleri sebebi ile hts335W modeli calisirken bir cizirti olusup olusmayacagini merak ediyorum?

bir de kolonlar FM vericisini gormezlerse ses de kalite dusuklugu olur mu acaba bu konu hakkindaki yorumlarinizi rica ediyorum

yani kisacasi, hts3357 yerine hts335W almamizin ne gibi avantaji veya dezavantajlari olur?

yorumlarinizi icin simdiden tesekkur ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tabure

Merhaba arkadaşlar.
    800 ytlye kadar ev sinema paketi bütçem var ancak nasıl bir ürün seçmeliyim bilmiyorum. Düşündüğüm 3 ürün var ancak aralarında nasıl bir fark var kavrayamadım.

philips hts335w hepsiburada fiyatı 549 ytl
    philips hts3357 599 ytl
    sony dav-dz530

1. ürünün 2 hoparlörü kablosuz. Randımansız olmasından korkuyorum. Hangisini önerirsiniz veya sizin önerebileceğiniz bir ürün var mı?

dav-dz önermem philips olabilir philipsin tizlerini çok beğeniyorum ama bassları çok sewmedim sonydede o kadar bass yok yani z5500 gibi yada ht502sh gibi bass bekleme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.