TeamViewer Guide(uzaktan yönetim)
48 Cevap24934 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

249 Mesaj
12 Ocak 2008; 4:01:42 

Teamviewer(http://www.teamviewer.com)
Download(1,04 MB)

Öncelikle teamviewer programı 3 farklı modda çalışıyor, "remote support" uzaktan destek, "presentation" sunum, "File transfer" dosya transferi.
Teamviewer programıyla internet veya ağ üzerinden bilgisyar yönetimi diğer programlara göre çok daha basit. Modemde port yönlendirme veya bağlanağınız bilgisyarın ip'sini bilmenize gerek yok çünkü programı kurduğunuzda bilgisayara bir id numarası otomatik veriliyor ve id numarası sabit kalıyor.

1.04MB'lık kurulum dosyasını indirdikten sonra kuruluma geçiyoruz.

Kurulum sırasında programı bilgisayara kurmak ister misiniz yoksa kurulum olmadan çalıştıracak mısınız diye soruyor, kurmadan bir bilgisayara bağlanabilirsiniz veya başka biri size bağlanabilir.

Kurulum sırasında size programın windows açılışında açılıp açılmayacağı soruluyor eğer bunu işaretlerseniz programa sabit bir şifre gireniz gerekiyor. İşaretlemeyip kurulumu bitirirseniz her program açıldığında kendisi 4 karakterlik bir şifre üretecektir.

Program kurulduktan sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran geliyor.
ID: bize atanmış olan numara, dışarıdan bağlanırken bu numaraya bağlantı kurulacak
Password: her program açıldığında rastgele 4 karakterden oluşan bir şifre alıyoruz. Dışarıdan bağlanırken bu şifre girilecek. Eğer ayarlardan sabit bir şifre atanırsa burada "Predefined" yazıyor.

-Sağda ID yazan bölüme bağlanmak istediğiniz bilgisayarın ID numarasını yazıyoruz.
-altında "remote support/uzaktan yönetim", "presentation/sunum", "file transfer/dosya transferi" seçeneklerinden birini seçiyoruz.
-"Connect to partner" butonuna basıp şifre sormasını bekliyoruz.
-Bağlandığınız bilgisayarda ayarlardan şifre tanımlandıysa o şifreyi, tanımlanmadıysa karşı tarafın ekranında görünen şifreyi öğrenip o şifreyi giriyoruz.

1."remote support" seçtiyseniz aşağıdaki gibi karşı bilgisayarı göreceksiniz.
Ekranın üst-orta kısmında görünen butonlardan bağlantıyı kesme,dosya transferi başlatma, görüntüyü tam ekran yapma, yöneten yönetilen yer değiştirme, aktif pencereye odaklanma ve ayarlar penceresini açma gibi işlemler yapabilirsiniz.

2."Presentation" seçtiyseniz karşı tarafta sizin ekranınızın göründüğü bir pencere açılır ve yaptığınız herşeyi izleyebilir.

3."File transfer" seçtiyseniz karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere gelecek."Local machine" sizin bilgisayarınız, "remote machine" karşı bilgisayardır. Partitionlar ve klasörler arasında istediğiniz gibi gezip istediğiniz dosyayı almak için dosyayı seçip "receive" butonuna tıklayın, dosya göndermek için de "send" butonuna tıklayın.

Gelelim bir iki ayara(en çok işe yarayan ayarlardan bahsediyorum sadece).

-Your display name: karşı bilgisayara bağlandığınızda karşı tarafta sizin ID numaranız değil buraya yazdığınız isim çıkar.
-Start Teamviewer with Windows: windows'un açılmasıyla birlikte teamviewer otomatik açılacaktır. Download için bilgisayarınızı açık bırakıp bir yere gittiğinizde kontrol etmenize hatta restart atabilmenize bayağı faydası var. Bu seçeneği seçebilmeniz için "security" bölümünde sabit bir şifre tanımlamak zorundasınız.
-Homeserver: bunun ne olduğunu anlamasam da eksikliğini hissetmedim.

