Şimdi Ara

## Nvidia Hybrid SLI ile Farklı Bir Pazarlama Stratejisi İzleyebilir ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nvidia'nın yeni nesil yonga setleri ile birlikte Hybrid SLI teknolojisinin de geleceğini daha önce yaptığımız haberlerimizde anons etmiştik. Bu yonga seti temel olarak anakart üzerinde yer alan dahili grafik işlemcisi ile harici grafik işlemcisinin yerine paralel çalışmasını sağlayarak daha yüksek 3D performansı elde edilmesini yerine ve kullanım şekline göre ise enerji tasaruffu sağlamayı hedefliyor. Gelen yeni bilgilere göre Nvidia, Hybrid SLI teknolojisi ile birlikte yeni bir pazarlama stratejisi ile izleyebilir. Örneğin firma nForce 780a SLI yonga seti ile GeForce 8500GT'yi paket halinde kullanıcılara GeForce 8600 sistemi olarak sunabilir. Zira sistem dahilinde yer alan GeForce 8500GT, nForce 780a SLI ile paralel çalışacağı için standart bir 8500GT'ye göre daha iyi performans sunacaktır.

Nvidia'nın Hybrid SLI ile izleyebileceği yeni strateji hakkında bilgiler,
     ## Nvidia Hybrid SLI ile Farklı Bir Pazarlama Stratejisi İzleyebilir ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 9 Ocak 2008; 19:10:20 >

• haber için tesekurler
  • tşk ederiz paket olayı türkiyede pek tutacağını sanmıyorum.Umarım en kısa zamanda testleride görürüz.
  • iyide bu ne işe yarar internette oyun oynamaya mı?
  • 730a'yı merakla bekleyenlerdenim büyük ihtimalda alıcam umarım çabuk amerika piyasasına girer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZomBak -- 9 Ocak 2008; 20:25:49 >
  • Haber için teşekkürler fx57. Anakart ve yanında ekran kartı. Uygun bir paket olursa hiç zannetmiyorum ama neden olmasın.
  • daha ööncede benzer bir uygulamayı intel tarafında anakart ve ram rd-ram uygulamasında görmüştük ama başarılı olamamıştı.aynı kaderi paylaşacağına inanıyorum.yinede uğraşların için teşekkürler fx
  • quote:

Orjinalden alıntı: batu07

daha ööncede benzer bir uygulamayı intel tarafında anakart ve ram rd-ram uygulamasında görmüştük ama başarılı olamamıştı.aynı kaderi paylaşacağına inanıyorum.yinede uğraşların için teşekkürler fx

bu çok daha farklı, 2 farklı olay
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.