Şimdi Ara

Mirror's Edge (`ÇIKTI`) * Türkçe Yama!!! * (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.297
Cevap
2
Favori
135.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sezka44

iki ilerliyoruz geri takılıyoruz

Öyle öyle oyunu bitirdim sonunda. Sonu da kendisi gibi güzel bitti. Şarkıyla birleşince duygusal anlar yaşanıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: YAKUZA21

--------------------------------------------------------------------------------

bende 2. bölümün başlarında karakter yavaşlamaya başlıyor ve zıplamıyor bu yavaşlama sorunu acaba neden bi bilginiz varmı

1.01 patch yukledım crack yaptık gene olmadı ...

acaba elınızde bu sorunu giderebılıcek bı crack varmı

iyi günler...

not : yani su sorduğum soruya 1 kısı bılemı cvp veremedı

illa 2000 msjmı yapalı sıtede acaba cvp alabılmek ıcın

duyarlı olsak biraz olmazmı ?

kadeş bende de aynı sorun vardı . ve deli olmuştum . fakat şuan patch i yükledim patch birlikte ilacını da yükledim şimdi sorun düzeldi . o bölümleri baya geçtim. başka bi yerden indirmeyi dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: CROSSHAIR

quote:

--------------------------------------------------------------------------------

bende 2. bölümün başlarında karakter yavaşlamaya başlıyor ve zıplamıyor bu yavaşlama sorunu acaba neden bi bilginiz varmı

iyi günler...

kadeş bende de aynı sorun vardı . ve deli olmuştum . fakat şuan patch i yükledim patch birlikte ilacını da yükledim şimdi sorun düzeldi . o bölümleri baya geçtim. başka bi yerden indirmeyi dene

ya kardeş elindeki patch le ilacı gönderebilirmisin sana zahmet bendede aynı sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RomanticRocker -- 19 Ocak 2009; 2:14:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SERSAN

quote:

Orjinalden alıntı: fatal1ty89

quote:

quote:

Arkadaşlar, training'ten sonraki ilk bölümün 4. chapter'ında oyun donuyor! 2 tane farklı ilaç denedim, olmadı. Bende mi sadece böyle yoksa herkeste mi var? Çözümü nedir?

Kimse beni sallamıyor mu :(

???

Oyunun 1.01 patch yükle.

Hocam onu geç, en başta kurmuştum onu zaten...

Patch kurulu olduğu halde durduk yerde oyundan atıyor, bahsettiğim o bölümde de çoğu zaman kilitleniyor. Kilitlenme olmasa dahi biraz ilerledikten sonra illaki kilitleniyor. 2 farklı exe'yi de denedim, sonuç aynı...
  • Physx'i kapatmayı denedinmi @fatal1ty89
  • quote:

Orjinalden alıntı: AbazukA

quote:

Orjinalden alıntı: THe RoOKiE

quote:

iyi günler...

up+1

up+2 aynı sorun bendede var

bendede aynı sorun vardı uzun uğraşlar sonucu halletim umarım size açıklayıcı olur öncelikle oyunun v1.01 patch indirip kurun sonra v1.01 içib relo..ded ın ilacı var bu ilacı kullandınız zaman sorun ortadan kalkıyor.
    birde onunlamı alakalı bilmiyorum ama bir forumda okumuştum bu işlemlerden sonra ilacı oyunun içine attıktan sonra yani. ilacı sağ tıklayıp özelliklerden uyumluluk sekmesinden görsel öğeleri devre dışı bırak sekmesini tik atıyoruz. daha önceki denemelerimde bu işe yaramamışta ama v1.01 ın ilacını indirdikten sonra çalıştı siz öncelik bu ilacı bulmaya bakın
    kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panturk -- 19 Ocak 2009; 2:59:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: OziiX

Physx'i kapatmayı denedinmi @fatal1ty89

Hocam, çok teşekkür ederim. Problem düzeldi Lakin, Physx probleminin yalnızca ATI kartlarda olduğunu sanıyordum. Bende 8600 GT Sonic var, performansı da oyunda oldukça iyi. Physx açık iken 1440x900, Texture Detail: Medim, Graphics Detail Highest ve 8X AA, No AF olmak üzere 30 karenin altına düşmüyordum fakat camların kırılması gibi fiziğin coştuğu sahnelerde 20'lere kadar düşüyordu FPS. Şu an oyun ayarlarından Physx'i kapattım ve ortalama FPS bir hayli yükseldi aynı ayarlarda, ilginç...
  • ulan "mirros edge pshyx" diye ayrı bir başlık açılsın bari oyundan başka herşey konuşuluyo burda :)
  • quote:

hocam onu geç, en başta kurmuştum onu zaten...