-Disable teamViewer shutdown: bağlanmak istediğiniz bilgisayarlarda programın kapatılmasını engellersiniz böylece istediğiniz zaman bağlanabilirsiniz.
-Enable file transfer: dosya transferi yapılacağı zaman size sorup sormamasını ayarlayabiliyorsunuz.
-Predefined password: sizin bilgisayarınıza bağlanmak için gereken şifrenin her açılışta değişmesini önlemek için sabit bir şifre girebiliyorsunuz.(program, windows başlangıcında çalışacaksa şifre girmek zorundasınız)

TeamViewer QuickSupport (customer module)Download(792 KB)
Yardım edeceğiniz kişinin bilgisayarına hızlıca programı atıp herhangi bir ayar ve kurulumla uğraştırmamak için light versiyon benzeri çeşidi de mevcut. Karşı taraf programı indirip çalıştırıyor, açılan pencerede ID numarası ve şifre görünüyor bunları programınızda girdiğinizde kolayca bağlanabiliyorsunuz.

TeamViewer ManagerDownload(3,73 MB)(çalışması için Microsoft.Net 1.1 gerekiyor, yüklü değilse kurulum esnasında otomatik indirip kuruyor)
Bağlandığınız kişiler çok ise bunların isimlerini,maillerini,telefonlarını... ID ve şifrelerini kaydedebileceğiniz,notlar tutabileceğiniz, kişileri gruplandırıp istediğinizde bağlanabileceğiniz, bağlantı loglarını otomatik alan ve uzaktan yardım için para alıyorsanız bağladığınız süreyi kaydedip karşı taraftan alacağınız ücreti hesaplayan bir modülü de mevcut.

Not:Program çalışması için en az internet explorer v5.5 istiyor. XP, Vista kullananlar için problem yok.
Not:Hiçbir yerden alıntı değildir, tamamen oturup el emeği göz nuru şeklinde yazılmıştır.
Resimlerin bazıları kendi ss'lerim değil sahipleri kusura bakmasınlar gecenin bu vaktinde uyanık kimse yok haliyle ss alamadığım şeyler oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aldaron -- 12 Ocak 2008; 4:11:06 >

365 Mesaj
12 Ocak 2008; 12:34:45 

eline saglık bende kullanıyorum süper bir prg

asus maximus v gene Intel 2500k hd7850 sandisk 120 sdd

2 Mesaj
12 Ocak 2008; 13:04:46 

pebu programı bende kullanıyorum da aklıma bir şey takıldı. Bu programla laptopla masa ustunu bağladım ardaki bilgi ve dosya aktarmını interneti kullanrak mı sağlıyor yoksa ağ hattından yani internetten harcamadanmı. kısacası 1-2 gb bi dosya transferi sırasında adsl kotasına işlemez değilmi

11853 Mesaj
12 Ocak 2008; 13:34:22 

Süper bir program gerçekten bende kullanıyorum uzun zamandır. Hele birine yardım edeceğim zaman çok işime yarıyor. PC yi bilmeyen vatandaşlar mevcut çoğunlukla port mort açtırmadan karşı tarafa cart diye bağlanıyo

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

3588 Mesaj
12 Ocak 2008; 14:31:38 

gecen bizim bilgisayarci uzakta bir yerlerdeydi
kurduk bu programi, bizim bilgisayarin problemini ta oralardan halletti..
selamlar

felmali

768 Mesaj
12 Ocak 2008; 14:48:40 

Arşivde bulunduruyorum.
Diğer yöntemler çözüm olmazsa bu programı devreye sokuyorum.
Pc ler kilitlenmezse iş görüyor....

...Bilgi Paylaşıldıkça Çoğalır...

