Şimdi Ara

## Lian Li'den AMD'nin Spider Platformuna Özel Kasa ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Lian Li'den AMD'nin Spider Platformuna Özel Kasa ##

Hazırladığı özel kasalar ile kendi segmentinin efsane isimlerinden biri haline gelen Lian Li, AMD'nin Spider yani Örümcek adını verdiği özel performans platformuna yönelik olarak iddialı bir kasa hazırlamış durumda. Firmanın CES 2008'de sergilediği AmortSuit ATI Edition isimli özel kasa AMD'nin Spider platformuna özel olarak tasarlanan ince nüanslara sahip. Öncelikle AMD'nin Spider platformunu hatırlamakta fayda var. Bilindiği gibi bu platform 3 temel bileşenden bir araya geliyor ki bunlar yeni nesil Phenom işlemciler, 700 serisi yonga seti ailesi ve HD 3800 serisi grafik kartları. Lian Li'nin yeni kasası AmortSuit ATI Edition'ın ilk dikkat çekici noktası kullanılan renk. Kırmızının kullanıldığı kasada renk tercihinin bir anlamı da var elbette. Bildiğiniz gibi grafik endüstrisinin iki devinden biri olan ATi Kırmızı ile Nvidia ise Yeşil ile anımsanmakta. Kasanın yan kapağında ise Spider platformunda atıfta bulunmak üzere düşünülen Örümcek teması ve ATi Crossfire X ibaresi dikkat çekiyor üstelik bu işlemeler yan kapasğın şeffaf bir görünüme kavuşmasını da sağlıyor. Çok sayıda fan'ın kullanılabileceği kasa dahilinde sadece ön kısımda bile 1400mm'lik 3 adet fan kullanılıyor. Kasanın uzatmalı üst kısmında bazı kontrol butonları yer alırken genel yapısı itibariyle 10 farklı donanımı kasa ile kullanabilmek te mümkün. Lian Li'nin özellikle tasarımı ile son derece iddialı olan yeni kasası AmortSuit ATI Edition'in fiyatı hakkında ise net bir bilgi bulunmuyor.

• İş makinesi gibi maşallah gören korkup kaçar
  • işte spider platformu şimdi tam oldu...
  • işlevsel olarak birşey demiyorum ama tasarım olarak bence vasatı aşamaz
  • Kasadan başka herşeye benzemiş.
  • tek kelimeyle müthişiçini görmek isterdim
  • sırf hava :)
  • çok serin bir kasa
  • Fx57
    1400mm 1,4 metre yapar "0" ın biri fazla kaçmış.
    Kasa çok güzel de bunun fiyatı 400$dan başlar herhalde. CM 830 Nvidia editionun fiyatını düşünürsek fiyat aralığı da normal aslında
  • bu spider işi rafa kalkmamış mıydı???
  • kasa güzel de renk güzel değil, pek kırmızı gibi durmuyor
  • bence mükemmel kırmızı süper olmuş
  • şu gün karşıma çıksın direk alacağım bi kasa . gerçekden hasta oldum ekran kartında nvidia kullanıyo olsam bile kesinlikle alırım bu kasayı .
  • oooffff diyorum görünüş süper ama işlevlik ona birşey diyemem!!!
  • ilk görüşte aşk böyle olsa gerek
  • Kasa fena durmuyor ama renk olarak kötü bir seçim yapmışlar.Başka bir rengini görsek belki daha olumlu düşüncelerim olabilirdi.Ama ben ARMOR + Tek geçiyorum.
  • Haber için teşekkürler fx57. Spider platformu için Lian Li Armorsuit PC-80 modelini kırmızıya boyayıp yan kapağı örümcek şeklinde açıklıkla kesmiş. Gayet güzel olmuş.

Kasa için link;
    http://www.lian-li.com/product/product06.php?pr_index=130&cl_index=1&sc_index=2&ss_index=59&type=a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albatros83 -- 9 Ocak 2008; 0:04:18 >
  • lian-li dir ne yapsa yeridir

kasa dehşet-ül vahsşet olmuş desem yalan olmaz, belki renginden bir süre sonra bıkılabilir ama gerçekten lian li nin hakkını vermek lazın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Albatros83

Haber için teşekkürler fx57. Spider platformu için Lian Li Armorsuit PC-80 modelini kırmızıya boyayıp yan kapağı örümcek şeklinde açıklıkla kesmiş. Gayet güzel olmuş.

Kasa için link;
    http://www.lian-li.com/product/product06.php?pr_index=130&cl_index=1&sc_index=2&ss_index=59&type=a

• kasa cidden sekil gozum kaldı valla allah saabına bagıslasın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.