Şimdi Ara

## Nvidia Forceware 169.28 Beta'yı Kullanıma Sundu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Nvidia Forceware 169.28 Beta'yı Kullanıma Sundu ##

Nvidia sürücü departmanı yeni bir Forceware sürücü paketinin BETA versiyonunu da kullanıma sundu. Hazırlanan 169.28 sürüm numaralı yeni BETA özellikle SLI ve Triple-SLI konfigürasyonu için Crysis'e yönelik iyileştirmeler içeriyor. Crysis için geçtiğimiz gün kullanıma sunulan v1.1 yaması ile birlikte Forceware 169.28 Beta sürücüsü kullanıldığında SLI ve Triple-SLI performansının arttığı da gelen bilgiler arasında.

Forceware 169.28 Beta'yı indirmek için;

-http://www.nvidia.com/object/winxp_169.28.html
    -http://www.nvidia.com/object/winvista_x86_169.28.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 11 Ocak 2008; 11:47:14 >

• NORMALDE BİR ARTISI VARMI? YANİ TEK KARTTA
  • Crysis ile birkaç haftadır kullanıyorum bu sürümü, Vista için olanı daha önceden geziyordu etrafta zaten galiba.

Birkaç oyunda problem çıkarıyor yalnız (mesela X3 ile).
  • 163.75 benim için en stabil sürücü halen
  • Bilgilendirme için teşekkürler fx57.
  • ya hala beta çıkıyo yapın tam sürümü be çok beklettiler
    geçen beta süğrümünü yüklemiştim lcd tv ye bağladım tv ile pc geçiş arası görüntü vermiyodu tekrar pc başlatmam gerekiyodu.sonra hatırladım ki enson beta yüklemiştim.sildim 163.75 tam sürümü yükleyince geçişler düzeldi.
  • Haber icin tesekkurler.Ancak ben hangi driveri kurmayi denediysem bir turlu olmadi.ekran kartim 8600 m gt ve bir suru driver denedim hep ayni hata vardi simdiye kadar '' setup detected that the operating system in use is not windows vista [32-bit]''. (Vista 32-bit kullanmama ragmen)

Ama bunu kurmayi denedigimde ise ''The nvidia setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware.Steup will now exit''

Ayrica yukarda arkadasin bahsettigi 163.75 driverini da kurmaya calistim onda da ayni hata.Su anki driverim ise156.69 olarak gozukuyo.Acaba bu konu hakkinda bilgisi olan bana bi yardimci olabilirmi
  • atı de nvidea da sürüçü konusunda iyi çalışıyorlar ama yaptıkları sürüçüler sanki sadaka verir gibi!!!!
  • ya beyler ımzamdakı dell e 1705 notebooka sahıbım... nvıdıa 256 mb geforce go 7900 gs ekran kartı var ıcınde ... xp medıa center edıtıon kullanıyorum...

nvıdıanın sıtesıne baktıgımda en son 2006 da yayınlanmıs surucu 84.63 onu kullanıyorum gayetde memnunum aslında ama daha guncel bır surucu bulmazmıyım ekran kartıma ve ısletım sıstemıme gore ?

yardımcı olursanız cok sevınırım ....
  • ya acaba neden xp 64 bit kullalnanlar icin link vermiyorsunuz tsk ediyoruz ama tekrar aramak zorunda kalıyor hepsi burda olsa gzuel paylasım olur her seferinde cıktıgını bilsem hepsnin linkini ben verirdim
  • Atiden Nvidia ya geçmemin en büyük sebeplerinden biri sürücü desteğidir sürücü desteğinde de nvidia önde her ne kadar şu sıralar biraz durulsa da yine de ati gibi ayda bir driver yazmıyor
  • kardeşim aynı şeyi taksit taksit vermek var bi kerede toptan vermek var zaten bu sürücüler onaylı değil microsoftan onun için hata verebilirler benim başıma geldi 3 ay uğraştım makina kartı tanımıyordu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric13 -- 11 Ocak 2008; 15:36:12 >
  • 8800 GT ile Windows XP de Oblivion oynayabilen varmı ? Ben Oyuna girer girmez, 10 sn sonra kitleniyor bilgisayar, pc reset atmadan düzelmiyor.
    sorun sadece Oblivion'da, Crysiste takılma yok.

Nvidia önce çıkarttığı kartların sürücülerinin stabilitesine baksın
    yeni driverda oblivion için düzeltme vardır diye umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnzcn -- 11 Ocak 2008; 15:33:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: milyondabir

ya acaba neden xp 64 bit kullalnanlar icin link vermiyorsunuz tsk ediyoruz ama tekrar aramak zorunda kalıyor hepsi burda olsa gzuel paylasım olur her seferinde cıktıgını bilsem hepsnin linkini ben verirdim

http://uk.download.nvidia.com/Windows/169.28/169.28_forceware_winxp64_international_beta.exe
    http://uk.download.nvidia.com/Windows/169.28/169.28_forceware_winvista_64bit_international_beta.exe

kardeş al sana 64bit :D

• bu sürücüyü SAKIN kurmayın
    benim 8800gt nin performansını BÜTÜN oyunlarda(crysis te de) 1/3 e düşürdü
    hadi 1/3 düşse neyse ama 1/3 e düşüyor yaw
    uzak durun bu sürücü bozuntusundan
    169.21 e döndüm herşey düzeldi
    ati toolda 390fps alıyorum
    169.21 ile 1100 küsürde geziniyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 11 Ocak 2008; 17:03:32 >
  • Ben 169.09 da sabit kaldım gayet güzel driver..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dgnzcn

8800 GT ile Windows XP de Oblivion oynayabilen varmı ? Ben Oyuna girer girmez, 10 sn sonra kitleniyor bilgisayar, pc reset atmadan düzelmiyor.

Bu sorunun aynısı bende Middle Earth 2 de olmuştu MSi 8800GTS 320MB OC de
  • yahu 1 ay önceki evde indirip kuramadığım driver üstüne amam driver cıktı en iyisi hesini mix yapayım kurayım nvidia driver konusundada coştu gerçi boş bir coşmak ama yinede icraat var...
    quote:

8800 GT ile Windows XP de Oblivion oynayabilen varmı ? Ben Oyuna girer girmez, 10 sn sonra kitleniyor bilgisayar, pc reset atmadan düzelmiyor.

bende hic bir sorun yok farklı driver denediniz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiDNiGhTKiSs -- 11 Ocak 2008; 19:35:42 >

• selam.
    hangi sürüm driveri hangi işletim sistemi ile kullanıyorsunuz acaba ?
    quote:

Orjinalden alıntı: MiDNiGhTKiSs

yahu 1 ay önceki evde indirip kuramadığım driver üstüne amam driver cıktı en iyisi hesini mix yapayım kurayım nvidia driver konusundada coştu gerçi boş bir coşmak ama yinede icraat var...
    quote:

bende hic bir sorun yok farklı driver denediniz mi ?

• Fx 57 hocam sürücü çıkalı 2 haftayı geçti ilk defa bu kadar geç haber verdiniz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.