2204 Mesaj
12 Ocak 2008; 17:49:26 

çok sağlam program. önceden ayarladıgınız password'le giriş yapabiliyorsunuz. Programı silmediğiniz sürece ID'niz değişmiyor ve önceden belirlediğin şifreyle her yerden baglanabiliyorsunuz

249 Mesaj
12 Ocak 2008; 18:48:13 

quote:

Orjinalden alıntı: firaters

pebu programı bende kullanıyorum da aklıma bir şey takıldı. Bu programla laptopla masa ustunu bağladım ardaki bilgi ve dosya aktarmını interneti kullanrak mı sağlıyor yoksa ağ hattından yani internetten harcamadanmı. kısacası 1-2 gb bi dosya transferi sırasında adsl kotasına işlemez değilmi

Bu konuda pek bilgim yok, dosya transferini denediğimde 10MBit/sn'nin üzerine çıkamadı. Server ile veri iletişimi var anladığım kadarıyla, bu yüzden kota kullanıyordur az da olsa.

quote:

Orjinalden alıntı: bisquit

çok sağlam program. önceden ayarladıgınız password'le giriş yapabiliyorsunuz. Programı silmediğiniz sürece ID'niz değişmiyor ve önceden belirlediğin şifreyle her yerden baglanabiliyorsunuz

Bir ekleme yapayım, programı kaldırıp tekrar kurduğunuzda da ID numaranız sabit kalıyor, TeamViewer QuickSupport'u açtığınızda bile ID aynı.

2204 Mesaj
12 Ocak 2008; 18:50:27 

o transferi internetten yaptıgın için kotan gitmesi gerekiyor. zaten fiziksel olarak bilgisayarların birbirini görmüyorsa başka hangi şekilde transfer olacak ki

133 Mesaj
12 Ocak 2008; 18:57:51 

payşaım için teşekkürler arkadaşım bu program ücretli mi acaba free özelliklerinde neleri kullanabilyoruz

249 Mesaj
12 Ocak 2008; 19:16:52 

Program ev kullanımı için ücretsiz. Eğer firmanız bu program ile para kazanıyorsa lisans almanız gerekiyor.

4529 Mesaj
12 Ocak 2008; 22:56:05 

alternatif olarak benim yöntemimi sunayım :

remote admininstrator control server kullanıyorum program olarak..

ip adresimi ise www.dynu.com üzerinden aldığım bir hesapla istediğim yerden istediğim zamanda öğrenebiliyorum..

sizin yöntemde yine rakamlar akılda tutmak veya yazmak gerekiyor.. benimkisi biraz daha zahmetsiz.. baya bir üşengecimdir de..

İşbu dogtag; sadece 36 kişide açık olup, birinin sahibi bu imzayı kullanmaktadır.

4529 Mesaj
6 Şubat 2008; 3:57:25 

neyse vista da dynu stabil çalışmıyor teamviewer a geçiyom :D

İşbu dogtag; sadece 36 kişide açık olup, birinin sahibi bu imzayı kullanmaktadır.

1455 Mesaj
9 Mart 2008; 2:18:13 

quote:

Orjinalden alıntı: Aldaron

Program ev kullanımı için ücretsiz. Eğer firmanız bu program ile para kazanıyorsa lisans almanız gerekiyor.

Ben programı kurdum. Uzaktaki bilgisayara bir kaç dakika bağlandım sonra bana lisans sordu. Ücretsiz olarak nasıl kullanılıyor?

19 Mesaj
9 Mart 2008; 15:52:42 

program cok guzel özellıkle sorun çözumlerınde cok iyi kötu tarafı sorun cıktıgında getırıyorlardı ucrete tabıydı
şimdi amme hızmetı verıyoruz program hafıf kastırsada guzel çalışıyor hele heel uzak mesafelerde sorun çözumlerınde mukemmel den öte
arkadaşım sure sınırı yazmış lisans sız kullanırsan sanırım5 dakıka gibi bır zaman sonra kesıyor
serıal .... turu konular yasak oldugu için malesef yardımcı olamıyıyorum netde arama yapman lazım...? saygılar

1098 Mesaj
9 Mart 2008; 20:07:01 

çok güzel program bende kullanıyorum.evimde 2 pc var.biri monitörsüz sadece internete bağlanıyor.diğer odadada ethernet kabloyla bağlı pc ile inenleri takip edip kontrol ediyorum ..

