Şimdi Ara

Modem port açma,cs 1.6 sorularım var??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Modem port açma,cs 1.6 sorularım var??
    Modem bu markası ZooM.
    Counter strike için port açacağım fakat benim bilgisayarı açıp interneti her açtığımda IP adresim değişiyor yani sabit kalmıyor..? Bu sorunu nasıl düzeltebilirim..? Port açmasamda her dedicated server kurduğumda IP adresi değişiyor ve bu bana sorun yaratıyor..Şimdiden teşekkürler..

• uP..!!
  • server kurmak için ipnin sabit olması gerekiyor.Standart bir telekom kullanıcısı olduğun için ip dinamiktir yani modemi her açıp kapandığında değişir.İp sabitlemenin yolu telekomdan her ay 2-3 lira fazladan vererek statik ip almaktır.Böylece sabit bir ip ye sahip olursun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kamilinsan

server kurmak için ipnin sabit olması gerekiyor.Standart bir telekom kullanıcısı olduğun için ip dinamiktir yani modemi her açıp kapandığında değişir.İp sabitlemenin yolu telekomdan her ay 2-3 lira fazladan vererek statik ip almaktır.Böylece sabit bir ip ye sahip olursun.

Ben server kurabiliyorum..Ama seninde dediğin gibi sabit olmuyor..Teşekkürler..
  • dedicated server programıyla kuruosan 1-2 sorum olcak pm atarmısın ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kamilinsan

server kurmak için ipnin sabit olması gerekiyor.Standart bir telekom kullanıcısı olduğun için ip dinamiktir yani modemi her açıp kapandığında değişir.İp sabitlemenin yolu telekomdan her ay 2-3 lira fazladan vererek statik ip almaktır.Böylece sabit bir ip ye sahip olursun.

Ben emuleturk.com'dan Sabit ip alma yeri buldum sen paralı dedin anlamadım yaf..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.