Şimdi Ara

## CES 2008: 2133MHz'de Çalışan Team Xtreem DDR3 Kit ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## CES 2008: 2133MHz'de Çalışan Team Xtreem DDR3 Kit ##

Devam eden CES 2008'de yer alan firmalardan biri de ülkemizde özellikle Xtreem serisi DDR2 bellekleri ile popüler olan Team grup idi. Team fuar dahilindeçok özel bir DDR3 bellek kitini duyurdu. Intel'in P35, X38, X48 yonga setleri için geliştirilen 2x1GB'lık yeni bellek kiti özellikle sahip olduğu yüksek saat hızı ile liderlik koltuğunu hedeflediğinin sinyallerini veriyor. PC-17000 formunda olan ve 2133MHz'de çalışan bellek kiti firmaya özel bir ısı emici kullanıyor. CAS 10-10-10-30 zamanlamalarına ve 17GB/sn'lik yüksek bant genişliğine sahip olan bellek kitinin çalışma gerilimi ise 2.10-2.20v arasında. Şubat ayında piyasaya sürülebileceği belirtilen ürünün fiyatı ise yaklaşık 750 Avro civarında olabilir.

• fiyata bak
  • 7 8 milyara pc toplayanalra ideal
  • 750AVROOOOOOOOO , yuh be, super pi de rekor için desek, bunun yarı fsb hızına çıkacak işlemci yok, 750AVRO ya kime satmayı planlıyorlar acaba
  • hız güzelde timingler pek hoş durmuyor bence
  • 10-10-10-30 ...yuh
  • crysis i oynadığım bilgisayarı bile bundan ucuz topladım.. harbiden yuh, dolarda değil ha avro
  • quote:

Orjinalden alıntı: thack_can

10-10-10-30 ...yuh

ddr2 leri ikiye katlamışlar
  • 5-5-5-15X2 +1
    quote:

Orjinalden alıntı: jeofizikci

quote:

10-10-10-30 ...yuh

• Bizim forumda bazı tipler varya hani, "çıksın hemen alıcam" onlar nerde onlar. Alır onlar yine
  • Abi kaç yapıyor bu ram..benim murat 125 şe takarmı acaba
  • vay canına reme bak Çıksın hemen alıcam ama Türkiyeye geç gelir amerikada staj yapan amcamın oğlundan ısmarlatıyım bagri yaw bu millet kafayi mi yemiş ben bu remi alacagima lcd ekranlı bomba gibi pc toplarım yanlış mıyım arkadaşlar
  • Doğru doğru kardeş haklısın valla ....içindeki idyotlar yollar kıllar tüyler sanırım altından..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizhan72 -- 8 Ocak 2008; 18:02:20 >
  • yao bu remi çalıştıracak anakart var mı ? fiyat çoooook uçuk 750 avroooo
  • oneee yahuuuu fiyata baaaakkk
  • 2 set alayım düz 1500 etsin hem 2gb ie yaramaz ki benim için 4 gb olmalı bide triple SLI 9800gtx yaparsam idare eder bir sistem olur anca kurtarır işte bide qx9775 şu 832 GB lık ssd den de 2 tane alayım bunlara uygun monitör yok ki piyasada apple in 30 inçleri var onlarda 4250 ytl ucuz sanki.ucuz etin yahnisi iyi olur mu ki...sistem nasıl alayım mı bir sonraki ddr3 3000 olan ram leri mi bekleyeyim...çok sıkıştım ne yapmalıyım yardım edin..
  • buda cas10 2.20v hoooop dedik orada bu sadece göz boyamak için yapılmış bir ürün!!!!
  • Her açıdan extreme olmuş Şekil extreme, hız extreme, fiyat extreme
  • Galiba Bu RAM'lerden İkitane üretmişler ondan Böyle bir Uçuk bir fiyat vermişler
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeofizikci

quote:

10-10-10-30 ...yuh

Bant genişliği olarak ikiye katlamalarının dışında zamanlama olarak da ikiye katlamışlar. Fiyat olarak sa 10 a katlamış durumdalar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.