Mefairo Del Mercadal

1455 Mesaj
25 Mart 2008; 1:58:32 

quote:

Orjinalden alıntı: DoubleDragon

quote:

Orjinalden alıntı: Aldaron

Ben programı kurdum. Uzaktaki bilgisayara bir kaç dakika bağlandım sonra bana lisans sordu. Ücretsiz olarak nasıl kullanılıyor?

Kurulum yapmadan kullanınca süre sınırlaması olmadan kullandırdı, serial falan istemedi. Galiba ücretsilz kullanım bu şekilde oluyor.

quote:

Orjinalden alıntı: csungu

çok güzel program bende kullanıyorum.evimde 2 pc var.biri monitörsüz sadece internete bağlanıyor.diğer odadada ethernet kabloyla bağlı pc ile inenleri takip edip kontrol ediyorum ..

Sen dehşet akıllı adamsın yav, tebrik ediyorum.

3565 Mesaj
25 Mart 2008; 2:35:11 

Inceleme ve program önerisi icin cok tesekkurler, Güzel bir programa benziyor. Ben Logmein web tabanli programi kullaniyordum, ancak tüm özelliklerinden 1 ay yararlanabiliyorsun.Birde bunu deneyelim bakalim.

7725 Mesaj
19 Haziran 2008; 12:51:25 

Ben de yeni keşfettim bu programı çok güzel
Manager programı Almanca gibi görünüyor fakat kurulumdan sonra menuler ing olarak geliyor

Yalnız bir şey merak ettim

Bu programı kullanırken
İnternette kimin kotasından gider?
Kullananın kotası mı kullanılan PC nin kotası mı?

Yoksa her ikisinin de kotası gider mi?
kota çok mu gider yoksa
Sadece bilgi alışverişi olacağı için az mı gider?

Profili gizli olan bana da özel mesaj atmasin.

7725 Mesaj
22 Haziran 2008; 3:10:31 

Arkadaşlar
Bu program ile dosya transferi yapınca Transfer event log dosyası tutuyor
Yani ne çektiğinizi kaydediyor
Yalnız küçük bir pencerede
Bu pencere TXT penceresi değil

Pencere ne büyüyor ne de küçülüyor
İçindekiler seçiliyor ancak silme ve yazma yapılamıyor

optionslardan log file iptal ettiğim halde
Dosya yüklemesi yapınca bağlandığım bilgisayarda log file gösteriyor
Bunu göstermemesini nasıl sağlarım?

Ayrıca bu log dosyası neyin içinde gizli olabilir
C de bakmadığım klasör kalmadı

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 22 Haziran 2008; 3:12:32 >

Profili gizli olan bana da özel mesaj atmasin.

146 Mesaj
20 Ağustos 2008; 13:39:00 

tek cümle ile kusursuz bir program

607 Mesaj
20 Ağustos 2008; 14:40:28 

Her defasında şifre değişiyor o yüzden logmein kullanıyorum

///VPS///Dedicated///Çözüm Merkezi//

6556 Mesaj
20 Ağustos 2008; 22:10:39 

Bende yeni keşfettim. Bazı arkadaşlara yardımcı olmak için bunu kullanıyorum anlatmak çok zor oluyor bilmeyene.

Samsung Galaxy SII

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Ağustos 2008; 22:36:02 

Ben çoktandır kullanıyorum . Çok güzel program

1421 Mesaj
27 Ağustos 2008; 18:34:14 

Dosya transferi msn den hızlı mı?

981 Mesaj
6 Eylül 2008; 2:56:44 

Süper ötesi bir program ben de bir süredir kullanıyorum ticari kullanmayacağınızı belirtirseniz süre kısıtlaması falan olmadan kullanabiliyorsunuz. Bilgisayarı iyi bilmeyen birisine bir sorununu çözmesi için yardımcı olmak tam işkencedir çünkü dediklerinizi düzgün yapamaz sadece bu programı kurdurun internet üzerinden siz girip halledin bu kadar basit.

