Şimdi Ara

## LG'den Blu-Ray / HD DVD Destekli Melez Sürücü ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## LG'den Blu-Ray / HD DVD Destekli Melez Sürücü ##

HD DVD ve Blu Ray arasında yaşanan rekabette muhtemelen ilk etapta en karlı çıkacak donanımlar her iki formata da destek verebilenler olacak. Sektörün önemli oyuncularından LG, hem Blu Ray hemde HD DVD desteği sunan yeni harici sürücüsünü duyurdu. Firmanın Super Multi Blue serisi dahilinde hazırladığı GGW-E10L kod adlı 5.25" formundaki yeni melez (hybrid) sürücüsü Blu Ray medyalarını 6x hızında, HD DVD medyaları 3x hızında ve DVD'leri ise 16x hızında okuyabiliyor. Blu Ray, DVD ve CD'lere kayıt yeteneği de olan yeni melez sürücü HD DVD medyalara ise yazamıyor. USB 2.0 arayüzünü kullanan, Lightscribe baskı teknolojisini de destekleyen ve tasarımı ile de dikkat çekici olan LG'nin yeni Blu Ray ve HD DVD destekli yeni melez sürücüsü GGW-E10L'nin yıl içinde duyurulması beklenirken fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

• HD DVD lere yzmasını yapamamışlarmı
  • hd ve blu-ray yaygınlaşıyor hadi bakalım bize kadar ne zaman inecek.
  • süper bir olay melezler herzaman güzel olur büyük bir ihtimalle bu hadise ocak ayından sonra hızlanıp diğer firmalrında katılımıyla fiyatlar bir hayli aşağı çekecektir ama şuanda bu melez 200 USD altında olursa bir hayli alıcı bulur amam benim tahmin ettiğim fiyat 550 USD CİVARI belki yüz dolar daha yukarı olabilir ama aşağı olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mustafa600

HD DVD lere yzmasını yapamamışlarmı

gizliden blu-ray destegide olabilir o olay
  • bu gidişle bu kapışmadan lg karlı çıkacak.
  • asıl hd dvd yazmalı cünkü blueray diskler pahalı olcak
  • quote:

Bence gerek yok HD DVD'den al bilgiyi Blu-ray de yazdır.
  • sony bile bu kadar destek vermiyor bluray e eee ortada ps3 olunca tabiii
  • quote:

olsa bize ne faydası varki zaten. melez ve external bi disk sürüc olduğundan fiyatı eminim çok uçuk olacaktır
  • Endişe yok 2 yıl sonra 70$ olacak, garanti veriyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

Endişe yok 2 yıl sonra 70$ olacak, garanti veriyorum.

70$ üstü olursa sen ekliyorsun, altı olursa ben sana aradaki farkı veriyorum. Tamam mı?

Ben 3 sene 70$ diyorum. Her tür teklife açığım.
  • Melezlerden herhangi birine talibim. :) Bir önceki modeli de olur.Türkiye Cumhuriyeti'nde bakmadığım site kalmadı. LG Türkiye distrübitörü Ufotek. ancak orada da görünmüyor. Türkiye'ye bu ürün henüz giriş yapmadı mı acaba?.

Bilen bir arkadaşım varsa biliglerini lütfen paylaşsın.
  • The internal GGW-H20L rewriter will be released in the US and Europe in September and retail for $499 (€400). The internal GGC-H20L drive will be released in the US and Europe in September and retail for $399 (€300). Finally, the external GGW-E10L rewriter will cost $499 (€400), but won't be available until Q1 2008. We weren't able to get any information about the release date and pricing of the GBW-T10N Blu-ray rewriter.
    http://www.blu-ray.com/ifa2007/

hepiniz yanildiniz....
    Q1 2008 499 dolar abd ve avrupa satis fiyati.

• ikisinin bir arada desteklenmesi süper bir şey. tabi ki ileride standart olacak, fiyatı ucuzlayacak vs.vs. ama şu ana bakarsak güzel ürün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sufiyye

The internal GGW-H20L rewriter will be released in the US and Europe in September and retail for $499 (€400). The internal GGC-H20L drive will be released in the US and Europe in September and retail for $399 (€300). Finally, the external GGW-E10L rewriter will cost $499 (€400), but won't be available until Q1 2008. We weren't able to get any information about the release date and pricing of the GBW-T10N Blu-ray rewriter.
    http://www.blu-ray.com/ifa2007/

hepiniz yanildiniz....
    Q1 2008 499 dolar abd ve avrupa satis fiyati.

teşekkürler bilgi için. Belli ki Mart Nisanı bulur.

• haber için tesekurler
  • LG melez sürücüler konusunda en hızlı firmalardan. Harici tasarım güzel olmuş ama fiyatların oturması için bayağı zaman geçirmesi gerekecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.