Patch kurulu olduğu halde durduk yerde oyundan atıyor, bahsettiğim o bölümde de çoğu zaman kilitleniyor. Kilitlenme olmasa dahi biraz ilerledikten sonra illaki kilitleniyor. 2 farklı exe'yi de denedim, sonuç aynı...

kardeş onun sebebi pshyx in açık olması . o açık olunca işlemciyi %100 kullanıyor ve bilgisayar kitleniyor o yüzden onu kapat,sorunun düzelir.bende de aynı şey oluyor pshyx i açınca diğer herşeyi full bişey olmuyor ama onu açınca kitleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CROSSHAIR -- 19 Ocak 2009; 11:25:27 >
  • @AbazukA

kardeş pm attım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Korgeneral

quote:

Orjinalden alıntı: leco

quote:

Orjinalden alıntı: SAMASRA

oyunun grafikler süpermiş hakkaten ben sslerden sırf hdr basılmış diyodumda oyunu oynadıktan sonra anladım..Grafikler süper oyun süper herşey süper henüz oynamayan varsa kesinlikle oynasın bence
    şu heycana bakarmısın;(oyundan ardinal fışkırıyor)
     Mirror's Edge (`ÇIKTI`) *  Türkçe Yama!!! *

Ardinal değil dostum adrenalin

Ne güzel işte heyecandan adrenalin yerine ardinal yazmış, gerisini siz düşünün

pardon elimden kaçmış..
    Arkadaşlar şaka mı bu ya tabiki bilerek yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 19 Ocak 2009; 12:14:18 >
  • Ardinal ne ya?
  • @abem32: Büyük ihtimalle uyguladığın ilaç bozuk. Başka bir 1.0.1 ilacı bulup denemelisin. Karşılaştığın cinsten bir sorunla yama sonrası hiç karşılaşmadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: byrd

Bu arada doctor_jivago çeviriyor halen başka bir mesajı yok DP'de.

şu konunun linkini alabilirmiyim?
    bulamadım konuyu
  • sondaki still alive şarkısını dinlemek isteyenler için klibi geliyor:

http://www.gametrailers.com/player/43146.html

harika bi şarkı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rajeesh

quote:

Orjinalden alıntı: byrd

Bu arada doctor_jivago çeviriyor halen başka bir mesajı yok DP'de.

şu konunun linkini alabilirmiyim?
    bulamadım konuyu

Konu divxplanetın forumunda ama üye olmada giremiyosun konuya...
    Üyeysen direk gir linke;
    forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=125232
  • quote:

Orjinalden alıntı: CROSSHAIR

@AbazukA

kardeş pm attım

Hocam eyvallah
  • Bu sefer burada kaldık

ip kırmızı yanıyor ,iple karşı tarafa geçiyorum ama herhangi degişen bir şey yok.O olmadı ilk parti adamları dövüyorum,sonra ikinci partide dövülüyorum.Nasıl geçecez acep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 19 Ocak 2009; 15:15:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: £mre

Arkadaşlar Şu Beyaz Şaçlı,yarma bir adam var bize yere filan fırlatıyor.Adam üstümüze geldiginde elindeiki boruyla vuracak boruda kırmızı yanıyor,hangi kombinasyona basıp boruyu yakalıyorduk

Sağ klik.
  • Beyler Benim sorunum Sizinkilerden daha vahim . Oyunu kurdum exe butonuna çift tıklayıp oyuna girmeye calsıtıgımda monitör kapanıyor . Oyun acılıyor sesler falan herşey geliyor arkdan ama görüntü yq. Monitör 15lik tüplü monitör.1024x768 çözünürlük en fazla ekran kartı 8800 gts. Sorun Nedir Sizce?
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.