207 Mesaj
6 Eylül 2008; 10:55:58 

çok güzel ve faydalı bir program öyle windows taki gibi port açayım bağlanayım diye bir problem yok ID aynı kalıyor fakat sifre programı her çaluştırdığınızda değişiyor kullanımı basit ve faydalı ayrıca kurulum ekranında run tıklarsanız yazılım lisansı free gösteriyor..selamlar

104 Mesaj
8 Eylül 2008; 2:53:05 

yaa birisi pm den seri no atabilirmi ?

249 Mesaj
8 Eylül 2008; 11:23:13 

Program kurulumunda kişisel kullanım seçeneğini seçerseniz lisans sormuyor.

teamviewer bir yenilik daha yapmış, artık sürekli destek sağlamak istediğiniz bilgisayarlarda teamviewer programını kurmanıza, önceden bir sürü ayar yapmanız gerek yok. "teamviewer host" programı adından da anlaşılacağı gibi sürekli açık kalacak bir sunucu oluyor. Programı kurup şifre tanımlıyorsunuz, id numarasını bir yere not alıp istediğiniz yerden bu bilgisayara bağlanma imkanınız oluyor. az kaynak tüketiyor ve hızlı-basit bir kuruluma sahip.
http://www.teamviewer.c...amViewer_Host_Setup.exe (1.55MB)

Ufak bir ek daha yapayım, artık VPN de kurabiliyorsunuz bağlanacağınız bilgisayarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aldaron -- 8 Eylül 2008; 11:24:35 >

448 Mesaj
6 Eylül 2009; 23:35:33 

Çok güzel bir program fakat bağlandığım bilgisayarda TV kartı var ve onu çalıştırdığımda tv görüntüsü alamıyorum.
Sadece progdvb programının içinde siyah bir görüntü fakat bağlanılan bilgisayarda görüntü var.
Bu görüntüyü 1e1 almanın bir yolu yok mu?

İntel i7 3770K | Asrock Z77 Extreme4 | CORSAIR 8GB (2x4GB)Vengeance LowProfile DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit | GIGABYTE GTX670 OC | OCZ 128GB Vertex 4 | WD 1 TB Caviar Black WD1002FAEX
COOLER MASTER HYPER 212 EVO | Samsung 226BW | XILENCE XP800 800W | Thermaltake Tsunami
Onkyo TX-DS 484 | Harman Kardon HKTS 11 | WD HD TV | WD 2,5" 1TB My Passport Essential Siyah USB3.0

1031 Mesaj
22 Şubat 2010; 9:46:13 

bu programın karşı taraftada kurulu olması gerekiyor mu

421 Mesaj
28 Ağustos 2010; 14:56:52 

arkadaşlar merhaba,ben bu programı kurdum fakat her açtığımda sol altta hazır değil bağlantıyı kontrol edin diyor.kafayı yicem.sürüm değiştiriyorum ilk açılışta çalışıyor fakat ikinci açtığımda internet ayarını kontrol edin diyor ne yapmalıyım teşekkürler..

5856 Mesaj
24 Mayıs 2011; 0:06:45 

Arkadaşlar bu programda illa ki karşı tarafın kabul etmesi gerekiyor pc'sinde işlem yapabilmemiz için. Ben işyerindeki bilgisayarımı evdeki laptoptan kullanmak istiyorum. Yalnız bu karşı tarafın kabul etmesine gerek kalmadan "xxxx ID'ye onay istemeden müdahale izni ver" gibi bir özellik yok mu? yani laptop taki team viewer ID'sini bir kere kaydettikten sonra her bağlantıda sormasın. işyerinde hiç kimse yokken de lazım olabiliyor. Arabayla gidip "ok" diyeceksem çok da anlamı kalmıyor programın.
bilgi olan varsa yardım bekliyorum.

