Şimdi Ara

online radyo dinlemek kota dostu mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nedir beyler bunun gideri bilen var mı acaba bu aralar baya dinliyorum da

• LİMİTLİ İSEN YANDIN KESİN GEÇTİN LİMİTİNİ DİKKAT ET BİRAZ
  • aşırıya kaçmadıkça fazla bişe yemiyor rahat ol.ama kotanıda kontrol et arada.
  • en mantıklısı çeşitli programlarla durumu kontrol etmek , kaç mb dl yaptı vs.
  • download meter var bulursan onu dene.
  • Radyo yayının kalitesine göre kotadan yer.
  • yani kotaya bakıyorum ama anlaşılmıyor tt sağolsun 2 gün sonra falan işliyor heralde

bir saatte ne kdr gider acaba
  • itunes, winamp benzeri programlardan online radyo dinliyorsan onlarda zaten hangi kanalın kaç kbps ile yayın yaptığını gösteriyor. Ancak başka türlü ise netlimiter tarzı bir programla kaç kb/s kotadan yediğini görebilirsin.
  • 24 kbps ile 128kbps arasında değişiyor büyük çoğunluğu radyoların seninki hangisi hangisinden dinlediğine göre çok çok fazla değişir kotayı aşıp aşmadığın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bahrikutlu

24 kbps ile 128kbps arasında değişiyor büyük çoğunluğu radyoların seninki hangisi hangisinden dinlediğine göre çok çok fazla değişir kotayı aşıp aşmadığın.

radyolarburada dan dinliyorum genellikle.aac plus fln yazıo ama bilmiyorum işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThE GaSeS

quote:

24 kbps ile 128kbps arasında değişiyor büyük çoğunluğu radyoların seninki hangisi hangisinden dinlediğine göre çok çok fazla değişir kotayı aşıp aşmadığın.

aacplus ise ya 24 yada 32 kbps yayın yapıyodur bıda 4 veya5 kb/sn aktarım yapar.
  • quote:

quote:

söylediğin siteye baktım en fazla saatte 20 mb çekersin o siteden. yani 4 gblık kotayı sırf müzik dinleyerek 200 saatte tüketebilirsin yaklaşık olarak.
  • quote:

quote:

quote:

söylediğin siteye baktım en fazla saatte 20 mb çekersin o siteden. yani 4 gblık kotayı sırf müzik dinleyerek 200 saatte tüketebilirsin yaklaşık olarak.

o zmn güzel ya dinlenebilir

• Radyo dışında hiç birşey yapmıyorsan dogru anca yeter.
  • netlimiter ile saatlik günlük aylık bilgi toplayabilirsin
  • Netlimiter işine yarayabilir.

Korsantv programını öneririm.(radyo &televizyon & sinema)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.