Şimdi Ara

Rapidin yeni Upload/Download manageri ve yenilikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar rapid bir takım yenilik yaptı. en başta premium kullanıcıların kotalarını sıfırladı. log sistemine yapılan işlemlerin ayrıntılı dökümünü eklemiş. mesala puanlarla yapılan işlemleri koymuşlar. Premium kullanıcılar için 4 gb lık upload limiti tanımışlar. tam emin değilim ama bu daha önce vardı. Yalnız 100 mb dan büyük dosyaları sadece premium üyeler indirebilecek. buradaki asıl sorun 100 mb üstü yapılacak uploadların kimlerin işine yarayacağı ve 90 gün indirilmediği halde silineceğidir.

Rapidin yaptığı en önemli iş bizi idm ve flashgetten kurtaracak rapid manager programıdır. evet bu program ile hem upload hem de download yapabiliyoruz. linkleri eklerken sağlam olup olmadığını bile gösteriyor. Çok güzel ve kullanışlı bir program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 9 Ocak 2008; 22:30:38 >

• RapidUploader takılıp kalıyordu bende yeni program yapmaları iyi olmuş. Ama yüklemesi çok dandik...
  • Download kısmını kullanmadım ama upload olayını bu defa güzel yapmışlar. Eskiden %90 da hat gitiğinde baştan yüklemek zorunda kalıyorduk. Bu defa aynı download olayında olduğu gibi Pause tuşu falan koymuşlar. Dün %60 larda bıraktığım uploadu bugün devam ettim. Aynı zamanda premium sayfanıza girdiğinizde upload ettiğiniz miktar gözüküyor. Yani yarım bıraktığınız uploadın miktarı Incomplate yazısıyla birlikte görünüyor. Download için Internet Download Maneger kullanmaya devam ediyorum ama upload olayı güzel.
  • pekte bi yenilik yok gibi kaydadeğer bunlar zaten bi bakıma olan şeyler gibi.
  • firefox +flasgot ekletili flash get'in önüne gecemez downloadda :)
  • firefox + flashgot eklentili + idm

varmı ötesi flashgetcileri anlamak güç idm kullansalar yanarlar heralde daha önce keşfetmediklerine
  • adamlar iyi para kazanıyor demekki bu işten
    yatırım ar-ge işini bırakmıyor
  • Dowload için kullanmam ama upload için pause çok iyi olmuş.
  • Download için Flashgetten vazgeçmem Ama bu Upload'daki yenilikler güzel olmuş.
  • Yükleme özelliği iyileştirilmiş
    Güzel bir gelişme
  • quote:

Orjinalden alıntı: İlker Gökmen

firefox + flashgot eklentili + idm

varmı ötesi flashgetcileri anlamak güç idm kullansalar yanarlar heralde daha önce keşfetmediklerine

katılıyorum ...flashget ten idm ye geçmiş yada terfi etmiş biri olarak...

bir derdim rapidreactor gibi yerlerden tek seferde hepsini atamıyoruz bunun çaresi var mı?
  • bilgiler için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: istanbuli

quote:

bir derdim rapidreactor gibi yerlerden tek seferde hepsini atamıyoruz bunun çaresi var mı?

idm de çözüm olmazmı :)
    rapidreactor.net i diyosun sanırım baktım siteye ve firefoxta linklerin hepsini seçme çalışmıyor ama ie ile girince mesela bi filmin llinklerine girdin en altta
    Copy Links to Clipboard var ona basıyosun (ie ile açman gerekiyo malesef)
    ondan sonra bi tane not defteri aç ve ctrl + v yap. linklerin hepsi not defterinde artık. gerisini biliyosundur ama yazıyım

idm nin menüsünden task > import > txt file diyosun ve not defterini seçiyosun o linkleri otomatik indirmeye başlıyor.

rapidsafe.net , protectorlink mi öle bişi di oralardan indirmek istersende idm ayarlarından site logins e o sitelerin url lerini girip rapid premium şifreni girmen gerekiyo

kısacası cok kulllanıslı program idm
  • tüm baba dl manager leri kullanmış biri olarak flashget rulz & the others sux.. ayrıca rapid in kendi manager i ni de geçen kullandım.. berbat.. arada dl larda takılabiliyor.. flashget in eline su dökemez..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yekialem

tüm baba dl manager leri kullanmış biri olarak flashget rulz & the others sux.. ayrıca rapid in kendi manager i ni de geçen kullandım.. berbat.. arada dl larda takılabiliyor.. flashget in eline su dökemez..

Sen herhalde IDm kullanmamışın....

Flashget'teki adiler bir kere mesajlarına bile cevap vermiyolar...Çinliler....

IDM'e bir mesaj atıyosun bu özellik olsa iyi olur diye çat diye mesaj geliyo...Bir sonraki sürüm koyuyolar o özelliği...

IDM indirmiyo zaten sömürüyo....

Bilen biliyo zaten IDM'!in kalitesini....

Hele bir de Quee yaptın mı yemede yanında yat....Sbaha kadar ekrana bak Matrix gibi mübarek....
  • sağolasın bilgiler için.upload için rapid uploader kullanıyorum.down için flashget şu an memnumum.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: istanbuli

quote:

idm de çözüm olmazmı :)
    rapidreactor.net i diyosun sanırım baktım siteye ve firefoxta linklerin hepsini seçme çalışmıyor ama ie ile girince mesela bi filmin llinklerine girdin en altta
    Copy Links to Clipboard var ona basıyosun (ie ile açman gerekiyo malesef)
    ondan sonra bi tane not defteri aç ve ctrl + v yap. linklerin hepsi not defterinde artık. gerisini biliyosundur ama yazıyım

idm nin menüsünden task > import > txt file diyosun ve not defterini seçiyosun o linkleri otomatik indirmeye başlıyor.

rapidsafe.net , protectorlink mi öle bişi di oralardan indirmek istersende idm ayarlarından site logins e o sitelerin url lerini girip rapid premium şifreni girmen gerekiyo

kısacası cok kulllanıslı program idm

benim çözümüm farenin orta tıkı yeni sekme olduğu için diğer ayarlarda hazır olduğundan doğrudan idm atlıyor indirmek için ama işte herbir linke bir orta tık sonrada --indirmeye başla yada daha sonra indir -- demek gerekiyor..
    bunu bazen 50-80 defa yapmak tek seferde hepsini ekleyebilen biri için zahmetli gibi görünüyor ...en kötü sorunumuz bu olsun yeter ki diyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbuli -- 11 Ocak 2008; 23:36:27 >
  • bunu collector's zonelar kullanabiliyormu
  • @istanbuli
    @İlker Gökmen

arkadaşlar rapidreactor dahil diğer sitelerden hiç uğraşmadan yüzlerce linki idm ye tek seferde atabilirsiniz. idm zaten linki otomatik olarak alıyor. idm ye rapid hesabınızı ekledikten sonra rapidreactorda bulunan indireceğiniz linkleri seçip sağ tuş ile "Download with IDM" ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranda eğer linkler sağlam ise, idm hemen dosyanın boyutunu algılar. en solda yer alan kutucukları işaretleyek okey deyin ve indirmeye başlayın. umarım işinize yarar.
  • neden kimse orbitten bahsetmio yau bence flashgetten çok daha iyi 3 sene flashget i kullandım bazı indirmelerde yawaşlık gösteriodu ama orbit hep stabil nasıl yapıosa artık..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.