PSN: TR_Serdar

6556 Mesaj
24 Mayıs 2011; 9:03:32 

quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Arkadaşlar bu programda illa ki karşı tarafın kabul etmesi gerekiyor pc'sinde işlem yapabilmemiz için. Ben işyerindeki bilgisayarımı evdeki laptoptan kullanmak istiyorum. Yalnız bu karşı tarafın kabul etmesine gerek kalmadan "xxxx ID'ye onay istemeden müdahale izni ver" gibi bir özellik yok mu? yani laptop taki team viewer ID'sini bir kere kaydettikten sonra her bağlantıda sormasın. işyerinde hiç kimse yokken de lazım olabiliyor. Arabayla gidip "ok" diyeceksem çok da anlamı kalmıyor programın.
bilgi olan varsa yardım bekliyorum.

Onaya felan gerek yok ben devamlı bağlanabiliyorum istediğim pc lere tabiki id ve şifre gerekli onun haricinde başka birşeye gerek yok.

Birde kişi listesine tıkladığınızda sitesine gidip üyelik alarak istediğin id leri kaydedebiliyorsun, bu şekildede id yi ezberlemene format sonrası tekrar öğrenmene gerek yok.

Samsung Galaxy SII

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)

273 Mesaj
22 Ekim 2011; 21:45:01 

teamviever 6.0 sürümünde karşıdaki arkadaş oyunu açıyor ama ben oyunu göremiom ekran kap kara duruo öyle nasıl çözerim ?

90 Mesaj
9 Kasım 2011; 21:05:50 

quote:

Orijinalden alıntı: CasTingFaiL3D

teamviever 6.0 sürümünde karşıdaki arkadaş oyunu açıyor ama ben oyunu göremiom ekran kap kara duruo öyle nasıl çözerim ?

Aynı sorun bizdede var , bazı oyunlarda görünüyor bazılarında görünmüyor , medieval TW 2 oynucaz ama siyah ekran alıyoruz . bunun bi çözümü varsa bizde merakla beklioruz ...

Tek Parça 720p HD Film, Dizi, Tv Programları, Çizgi Filmler : Film.Tv.Tr

12 Mesaj
23 Aralık 2011; 10:47:35 

SELAM BENDEDE BU PROGRAM VAR VE KARŞIMDAKİ KİŞİYİ YÖNETİYORUM AMA KARŞIMDAKİ KİŞİ NEYAPTIĞIMI ANLIYOR LİÜFEN ANLAMA MASI İÇİN NEYAPABİLİRİM BİR PROGRAMI VARSA SÖYLERMİSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

microsof lojistik eleman

5 Mesaj
28 Ocak 2012; 17:17:12 

merhaba.Ben dosya aktarımı ve uzaktan kontrol yapmak için masaüstü bilgisayarımı teamviewer ile notebooka bağladım.Notebookun işletim sistemi win 7 home basic masaüstü ise windows xp pro. Aktarım yapıyorum fakat internet ile oluyor,bu bağlantıyı hızlandırmak için masaüstü bilgisayarıma bağlı olan wireless modemi kullanamaz mıyım? Dolayısıyla internetten değil de wireless den direkt bağlantı kurmuş olurum.Yardımlarınızı bekliyorum.TEşekkürler

284 Mesaj
11 Nisan 2012; 18:48:46 

Arkadaşlar o kadar araştırmama rağmen herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Bilgisayarıma bugün Teamweaver kurulmuş ve ben nereye kurulduğunu tespit edebilmiş değilim. Zîra, ne program files'da ne program ekle/kaldır'da ne de başlat sekmesindeki programlar bölümünde ve ne de başlangıç programları arasında yer alıyor !

Bu yazılım nereye kuruluyor allahaşkına ? Birisi açıklayabilir mi ?

44 Mesaj
18 Mayıs 2012; 23:14:20 

merhaba arkadaşlar benim sorunum programı çaılıştırdıgımda baglantı yapmaya çalıştıgım sırada internet bağlantısı pc ile kopuyo ve modemi resetlemeden internet gelmiyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi

3827 Mesaj
20 Eylül 2012; 21:33:16 

İmzadaki telefondan bilgisayara bağlanıp her şeyi kontrol edebiliyorum ama bilgisayardan telefonu kontrol etme varmı bulamadım

