Şimdi Ara

FİREFOX DAHAMI HIZLI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ŞU AN İNDİRİYORUM DA VİDEO İZLEMEK İÇİN DAHA HIZLI,BİLGİSAYAR İÇİN DAHA MI GÜVENLİ?

• Bence evet...
  • Aşağı doğru açılan flash reklamların altında kalan linkleri tıklayamamak gibi bir dezavantajı var,
    youtube'da video izlerken bazen ileri geri almak istiyor insan, onda sorun çıkarabiliyor.
    Sık sık tabların donması, ayrıca reklamlı forumlarda gezerken de neler yaşadığımı bilmeni isterim.
    Dosya İndirme yöneticisi ve diğer eklentileri IE'den daha iyi ve gelişmiş tabi.
    İyi yanları kadar kötü yanları da var, objektif olmak için hepsini söylüyorum.
  • evet arada bi sorunun oluyor ama hızlıdır ve ie den iyidir ben ie ye tercih ederim memnunumda o youtube deki sorund ageçici düzeliyor sonra. eklentilerlede manyak bişe ortaya çıkıyor belirteyim.
  • ie den hızlı oldukları kesın ozellıkle su reklamları engelleme eklentısı ıle canavar oluyor.
  • flashblock eklentisi ile flashları kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: drumbeat

flashblock eklentisi ile flashları kontrol edebilirsiniz.

fasterfox varmıs bır de . kullanan var mı acaba.
  • Opera en hızlısı....Firefox'un ise eklentisi bol...

Yalnız IE7'de güzel oldu bence....Hele bi de IE7 Pro kurdunmu...yemede yanında yat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cool_recep -- 9 Ocak 2008; 18:17:16 >
  • Opera'dan vazgeçme
  • Opera+Maxthon(IE Tabanlı)
  • avant diyorum başkada bişey demiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaLiHoRas_song

quote:

Orjinalden alıntı: drumbeat

flashblock eklentisi ile flashları kontrol edebilirsiniz.

fasterfox varmıs bır de . kullanan var mı acaba.

evet ben hep kullanıyorum birazda olsa hızda farkediyor ne kadar sürede yüklediğinide gösteriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

Aşağı doğru açılan flash reklamların altında kalan linkleri tıklayamamak gibi bir dezavantajı var,
    youtube'da video izlerken bazen ileri geri almak istiyor insan, onda sorun çıkarabiliyor.
    Sık sık tabların donması, ayrıca reklamlı forumlarda gezerken de neler yaşadığımı bilmeni isterim.

1)Flash altında kalan linkleri açmanın kolay bir yolu var.
    Üzerinde sağ tuş tıklayıp Remove This Flash diyorsunuz.

2)(Youtube) Bende öyle bir problem yok. En son flash sürümünü yüklerseniz problem kalmayacaktır.

3)Reklamlı forumlarda gezerken daha hızlı olmalı çünkü reklamların hiçbirini görmüyorsunuz.

Firefox'u tek başına bir anlam ifade etmeyebilir belki ama eklentileriyle bir aslan parçası.

• ie den kat kat daha güvenli ve hızlı bence.. :) Firefox Rulaz..
  • bencede firefox hızlı operadan veya i.e'den daha çok verim alıyorum ben firefox'dan üçüde aynı anda açık oluyor zaten bende genelde i.e tabanlı olmayan 4. bir tarayıcıyı bulamadım zaten avant'da kullanıyorum ama i.e tabanlı olduğu için pek işime yaramıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Huhukomsu

quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

Aşağı doğru açılan flash reklamların altında kalan linkleri tıklayamamak gibi bir dezavantajı var,

1)Flash altında kalan linkleri açmanın kolay bir yolu var.
    Üzerinde sağ tuş tıklayıp Remove This Flash diyorsunuz.

2)(Youtube) Bende öyle bir problem yok. En son flash sürümünü yüklerseniz problem kalmayacaktır.

3)Reklamlı forumlarda gezerken daha hızlı olmalı çünkü reklamların hiçbirini görmüyorsunuz.

Firefox'u tek başına bir anlam ifade etmeyebilir belki ama eklentileriyle bir aslan parçası.

1'i yanlış anlamışsın, açılıp kapanan flashlardan bahsediyorum, bir kez açılıp kapansın tıklayamıyorsun, örnek DH.
    Ayrıca çoğu alışveriş sitesi Firefox'ta çalışmıyor, mesela EXa ile sipariş verirken bir yerden sonra ileri desen de mal gibi duruyor sayfa ilerlemiyor, mecburen IE'ı açmak zorunda kalıyorum.
    En son bir altyazı sitesinde yaşadım buna benzer birşey yine. FF ile altyazı inmiyordu, IE ile açtığımda sorunsuz çalıştı,
    buna benzer sorunlar yüzünden surf yaparken en az 2 browser kullanmak zorunda kalıyorum.

• @TRQX

Yok bende örnek olarak DH verecektim.
    Bir kere deneyin göreceksiniz olacak.

Flashblock'u kapatıp DH yükleyin.
    Flashlar açılsın bir güzel.
    Sonra Flashblock'u aktif hale getirip ve sayfayı tekrar yükleyin.

Sonra flash dosyasının üstüne gelip "Remove This Flash " diyip kapatın.
    Böylece altındaki linklere girebileceksiniz.

Explorer gereken siteler içinde Explorer IE Tab eklentisi yeter de artar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Huhukomsu

@TRQX

Yok bende örnek olarak DH verecektim.
    Bir kere deneyin göreceksiniz olacak.

Flashblock'u kapatıp DH yükleyin.
    Flashlar açılsın bir güzel.
    Sonra Flashblock'u aktif hale getirip ve sayfayı tekrar yükleyin.

Sonra flash dosyasının üstüne gelip "Remove This Flash " diyip kapatın.
    Böylece altındaki linklere girebileceksiniz.

Explorer gereken siteler içinde Explorer IE Tab eklentisi yeter de artar.

bu ie tab çok iyi oldu

• FIRE FOX SENDEN BENDEN DAHA HIZLI EĞER ONU DİYOR VE SORUYORSAN HIZLI GERCEKTEN COK HIZLI COOK.GERÇEKTEN..
  • hızlıdır kendileri
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.