Asus Crosshair V Formula // Amd Fx-6300 @4.8 Ghz // Asus Gtx 560 Ti Direct CuII Top Edition @956/1225 // G.skill Sniper 8 Gb 1600 Mhz // Corsair Force GT 120 Gb Sata 3 // Samsung Sync Master S24A350H 24'' Led // Edifier M3300sf 54w 2+1
Twitter

355 Mesaj
23 Kasım 2012; 17:06:32 

dehşet iyi program ipod touch 4e kurudm bide okulun akıllı tahtasına derste hocayı deli ettik

56 Mesaj
24 Kasım 2012; 23:51:02 

bende kullanıyorum gerçekten işe yarar bi program

1 Mesaj
2 Mart 2013; 22:44:18 

teamwiever programı ile benm bilgisayarıma bağlanan birisi şifreyi ben tekrar wermezsem gizlice bağlanabilir mi?

36 Mesaj
3 Mart 2013; 11:15:27 

quote:

Orijinalden alıntı: firaters

Teamviewer sunucuna bağlandığı için dosya transferi internet üzerinden gerçekleşiyor. Kotanıza yansır.

quote:

Orijinalden alıntı: brsnt

Her defasında şifre değişiyor o yüzden logmein kullanıyorum

Sürekli şifre değişiyorsa kişisel şifre belirleyerek aynı id ve şifre ile tekrar giriş yapabilirsiniz. Yalnız bu sefer güvenliği sağlamak adına başka kullanıcılar için şifre 6 haneli rakam ve harflerden karışık hale getiriliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: NUSRET_1995

SELAM BENDEDE BU PROGRAM VAR VE KARŞIMDAKİ KİŞİYİ YÖNETİYORUM AMA KARŞIMDAKİ KİŞİ NEYAPTIĞIMI ANLIYOR LİÜFEN ANLAMA MASI İÇİN NEYAPABİLİRİM BİR PROGRAMI VARSA SÖYLERMİSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Maalesef öyle bir imkan verilmiyor. Zaten arkaplan kararıyor ve sağ alt köşede teamviewer menüsü çıkıyor belli olmaması imkansız.

quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

İmzadaki telefondan bilgisayara bağlanıp her şeyi kontrol edebiliyorum ama bilgisayardan telefonu kontrol etme varmı bulamadım

O seçeneği bende çok araştırdım ama bulamadım. Bazı programlar ile telefona bağlanıp yönetebiliyorsunuz ama yönetmeden kasıt ekran görüntüsünü görüp androide müdahale ise maalesef öyle bir program bulamadım.

quote:

Orijinalden alıntı: xArsenik

teamwiever programı ile benm bilgisayarıma bağlanan birisi şifreyi ben tekrar wermezsem gizlice bağlanabilir mi?

Siz programı açmadan ve karşıdakine şifrenizi vermeden bağlanamaz. Her açılışta şifre sürekli değişir.

Bir önemli not da aktarıyım aklınızda bulunsun. Team altta açıkken eğer local de apache çalıştırmaya çalışıyorsanız büyük ihtimalle çalışmayacaktır. Teamviewer dan çıkıp apacheyi tekrar çalıştırmayı deneyin. Sanırım aynı portları kullanıyorlar.

4904 Mesaj
3 Mart 2013; 19:31:49 

yaklaşık 1 senedir kullanıyorum.gerçekten çok işime yarıyor. üstüne yok bu programın

552 Mesaj
4 Mart 2013; 19:59:43 

tabletten pc yi yönetiyorum

Çekilişe Katılmak İstiyorum.

1646 Mesaj
11 Mart 2013; 19:25:43 

teamviewer ile mobileden pc ye baglanabiliyoruz peki pc den mobile androide baglanma ihtimali yok mudur?

OneHourTranslation

2582 Mesaj
17 Mart 2013; 13:47:09 

Bilgisayarımıza bağlandığımızda sağ köşede bilgi kutucuğu çıkıyor.. bunu kaldıramazmıyız? gizli bağlanmak istiyorumda

The BEST Player
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Network ve Güvenlik » Network » TeamViewer Guide(uzaktan yönetim)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

1.000